Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 paź 2009, 22:23

Rybciu, niewiedziałam że i u Was były takie prblemy, ale tak jak Eve napisała, najwazniejsze , że teraz idzie wszystko dobrze i oby tak dalej, trzymam kciuki za całego serca &&&
magdalenko strażak też może być :-D
:-D to super.

karmelko, gratuluję :ico_tort:

A co tam u Was?
Co u reszty?

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 paź 2009, 00:49

Witam witam, fajny temacik :-D
Kłaniam się :ico_sorki: Ula jestem i oczekuję synka

Moja mała historia.....

"zew natury" odezwał się dość wcześnie bo jak miałam 20 latek (teraz mam 21 także nie tak dawno). Na początku były starania, mpże nie takiejak u Iwonki, ale były i co? i cisza... W końcu daliśmy sobie spokój. Zmieniliśmy plany na życie i lada moment (jakieś dwa miesiące po skończonych staraniach) poczułam błogosławieństwo :-D Cieszyłam się niezmiernie ale bałam się strasznie, bo plamiłam. Okazało się że mam krwiaka i kosmówka się oddziela... No i leżenie plackiem, luteina i czekanie... Tak do 14 tc. potem było ok aż w 27 tc zabrało mnie pogotowie z krwawieniem... Takiego strachu to ja nigdy w życiu nie czułam :ico_sorki: Poleżałam w szpitalu niecały tydzień, wszystko się unormowało i znów w 32 tc dostałam skórczy i szyjka zaczęła się skracać... Tu męczarnia, bo dostałam fenoterol, tabletki uspokajające i wszytsko co rozkurczowe, czyli nospa i magnez, ale i tak się nie poprawiało, zwiększono mi dawkę na największą i jak narkomanka do teraz to ciągnęłam. Właśnie dziś całkowicie odstawiłam leki a maleństwo dostało pozwolenie od lekarza na przyjście na świat także taraz zostało mi czekać :ico_brawa_01:

Dziewczynki które są w ciąży- życzę Wam dodreptania beż komplikacji do samego terminku, a tym które się starają samych drugich kreseczek na testach

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

22 paź 2009, 06:11

@ nie przyszła :ico_brawa_01:

robiłam test -wynk: brak drugiej kreski :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: chyba jakiś "fabrrik feler"(czyt. popsuty test)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 paź 2009, 09:01

zuzab jeśli @ się nie pojawi to powtórz test.Jak zrobiłam pierwszy test to ledwo było widać drugą kreskę.Nawet miałam go wyrzucić

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 paź 2009, 09:37

zuzab, ja podobnie..pierwszy test wyrzuciłam ..pokazywał wynik ujemny...kilka dni pozniej,test pokazal druga kreseczke,slabiutka,ale pokazal :-D
nastepne 2 juz byly wyrazne :-D :ico_haha_01:

cierpiliwosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 paź 2009, 11:29

Magdalena_82, no troszke sie dzialo,ale teraz juz czekam na szczesliwy final :ico_sorki:

Trzymam tez kciuki za owocne wasze starnka :ico_oczko:

uleczka170, o fajnie,ze dolaczylas do nas i czekamy na Gracjanka :-D

zuzab, ja w tej ciazy robilam 4 testy,jeden 7 dni po zaplodnieniu,bo podobno test wykrywa juz taka ciaze - negatywny,po 3 dniach kolejny test - negatywny,po kilku dniach 3 test,bo wymiotowalam i zle sie czulam - negatywny i dopiero 2 dni po spodziewanej miesiaczce ( ja mam cykle 30-dniowe) wyszly dwie kreseczki :ico_wstydzioch:

Mam nadzieje,ze u Ciebie tez tak bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas dzis spiacy dzien,za oknem szaro i buro,w domku maz napalil w piecu i jest cieplutko,wiec nic tylko spac :ico_spanko: Dobre tylko to,ze mezus w domu,bo ponocce ma dwa dni wolne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 paź 2009, 12:13

Witam,

My staraliśmy się trzy cykle i się udało :-) jestem szczęściarą choć pamiętam jakie było rozczarowanie po pierwszych nieudanych. Siedziałam i płakałam, tak bardzo chciałam już już.

Tak naprawdę w tym udanym cyklu trochę odpuściliśmy i udało się właśnie wtedy.
Wymioty, temperatura i złe samopoczucie pojawiły się jakieś 2 tyg po zapłodnieniu. Myślałam że to grypa żołądkowa i zostałam tak zdiagnozowana. Testy zrobiłam trzy w róóżnych odstępach czasu ale były negatywne i odwodniona już zaczęłam brać leki na tę grypę. Czego potem żałowałam bardzo...bo bałam się że nimi zaszkodziłam maleństwu.

Wymioty minęły ale bardzo źle się czułam i zaczęłam podejrzewać, po 3 negatywnych testach jakąś poważną chorobę u siebie. Jednak za namową męża zamiast do lakrza zrobiłam kolejny test i ujrzałam upragnione 2 słabutkie kreski...nie dowierzałam aż do badania krwi.

Teraz czekam na grudniowy Prezent :)
Dziewczynki starające się życzę Wam wytrwałości i szczęścia czym prędzej a tym już noszącym duuużo zdrówka i radości z bezproblemowej ciąży.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 paź 2009, 15:52

Hej


O widzę że powtarzają się tu magiczne trzy cykle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Może i u nas zadziała :ico_sorki:

zuzab, przykro mi....następnym razem musi się udać, ale rzeczywiście poczekaj i może powtórz test...
Właśnie dziś całkowicie odstawiłam leki a maleństwo dostało pozwolenie od lekarza na przyjście na świat także taraz zostało mi czekać :ico_brawa_01:
wspaniale, że wszystko dobrze się kończy....to juz niedługo będziesz tulić dzidzię :ico_brawa_01:
Trzymam tez kciuki za owocne wasze starnka :ico_oczko:
no to ja nie dziękuję :ico_oczko:

Witam wszystkie staraczki i te już :ico_ciezarowka:


U nas dziisaj pochmurnie...i pada co jakiś czas.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 paź 2009, 17:12

anusiek, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to ja nie dziękuję :ico_oczko:
- to moze nie :ico_oczko:

U nas tez pochmurno :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 paź 2009, 19:13

Antoś ogląda dobranockę i zaraz idzie lulu a to oznacza czas dla rodziców :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość