Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 08:30

Magda gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super że Zosia zdrowa...
chociaz musze przyznać że śniło mi się iż Zosia urodziła sie chora, ale sny podobno tłumaczy sie na opak...
tak czy siak super że wszystko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 paź 2009, 08:34

bigottka, no jeszcze pytanko kiedy bole dostała bo rownie dobrze mogła dostac krotko przed, z tego co pamietam to Magda miała juz jakies rozwarcie ja jak jechałam do szpitala to miałam zero rozwarcia i jeszcze miała wywoływany a i tak długo to trwało - takze mysle ze Magda jest zadowolona ze tak wszystko sprawnie poszło = bo w sumie to niedługo
Kurcze laseczki zeby kazdej z nas udało sie w terminie to by było bombowo :-D
Asiu kochana teraz na Ciebie czekamy :-D nie wywiniesz sie skrabie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziewczynki mam propozycje moze czesciej teraz bedziemy zagladac na forumek bo jakby nie było to nasze ostatnie chwile w dwupaczku - co wy na to
ja moge siedziec nawet cały dzien tylko wieczorkami mam problem z netem no i chyba ze usne w ciagu dnia heheh

[ Dodano: 2009-10-14, 08:39 ]
a ja wierzyłam w to ze Zosia bedzie zdrowiusia :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 08:53

Sabcia, ja jak jestem w domu i nie spie to co chwila zaglądam...
mimo iż nie zawsze cos napisze to jestem :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 paź 2009, 08:56

isiawarszawa, no to spoko
Ja teraz na godz musze was opuscic synkowi sniadanko do szkoły zrobic no i go odprowadzic ale zwykle o waszej 10 juz jestem spowrotem :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 08:57

dobra, teraz to juz naprawde lece do lekarza :) wróce plus minus koło 11 :)

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

14 paź 2009, 09:33

Madzia :ico_brawa_01: cieszę się niesamowicie, bo taka radość, jak ktoś już może mieć maleństwo przy sobie!! ^^ Co w końcu dziewczyny wyszło - obawy z usg były niepotrzebne? (bo nie doczytałam).
isiawarszawa, czekamy na wieści o Waszym stanie rozpakowania ^^ I ja czekam osobiście na odpowiedź, czy masz ochotę zaśmiecać sobie telefon swój numerem do Królika..... :027:
Sabcia, ja nie wiem, czy dała bym radę wpadać tu częściej. Wiem, ze się opuściłam ostatnio i to bardzo, za co przepraszam :ico_sorki: Ale rodzinka również chce ostatnie chwile wykorzystać ze mną. Jeszcze częściej chodzę do babci grać w chińczyka, choć śmieją się z mamą, że to już mamy taki nałóg, że nawet jak Marek się urodzi, to będziemy wyglądać tylko czasu aż zaśnie, żeby strzelić chociaż jedną partyjkę xD Przeważnie więc, jak już wyjdę z domu, to wracam późnym wieczorem - jak mąż wraca z pracy. A jak z kolei jest w domu, no to siedzimy razem.
Dziś również mam zaproszenie do rodziców, choć nie wiem, o której się wybiorę. Trochę mi się nie chce, tym bardziej, jak zobaczyłam przelotem z okna białe dachy domów i podeszłam bliżej, sądząc, ze może się przewidziałam... Nie cierpię śniegu, jak pies kota! A tu jeszcze na dodatek ten "ciapciasty", mokry i nieprzyjemny śnieg, po którym zaraz zostanie tylko wspomnienie w postaci chlapy... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

14 paź 2009, 10:08

No ja jestem ale widze ze chyba sama :-D
Królik, no ja niestety cała rodzinke mam w pl jestem tu sama, mezus w pracy, synek w szkole az do 16 codziennie i tak w koło - takze brakuje mi towarzystwa :ico_noniewiem:
A pamietam jak jeszcze dwa latka temu tez w kazdej wolnej chwili u rodziców byłam albo w pracy albo na aerobiku i tak w kółko a teraz hmmmm samotna dusza ze mnie
dziewczyny wyszło - obawy z usg były niepotrzebne
niepotrzebne Zosia jest zdrowa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 10:39

Królik, pewnie że chce, a co o stanie rozpakowania... hmm musze najpierw do szpitala zadzwonic moze tam sie czegos dowiem bo od mojego lekarza jakos nie bardzo :| chyba miał zły dzień
i nie zrobili mi ktg bo prąd wysiadł w poradni :ico_zly:
i wogóle sniegu napadło zimno i wogóle... heh

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

14 paź 2009, 10:57

niestety cała rodzinke mam w pl jestem tu sama, mezus w pracy, synek w szkole az do 16 codziennie i tak w koło - takze brakuje mi towarzystwa :ico_noniewiem:
bidula... :ico_pocieszyciel: To faktycznie nie dziwię się... Ja doceniłam rodzinne towarzystwo jak się wyprowadziłam od nich, ale wiadomo, że mieszkać z kimś cały czas to nie to samo, co móc w każdej chwili wyjść, czy zrobić coś tam po swojemu.

isiawarszawa, to co - lekarz Cie nie badał? Nie informuje Cię, czy np jest rozwarcie, co należy robić gdyby coś się działo? To co to za lekarz? O_o
niepotrzebne Zosia jest zdrowa :ico_brawa_01:
to cudowne wieści! :509: Mówię, ci lekarze to czasem mogli by się powstrzymać od zbędnych komentarzy, jeśli nie są pewni... Ja szczerze też nie wiem, jak mam odebrać to, ze na ostatnim usg lekarz stwierdził (ten, co instruował praktykantów) "a tu nóżka... A co ona taka wielka nam wyszła?". Nie wiem, czy chodziło o całą nóżkę, czy może stopa "rozmiar kajak" i co by to miało znaczyć, ale lekarz nie podejmował tematu, a ja nie dopytywałam...

Z innej paki zupełnie... Nie znacie kogoś, kto sprzedaje telefon se c905?? (za cenę niższą niż 600zł, albo dokładniej do tej kwoty?)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 paź 2009, 11:01

Królik, zbadał i powiedział ze szyjka daleko długa twarda i zamknieta
tylko ze nie powiedział kiedy mam sie zgłosic do szpitala, powiedział że musze dodzwonic i sie dopytac, ale przez tę pogodę to cos mi zasieg siada i nie moge sie połączyc albo po chwili rozłącza... spróbuje pozniej
tv tez cos nie działa, antena ma problem jakis, dobrze że jeszcze iplus chodzi bo bym umarła z nudów
a za chwile moze sie zdrzemne bo tak mnie cos bierze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość