Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 paź 2009, 15:48

asika - hmmm,jesli jest podbarwiony krwia,to obawiam sie,ze masz jeszcze max dzien dwa,a moze mniej.Podobno od pojawienia sie podbarwionego krwia czopu do porodu masz 24 godziny.Bedzie dobrze kochana,nic sie nie martw,Antosiem napewno sie ktos dobrze zajmie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 paź 2009, 16:34

asika - hmmm,jesli jest podbarwiony krwia,to obawiam sie,ze masz jeszcze max dzien dwa,a moze mniej.Podobno od pojawienia sie podbarwionego krwia czopu do porodu masz 24 godziny
dokladnie
no Asia czekamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja Was codziennie czytam z wypiekami ale daj koniecznie znac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymam kciuki za to zebys wytrzymla ale cos mi sie zdaje ze to moje trzymanie na nic sie nie zda :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 paź 2009, 17:03

Asika - no niezle tak jak mowiłam ze mozesz do poniedziałku nie wytrzymac :-) , a dla Antosia opieka napewno sie znajdzie napewno kogos tam masz nie tak jak ja sama jak palec ....
Co do czopu to ja miałam pobarwiony krwia a tydzien chodziłam zanim wody mi odeszły a skurcze musieli wywoływac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

16 paź 2009, 20:27

No to ładnie asika82 już czop odchodzi Tobie masz fajnie. A ja się nie mogę doczekać takich objawów bo mnie już tak skóra brzucha boli że szok najgorzej jest jak leżę na lewym boku to cala prawa strona mnie tak ściąga i normalnie drętwieje że szok :-/
Muszę sms-a do Królika wysłać co u niej słychać bo się piczka dzisiaj nie odezwała ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 paź 2009, 21:21

Witam wieczorkiem brakuje mi czasu na pisanie ale zaglądam czy któras się nie rozdwoiła :ico_oczko: Widze że wszystkie się kulaja choć Asika już na ostatnich nogach, obyś doczekała mamy - bo wiem jak trudno ci myśleć o porodzie skoro Antoś nie ma z kim zostać
Widziałam Zosieńke na wątku gratulacyjnym - śliczniusia i słodzisia :ico_brawa_01:
My dziś rano u ortopedy, a później piekłam ciasta na jutrzejsze przyjęcie Nikoli, jejciu czas tak szybko leci pamiętam jak trzy lata temu jechałam ją urodzić a teraz już taka panna pomaga mi przy Idusi :-) Uciekam spac bo jutro od rana znowu mam robote postaram się wpaśc na chwilke jutro
Dobranoc kuleczki

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 paź 2009, 08:12

Witam w sobotni poranek.
edulita, wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i radości z Nikoli z okazji jej urodzin :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: No jakoś się jeszcze kulamy nasze dzidzie są uparte jak osiołki i nie chcą wyjść ;-)
A widzę że wszystkie jeszcze śpią smacznie ja jak zawsze nie moge i muszę się do sklepu wybrać po mleczko na śniadanie chodzi za mną kakao i jakaś smaczna bułeczka z masełkiem ;-)
Miłego dnia kobietki i do usłyszenia.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 paź 2009, 08:55

Witam z ranusia !!!!
Stawiam za ostatni tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
edulita, wszystkiego najlepszego dla Nicoli :ico_brawa_01:
jeszcze kulamy nasze dzidzie są uparte
przeciez maja jeszcze czas, uparte beda jak beda po terminie

A ja w nocy miałam takie skurcze ze zastanawialismy sie czy nie jechac do szpitala do tego wszystkiego mała tak sie wiła ze myslałam ze sama sobie poradzi i wyjdzie, takze nocka zawalona ledwo zyje musze w ciagu dnia sie wyspac

A dzis miałam sen ze mieszkała u mnie Magda33 :-D z Zosia :-D i ze ja urodziłam w domu w 10 min i potem poszłysmy na spotkanie z Magdusia no i wszystkie spotkałysmy sie na kawie bez dzieci i po pół dnia ockneło nas ze przeciez dzieci sa same w domu i napewno strasznie płacza :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i zastanawiałysmy sie co z nas za matki heheheheh ale sny porabane

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 paź 2009, 09:01

Witam!

U mnie trochę lepiej bo skurcze są owszem ale rzadsze. Tylko tak trochę inaczej zaczynają boleć bo wześniejsze to bolał tylko cały brzuch a teraz boli cały brzuch i tak jakby dół brzucha znacznie mocniej z takimi rwaniami i kłuciami szyjki. Rozciągam się :ico_haha_01:
jesli jest podbarwiony krwia,to obawiam sie,ze masz jeszcze max dzien dwa
nie koniecznie. Z Antosiem odchodził mi 4 dni i był az brunatny od krwi.

Adka no jasne,ze dam znać :ico_oczko:

A wczoraj skręciliśmy wieczorem kołyskę , wreszcie , żeby Antos przyzwyczaił się do nowego mebla bo on wszystko nowe przeżywa i się bardzo cieszy.

Edulita :ico_tort: dla córci.

chodzi za mną kakao i jakaś smaczna bułeczka z masełkiem ;-)
ja codziennie inka z mlekiem i bułka z dzemem, pycha :-D

[ Dodano: 2009-10-17, 09:03 ]
takze nocka zawalona
współczuję. Moja noc bardzo ładna bo Antoś spał pieknie więc mnie tylko skurcze i siku budziło. Wyspana jestem.

[ Dodano: 2009-10-17, 09:05 ]
przeciez maja jeszcze czas, uparte beda jak beda po terminie
no właśnie. Moja jest bardzo grzeczna,ze jeszcze w mamie siedzi :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 paź 2009, 09:10

z takimi rwaniami i kłuciami szyjki.
no własnie ja wczotaj miałam takie bole a jak jeszcze mała zaczeła skskac do tego to myslałam ze oszaleje hehehe chyba nam chciała raczką pomachac heheheh
Wyspana jestem.
no to przynajmniej tyle :-D
Moja jest bardzo grzeczna,ze jeszcze w mamie siedzi
słodkia córunia słucha sie mamusi

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

17 paź 2009, 09:18

witajcie kochane! ;) widze ze sie powoli rozpakowujecie;) moja bratowa ma termin na pazdziernik tak jak wy, i jest juz prawie dwa tyg po terminie!! :ico_szoking: dzis ma dostac druga kroplowke na wywolanie bo nic nie rodzi sie i tyle :ico_olaboga: nawet ordynator na cesarke sie nie chce zgodzic ;(( nie wiem co to bedzie, nie gwarantuja im lekarze ze malej nic sie nie stanie, a nic za bardzo nie orbia zeby pomoc malej sie urodzic..;( mieli przebic pecherz ale jednak nie bo ktos sie tam nie zgadza;( kochane czy jest ktos u was tak po terminie? a moze byl.? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość