Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

22 paź 2009, 19:58

magda75, musisz dużo rozmawiać z Danielem,ja miałam podobny problem z moim Pawłem ,rozmawiałam z nim ,ale widocznie to było za mało,teraz rozmawiam z nim jeszcze więcej i dużo mu tłumaczę,więcej przytulam mówię,że go kocham ,ograniczyłam mu to co najbardziej lubi(komputer)i stał się "cud".Nawet nie wiesz jak my potrafimy się teraz porozumieć,mam pytanie:czy za dużo nie poświęcacie się Gabi?przepraszam,jeśli Cię uraziłam,ale starsze dzieci tak uważają i robią potem różne złe rzeczy przez zazdrość.Uwierz mi,że to działa .Musisz udowodnić synowi,że też bardzo go kochasz.Wiem,że go kochasz,ale on twierdzi na pewno inaczej.Życzę Wam :cierpliwości w dążeniu celu i oby było między Wami już dobrze.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 paź 2009, 20:05

:czy za dużo nie poświęcacie się Gabi?
ja staram sie po rowno czas poswiecac dzieciom tylko tyle ze gabi jest mala a daniel jest starszy i on nawet nie chce zebym go przytulala :ico_placzek: zastanawiam sie dlaczego tak jest
na niego nic dziala :ico_olaboga: mam nadzieje ze wspolnie z psychologami cos wskoramy musza mi jakos pomoc bo inaczej wszystkich wykonczy :ico_olaboga: ja mu tez duzo tlumacze ale to nic nie daje :ico_olaboga:
Życzę Wam :cierpliwości w dążeniu celu i oby było między Wami już dobrze.
dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez mam taka nadzieje :-)

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

22 paź 2009, 20:33

magda75, mój Paweł jak żle robił to też nie chciał się do mnie przytulać ,a teraz -wiesz,że dzisiaj mi Paweł powiedział,że mnie kocha (byłam w niebie)jak szedł do spania (ja codziennie mu mówię jak idzie spać,że go kocham a on nic)i dzisiaj mu powiedziałam jaka jestem szczęśliwa z tego powodu i nie pamiętam kiedy ostatnio mi to powiedział

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 paź 2009, 20:46

szczęśliwa mama, ty moze masz wsparcie a ja niestety nie mam :ico_placzek:
ze wszystkim borykac musze sie sama

to ciesze sie ze ci tak powiedzial :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja od syna slysze same brzydkie slowa nawet slowo przepraszam jest wyduszone z przymusu i przez zeby :ico_noniewiem:

dobra nie smuce :ico_sorki:

uleczki nie ma moze juz urodzila :-) fajnie by bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja gabi sie obudzila ustko nie daje jej spac ktore sobie rozciela :ico_olaboga: biedulka moja a teraz daniel z nia sie bawi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

22 paź 2009, 21:25

magda75, współczuję Ci i współczuję Gabi ,że usteczka sobie zraniła,zobaczysz będzie dobrze z Danielem ja parę dni temu też narzekałam na Pawła mojego a teraz taka przemiana

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 paź 2009, 21:48

magda75, musisz dużo rozmawiać z Danielem,ja miałam podobny problem z moim Pawłem ,rozmawiałam z nim ,ale widocznie to było za mało,teraz rozmawiam z nim jeszcze więcej i dużo mu tłumaczę,więcej przytulam mówię,że go kocham ,ograniczyłam mu to co najbardziej lubi(komputer)i stał się "cud".Nawet nie wiesz jak my potrafimy się teraz porozumieć,mam pytanie:czy za dużo nie poświęcacie się Gabi?przepraszam,jeśli Cię uraziłam,ale starsze dzieci tak uważają i robią potem różne złe rzeczy przez zazdrość.Uwierz mi,że to działa .Musisz udowodnić synowi,że też bardzo go kochasz.Wiem,że go kochasz,ale on twierdzi na pewno inaczej.Życzę Wam :cierpliwości w dążeniu celu i oby było między Wami już dobrze.
- zgadzam sie w 100 % :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda75, dasz rade i pogadaj z mezem,bo to nie jest tylko Twoj problem :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 paź 2009, 21:51

jestem, jestem. W południe spałam, później przyszedł G, potem leżałam plackiem, o dostała małych skórczy, ale już przeszły. Co prawda bolały tylko jak miesiączka więc to chyba nic nie zapowiada.. nie wiem.. nie znam się ... przed chwilą byliśmy w kauflandzie i teraz się zajadamy, bo miałam zachcianki. Na markach dziś chyba nie posiedzę, bo chcę jutro wcześniej wstać, ale chwilkę owszem żeby dotrzymać Wam towarzystwa ;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 paź 2009, 21:58

jestem, jestem
- to ok :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2009, 22:31

hej
jednak jestem i długo dzisiaj posiedzę :-D :-D :-D
z Asią sobie krótko posiedziałyśmy,ale za to jutro po południu wpadną to pewnie dłużej nam zejdzie :-D :-D pozdrowionka od niej :-)

szczęśliwa mama my się znamy od maleńkości,bo sąsiadkami byłyśmy :-D a potem ona pokazała mi to forum i tak jakoś kontakt się znalazł ponownie :-D

magda75 trzymam kciuki za was :ico_sorki: :ico_sorki:

idę na "marki" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

22 paź 2009, 22:47

A ja wpadłam by powiedzieć Wam dobranoc i do jutra miłej nocy wszystkim życzę

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość