Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 paź 2009, 19:40

isiawarszawa, a zobaczysz jak coreczka bedzie na swiecie to zapewne bedzie coreczka tatusia :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 paź 2009, 19:47

Sabcia, tez mi sie tak wydaje :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 paź 2009, 19:59

isiawarszawa, faceci zawsze głupieja na punkcie coreczek :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 paź 2009, 20:54

faceci zawsze głupieja na punkcie coreczek :-D
no właśnie tego się obawiam że u mnie też tak będzie. Mój co chwile dzwoni do mnie i pyta się "czy już?? A jak nie już to kiedy, kurcze mogłaby już wyjść" i tak w kółko ;-) słodki jest ale ja też już chciałabym.
Od 2 dni mam takie mocne kłucie w dole że aż mi oddech zapiera też tak macie??

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 paź 2009, 20:57

Od 2 dni mam takie mocne kłucie w dole że aż mi oddech zapiera też tak macie??
ja nie
a wogóle moj to mnie dzis rozbraja... mowi ze juz sobie wyobraża jak samolocik robi dzidzi, a to że malutka mu tupocze po brzuszku, a to że ją nosi na rączkach....
jakis sentymentalny... normalnie swojego męża nie poznaje
słodziak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 paź 2009, 21:56

isiawarszawa, no to Twój ma już wyobrażenia pozytywne przynajmniej bo mój to mówi jak mała się urodzi to śpi w 2 pokoju aby się wyspać do pracy ;-) śmiać mi się z niego chce bo niby czeka na małą a już takie wyobrażenia że się nie wyśpi ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 paź 2009, 22:01

Witam wieczorową porą brak mi czasu i wpadam tu jak po ogień ale miałam czutke aby zajrzeć i zobaczyć - śliczną Malinkę gratulacje Asiu :ico_brawa_01: i ślicznych kawalerów Magdusi81
Dobrze że już z Zosieńką lepiej :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bigotka- nie chorować :ico_nienie: dbaj o siebie i nie daj się paskudztwom
emikaw - ja po porodach też tak miałam że mokra jak szczur się budziłam to chormony napewno się niedługo uspokoją
Sabcia - ale cię przetrzymują a ty przeciez masz co dźwigać :ico_olaboga:
Isia - zew ojcostwa już się odezwał u Piotra to dobrze oj będzie oczko w głowie tatusia :ico_haha_02:

Przepraszam że haotycznie i tak na chwilke ale naprawde mam mało czasu a chętnie bym z wami poklikała :/ mam nadzieje że już niedługo uda mi się ogarnąć ten cały haos i będe miała ciut więcej czasu.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 paź 2009, 22:12

edulita, kochana wiemy że jesteś bardzo zajęta opieką nad Idką i jeszcze Nikola ;-) więc wybaczamy Tobie ale jak będziesz miała więcej czasu to wpadaj ;-) na wątek październikowo - listopadowy ;-) oczywiście też tam jesteś wpisana bo w końcu październikowa dziewczyna z Ciebie ;-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 paź 2009, 22:26

witam Was pazdziernikowki :-)
Chcialam Wam przekazac wiesci od Asiki Malinka pozostanie jednak Ulą tak jak kiedys bylo planowane :-)
Obie czuja sie dobrze tylko Asia martwi sie o Antosia bo sie bidulek rozchorowal,ma zapalenie krtani,goraczkuje i wymiotowal w nocy :ico_noniewiem:
Pediatra powiedziala ze po wyjsciu ze szpitala dziewczyny powinny byc daleko od Antolka bo moze byc nieciekawie :ico_noniewiem: wiec same widzicie ze ma sie czym martwic :ico_noniewiem: oby szybko przeszlo Antosiowi i zeby mogli sie wszyscy cieszyc szczesciem rodzinnym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ciekawa jestem ktora nastepna sie rozdwoi?
wiem ze kazda z was juz nie moze sie doczekac,zycze wiec duzo cierpliowsci i sily na mecie:)

[ Dodano: 2009-10-20, 22:30 ]
aha zapomnialam dodac ze zdjecia blizniakow Magdy jest wzruszajace :ico_brawa_01: chlopcy razem wygladaja cudnie :ico_brawa_01:
Magdus moj starszy syn to tez Olus :-)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 paź 2009, 22:59

Magda Sz., pozdrów Asike od nas jak będziesz się z nią widziała i mam nadzieję że Antoś szybko wyzdrowieje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość