Nocne marki - temat otwarty czy zamkniety

Czas głosowania minął 19 lis 2009, 06:19

otwarty
47%
8
zamkniety
53%
9
 
Liczba głosów: 17
katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

22 paź 2009, 00:21

hej a gdzie reszta uciekla? :ico_szoking: :ico_szoking:
ja myslalm nad haselkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 paź 2009, 00:22

ja już chcę dzieckoooooo
juz nie dlugo bedziesz cieszyla sie malenstwem :ico_sorki:
eśli niee, to zrobię Ci antyreklamę!! :-D :-D :-D
nie badz takaaka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

22 paź 2009, 00:22

Ja bym niby chciala chlopca, ale podswiadomie mysle ze bedzie druga dziewczynka, coz bedzie co bedzie, ale parka byla by super.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 paź 2009, 00:23

a co do torby to jestem juz spakowana od miesiaca :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2009, 00:23

neta mi rozłączyło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dlaczemu się do męża nie położysz?
bo na to nie zasłużył :ico_zly: zawiózł mnie dzisiaj do mamy a potem wypił kilka piw i przyjechał po nas samochodem pod wpływem alkoholu :ico_zly: :ico_zly: szczęście ze to kawałek i prawie nic nie jeździło po ulicy :ico_sorki: :ico_sorki: a potem w domu padło sporo przykrych słów z jego strony do mnie o mojej rodzinie i mnie :ico_placzek: :ico_placzek: ja też nie pozostałam dłużna i też mu powiedziałam co myślę o nim i jego rodzince :ico_placzek: teraz płaczę jak to piszę :ico_placzek: :ico_placzek: i już miałam jutro do domu nie wracać bo jadę po moją kaskę z rodzinnego i wychowawczego i chciałam u koleżanki przenocować trochę z małą,ale ona wyjechała i nie mam do kogo pójść,a nie mam ochoty przebywać w jego towarzystwie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wygarnął mi że nie powinno mnie obchodzić co on robi bo on zarabia a ja jestem nierobem :ico_placzek: ale to nie moja wina że mamy dziecko i nie ma kto z nią siedzieć :ico_sorki: :ico_sorki: i że on na mnie robił nie będzie :ico_placzek: :ico_placzek: sorki dziewczyny ale na prawdę mi źle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 paź 2009, 00:27

ale plec nie jest najwazniejsza aby cale i zdrowe :ico_oczko:
a ja jak bylam z gabi w ciazy a nie wiedzialam ze bedzie dziewczynka to chcialam chlopca :-D mialabym dwoch facetow plus maz ale ciesze sie ze mam dziewczynke :ico_brawa_01: wszystkiego musialam sie uczyc od nowa :ico_sorki: ale coz takie jest zycie :-D

katke, trzymam kciuki za :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: aby byla jaknajszybciej :-)

ja to zmykam dobranoc pa pa :ico_papa: :ico_papa:
trzymajcie sie cieplutko :ico_haha_01:

czekam na wiesci mamy w dwupaku :ico_oczko:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

22 paź 2009, 00:27

aniawlkp86, sorry, ale troche przesadzil, nienawidze ludzi prowadzacych pod wplywem alkoholu, moj P nawet lyka piwa nie pije jak ma jechac i za to go szanuje. A z jego pogladem na zycie to po co wogole zakladal rodzine, ale mi cisnienie sie podnioslo. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 paź 2009, 00:29

aniawlkp86, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
trzymaj sie jestem z toba
mi tez jest zle al to szczegol :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 paź 2009, 00:30

aniawlkp86, bardzo mi przykro :ico_noniewiem:
Ja wam powiem ze byłam dwa lata temu w zwiazku z facetem 4 lata razem prowadzilismy firme, byłam juz w tedy po rozwodzie z ktorego mam synka, i musze wam powiedziec ze oprocz tego ze mielismy duzo kasy to w sumie chyba to wszystko wieczne awantury skonczyłam z nim z dnia na dzien - i teraz w koncu jestem szczesliwa jak nigdy dotad z facetem z ktorym sie znam od dziecinstwa :-D moja pierwsza miłosc :-D , a co do mojego meza to jestesmy najlepszymv przyjaciółmi - to tak po krotce o mnie

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 paź 2009, 00:32

aniawlkp86, kurdę Aniu, kochana... Życie jest już takie pogmatwane, chłopy nas nie rozumieją i robią wiele rzeczy wbrew naszej woli. A najgorsze jest to że jeszcze wyzywają i mówią parę słów za dużo. Wiem co czujesz, tymbardziej, że nie masz gdzie teraz pójść, żeby nie stykać się z nim i go oglądać... To jest ta cholerna bezradność...
I płacz jeśli Ci to pomoże, mi pomogło....

nie badz takaaka
zobaczymy jak to będzie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość