Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

26 mar 2007, 19:50

nat przyjemne z pozytecznym te rolki i aqua ...ja gdybym mila rowniejsze chodnuki to bym malego na rolkach z wozkiem smigala bo mam 3kolowca :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
agus jakies napisy specjalne zyczenia?to napisz mi pw co tam napisac...
inne laski tez jak chca to sie odzywajcie chetnie pomoge :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-26 ]
julie to nowy bajer tt mozesz sobie w profilu zrobic hehe chcesz szczegoly to pytaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj laseczki ja spadam konczyc robic obiad dla meza i malego akpac bo dzis sama musze bo maz jedzie samochod odstawic do mechanika ale potem chetnei zajrze

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 08:13

witamn w ten piekny sloneczny poranek

widze ze pustki wczoraj byly ze hoh, cos nam sie wateczek sypie..

:ico_olaboga:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 08:22

witajcie kochane! dzis dzien zaczyna sie dla mnie niezbyt optymistycznie.w nocy wiktorek obudzil sie z placzem, rano ze zmeczenia zaspalam i szef juz dzwonil za moim A, teraz obudzil sie wiktorek i znow placze bo chce ogladac bajke...(to tylko taki kaprys, w nocy bylo to samo).jedyne pocieszenie to to, ze ladna pogoda nam sie szykuje i zabiore mojego lobuza na spacerek... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 08:33

Monik ja tez juz nie jeden raz zaspalam aby obudzic mego T hehe, no coz niech sie chlopy ucza wstawac sami...Oskarek mial dzis jakas ciezka nocke, budzil sie chyba z 4 razy i plakal jak go od cyca odstawialam, chyba chcial sie tulic...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 08:46

jak natalko zabek, przestal bolec? widze ze nie tylko mi zdarzaja sie zasypianki... :ico_oczko:
kurcze, ten moj synulek to niezle daje czasami popalic! cale szczescie ze ta pogoda nam sie niesla zapowiada i bedziemy razem grzebac w ogrodku :-D
wczoraj natalko zaszalalam i kupilam sobie trzy nowe iglaczki :ico_brawa_01: moze dzis po poludniu uda mi sie wkleic cos na swiat roslin.jesli jestes ciekawa, to zapraszam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 08:53

boli mnie wciaz ta dziaslo ale plukam szalwia i moze zapalenie zejdzie, bo jak nie to antybiotyk mnie czeka a po tygodniu wyrwanie zeba...zeby juz wiecej mi sie to nie robilo

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

27 mar 2007, 09:00

witam kochane!dawno mnie tu nie vbylo a wy jak zwykle pare stronek zapisalyscie :ico_oczko:
wreszcie dzisiaj ustal u nas wiatr i wybieramy sie na spacerek.balam sie wczesnie przez to zapalenie uszka.A ja w weekendzik bylam na uczelni sprawdzic czy mnie czaem nie skreslili,hi hi.I teraz caly tydzien musze jezdzic i zbierac zalegle wpisy z egazminow i zaliczen
caluski dla was laseczki i dla malych skarbeczkow

[ Dodano: 2007-03-27 ]
Nati jak zabek.Biedactwo :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 09:06

Skaleczka no to masz troszke do nadrobienia hehe...ale na pewno wszystkie wpisy dostaniesz...
u nas piekne sloneczko wiec grzechem by bylo siedziec w domu..na pewno dzis duo bede spacerowac..tak dlugo az poczuje zmecznei w nogach, no chyba ze maly da znac ze chce do domku :ico_haha_01: najwyzej mu butle zabiore :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 09:12

witaj skaleczko! mam nadzieje ze z uszkiem juz jest ok?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 09:24

wiecie ja ostatnio tak sie rzestraszylam bo jak bylam u T mamy to maly zasnla i obudzil sie z takim strasznym placzem..nie moglam go niczym uspokoic, ani noszenime, ani cyckiem, niczym....dotknelam uszka tzn tak kolo i jeszcze wiekszy ryk...myslalam ze to zapalenie uszka, ale od tamtej pory (2 dni) nic jzu takiego nie bylo)....nie ma ani goraczki, ani nic.a jak idziemy an spacerek to zawsze ma zakryte porzadnie uszka..wiec juz nie wiem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość