Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 paź 2009, 19:24

O, Riterka Twój brzusio jest większy, ale to pewnie dlatego że ja pierworódka :ico_ciezarowka:
I dziękuję za podpowiedzi...poprobuje ;)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 paź 2009, 20:28

Jane jest super jak do miasta
ale dla mnie ma jeden poważny minus
gondola ma niesamowicie nisko i ja musiałabym sie schylać straszliwie
no i mają wade przynajmniej te sprzedawane w polsce
urywają im się przednie kółka
ale genralnei kumpela ma i też zadowolona

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

09 paź 2009, 21:15

witajcie, odezwę się w końcu i ja
Byłam dziś na wizycie u mojego doktorka i wszystko jest w porządku najlepszym. Trochę mam słabe wyniki krwi, ale mam zmienić dietę i powinno być dobrze, jem po prostu za mało mięsa, co się zgadza, bo jakoś mi nie wchodzi...
Ostatnio dwa razy ustąpiono mi miejsca w tramwaju więc mój brzuchol już całkiem ładnie widać :-D
No i wiadomość dnia..... BĘDZIE SYNEK - czyli tak jak marzyłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Straszliwie się cieszymy, nasz mały kochany Tymuś....Warto było czekać tak długo...

Ściskam wszystkie i pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 paź 2009, 21:42

Hormiga gratuluję szczęścia :ico_brawa_01:
Z mężem postanowiliśmy, że jeśli będzie chłopak to też Tymoteusz! Kurcze, myśleliśmy że znaleźliśmy ładne i oryginalne imię, a tu jak czytam forum lutówek i nasze to widzę że imię całkiem popularne na te czasy :ico_szoking:
A my musimy mieć rzadkie imię ze względu na bardzo popularne nazwisko!
Teraz dałaś mi do myślenia! Cały weekend będę gdybać :ico_szoking:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

09 paź 2009, 21:44

Qanchita, daj spokój, przecież to normalne że imiona się powtarzają, jeśli ci się podoba, to się nie przejmuj wcale...Ja jeszcze jakby co mam w zanadrzu Franka, ale zobaczymy. Wiesz czasami sie nastawiasz na jakies imię, a potem nagle w jednej chwili zmieniasz zdanie...Tak że spokojnie :-D
A Za gratulacje dziękuję serdecznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 paź 2009, 21:47

Qanchita, no to cię załamię bo u nas też prawdopodobnie Tymek :ico_oczko: no chyba, że dziewczynka będzie :-D
hormiga, gratuluję chłopczyka :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

09 paź 2009, 21:48

riterka, dzięki, z radości nie mogę w to uwierzyć.... :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 paź 2009, 22:37

hej!
o kurka wodna, aleście dziś naklikały!!!
hormiga, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: nawet nie wiesz, jak bym chciała Wam za miesiąc to samo napisać...bez imienia oczywiście :-D
riterka, ło, brzuszek na prawdę już fajny!!! ale co mój wzrok bardziej przykuło- ściana! cóż to jest? super wygląda!!!
zubelek witaj słońce!!! mam nadzieję, że wszystko będzie ok, trzymam kciuki!
wózek super, ponoć są na prawdę świetne...ale jak dla mnie odpada ze względu na kółka....ja jednak muszę mieć pompowane, duże i dobrze amortyzowane zawieszenie...
macie rację, że każdy wybiera to, co mu się podoba i to na co go stać...nie ma co owijać w bawełnę, że kasa tu najwięcej znaczy. Ale...ja też nie kupiłabym wózka z taką miękką gondolą raczej...no i ten fotelik nie wygląda najsolidniej.... :ico_noniewiem: po kilku miesiącach dzidzia może się już nie mieścić...

co do ubrania...no w marcu może być jeszcze zimno... :ico_noniewiem: ja Hanię urodziłamw maju, ale jak wychodziłyśmy ze szpitala, to była ubrana też ciepło, w taki cieńszy kombinezon bawełniany i koc na to... :ico_noniewiem: nie było za ciepło jednak...DOpiero po 2-3tygodniach się ociepliło. Tak więc liczę na to, że na wyjście ten kombinezon się nam sprawdzi jeszcze no i kocyk ciepły i tyle...w końcu to tylko przejście do auta i do domu... :ico_noniewiem:

o, czyli wielkanoc 4.04? nawet miło...ja mam termin na 14.03 i bardzo bym chciała tak urodzić...bo jeszce 2.03 mama ma urodziny i nie chciałabym wtedy leżeć w szpitalu....

[ Dodano: 2009-10-09, 22:41 ]
wiśnia gratuluję 15tyg! :ico_brawa_01:
ja nie znam jeszcze płci...może na wizycie 2.11 się dowiem... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 paź 2009, 22:46

hormiga, bardzo sie ciesze że spełniło sie wasze marzenie
gratuluje!!!!

ja tez nie znam jeszcze płci ale 21 paż ide na wizyte (chyba ze starym) to mam nadzieje że małe sie ujawni

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 paź 2009, 22:52

jagodka24, a jak to jest, że byłaś u gina po mnie a teraz idziesz przede mną??? :ico_noniewiem: czy ja już zakręcona jestem?
laski, a jak Wasze biusty? ja mam dość....już mi się odparzenia powoli robią pod... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość