Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

10 paź 2009, 16:37

ja już od miesiąca ciążowe noszę :) i jeszcze nie kupuję rzeczy dla Dżuniora, 3mam kciuki za prenatalne
we wtorek dowiem się czy mogę jechać i się stresuję troszku, idę do innego gina na konsultacje

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

10 paź 2009, 17:15

Eve wszystkiego dobrego dla Twojej połówki :ico_tort:
śliczny brzuś masz :ico_ciezarowka: zazdroszczę Wam wszystkim tych dodatkowych kilogramów,miziania w brzuszek,porannych nudności.dziś z perspektywy czasu psioczę sama na siebie za te złości na obejmowany kibel co rano :ico_placzek:
no nic może po świętach nam się znów uda...

[ Dodano: 2009-10-10, 17:32 ]
ja już od miesiąca ciążowe noszę :) i jeszcze nie kupuję rzeczy dla Dżuniora, 3mam kciuki za prenatalne
we wtorek dowiem się czy mogę jechać i się stresuję troszku, idę do innego gina na konsultacje
trzymam kciuki :ico_ciezarowka:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 paź 2009, 19:05

eve brzucholek śliczny :ico_brawa_01:
ja dziś spędziłam 9 godzin na uczelni :ico_placzek: masakra,ledwo żyję teraz :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 paź 2009, 10:16

[img][img]http://images42.fotosik.pl/124/df31920d0c7ccab7m.jpg[/img][/img]
baby shower z psiapsiółkami,w środeczku nasza szczęśliwa Ciężaróweczka Małgoś.Małgoś syncia mieć będzie :) ciocią zostane,kurcze no :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 paź 2009, 10:20

herbaciana to widzę, ze sie rewelacyjnie bawiłyście?
już Ci pisalam..dla mnie jesteś wielka :-)
a powiedz - po świętach znowu zaczniecie starania, tak?

karmelka a jaki kierunek studiujesz?

novac no ja wiem, ze wy wcześniej nosiłyście ciążowe ciuszki, ale ja tak nie mogłam sie tego rzucholka doczekać, ze teraz obwieszczam na prawo i lewo :-)
a powiedz - te konsultacje masz z jakiegoś powodu?
ja mam 19 paźdz. u pani docent a props łożyska dopplera :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 paź 2009, 11:35

swoje już wypłakałam,płacze czasami jeszcze,ale żeby do reszty nie zwariować psiapsiółki zapełniają mi czas...
a ze starankami?no bardzo bym chciała już teraz zaraz natychmiast ale to zależy od mojej macicy niestety,a ta wymaga regeneracji.i przeglądu technicznego u ginka.w środę mamy badanka.po wynikach wizyta w klinice i jak lekarz pozwoli to na po świętach zaczniemy się starać o Gabrysia/Gabrysię :)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

11 paź 2009, 11:58

eve studiuję socjologię,specjalizacja komunikacja społeczna :-)
herbaciana kurczę ty to chyba twarda babka jesteś,co? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no a ja we wtorek mam USG genetyczne i już nie mogę się doczekać.Jakwykle jest trochę strachu czy wszystko będzie dobrze

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 paź 2009, 12:18

karmelka twarda może nie,bo w środku wszystko mam porozklejane,ale dla moich dzieci na ziemi muszę.5 dzieci już straciłam i z każdą stratą traciłam też część siebie.to tak jakby mnie juz w ogóle nie było.

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

11 paź 2009, 16:20

Eve idę na konsultacje żeby się dowiedzieć czy nie zaszkodzi mi teraz 9-godzinna podróż samochodem po krwawieniu. Tydzień temu jak byłam na usg powiedziała, że mam za nisko łożysko i że to jeszcze nic złego nie oznacza bo się może podnieść. Moja gin mówi, że mam normalnie funkcjonować ale się oszczędzać. Jestem ciekawa co na to inny gin. A dodatkowo ten polip, Dzień przed szpitalem moja gin powiedziała, że polipa nie ma, w sobotę w szpitalu dr powiedziała, że polip ma 0,5 cm ( w 9 tc miał 2 cm), po czym w poniedziałek moja gin znowu twierdzi, że polipa nie ma.. :ico_szoking: .Gdybym miała gwarancję, że ta krew była z polipa byłabym spokojniejsza...więc we wtorek się dowiem... A jakie mam schizy przed każdym pójściem do toalety...AAAAAA
Poza tym zazdroszczę Wam, że macie przy sobie waszych mężów, partnerów...ja prawie całą ciążę jestem bez mojego T. Mam przy sobie cudowną rodzinę i przyjaciół ale jednak to nie to samo...a teraz jak nie będę mogła do mojego T to pewnie zobaczymy się dopiero na Boże Narodzenie...

Herbaciana no takie psiapsióły to prawdziwy skarb :))

Karmelka ja to nie mogę pół godziny spokojnie wysiedzieć ,więc podziwiam! tyle godzin na uczelni ... dżizas :)

Trzymajcie się dzielnie na badaniach!!!!

PS. Kobitki boli Was czasami brzuch jak przed okresem? bo się właśnie zastanawiam czy to normalne...hmmmm

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 paź 2009, 19:21

Novac mnie bolał,lekarz na początku twierdził,że to dlatego,że macica się powiększa,ale potem sama wiesz...może powiedz o tym dla ginka.w sumie każda ciąża jest inna,inaczej nasze ciała działają przez te 9 m-cy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość