Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 paź 2009, 11:16

Czesc kobitki:)
Ja dopiero wstalam :-D :-D :-D i sie wyspalam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja jakos ze spaniem nie mam problemu :ico_sorki: :ico_sorki: tylko ze pozno ide spac a rano do 10-11 spie jak sosel.
Mezu w pracy wiec samotny dzionek, ale musze sie wzaic troche za sprzatanie.
Brzusio pobolewa, jakies lekkie skurczyki sa ale to norma :-)
Pogoda u nas pskudna

Kala trzymam kciuki za szybciutki porod :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i czekamy na wiesci :-)

A wracajac do antykoncepcji, to moim zdaniem kazdy musi wyprobowac na sobie, jedni tyla drudzy nie. Ja po tabletkach anty przytylam z 15 kg :ico_szoking: :ico_szoking: a po odstawieniu wcale nie chcialy spasc, takze kazdy organizm jest inny. Ja narazie obstawiam za tabletkami anty dla karmiacych, zobaczymy jak zadzialaja, mam tylko nadzieje ze kg nie przybedzie po nich. Pozyjemy zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2009, 11:49

Z tą antykoncepcją to będzie trzeba niezły wywiad zrobić;)

Kilolek i MonikaSko my zawsze butki kupujemy w CCC lub Deichmann. Są ciepłe, nie przemakają i cena nie jest wygórowana. Na jesień dajemy zawsze w granicach 50 zł. Na zimę 60, a sandałki na lato 30-40 zł.

Mikusia ja jednak zrezygnowałam z pizzy bo nie ma w sklepie pieczarek :ico_sorki: ale zrobiłam rosołek i duszę mięsko w sosie. Do tego zjem cały słoik buraczków:)
Obrałam sobie też jabłuszka i rozmroziłam śliwki, które już zjadłam. Później długo koniec z pestkowymi owocami:)

Coś Kala nie pisze eska, a ja ciągle myślę, czy już urodziła;)

Ewka nie martw się ja do 16 też sama z Matim tyle, że mąż nie w pracy, a na kursie. Weekendy na szczęście zawsze ma wolne. Także jeszcze poodkurzam i pobawię się z nim. Dał mi za zadanie zbudować przejazd kolejowy :ico_sorki: a matka ledwo z podłogi może wstać :ico_haha_01:

Jutro mam ktg i strasznie nie mogę się doczekać, czy cosik się tam rozwija, czy nie. W sumie z jednej strony chciałabym urodzić, ale z drugiej wolę poczekać ten ostatni tydzień bo tak ładnie wszystko zaplanowaliśmy. Przyjazd moich rodziców, którzy wezmą ze sobą Mateuszka:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 paź 2009, 12:13

A wracajac do antykoncepcji, to moim zdaniem kazdy musi wyprobowac na sobie, jedni tyla drudzy nie. Ja po tabletkach anty przytylam z 15 kg :ico_szoking: :ico_szoking: a po odstawieniu wcale nie chcialy spasc, takze kazdy organizm jest inny. Ja narazie obstawiam za tabletkami anty dla karmiacych, zobaczymy jak zadzialaja, mam tylko nadzieje ze kg nie przybedzie po nich. Pozyjemy zobaczymy :-)
- to maz taka tendencje co ja.
Ja bralam te tabletki dla karmiacych i waga ladnie szla w dol,tylko cenowo mi nie odpowiadalo,bo tabletki drogie a nie robi sie miedzy nimi 7-dniowej przerwy :ico_zly:

Trzymam za was kciuki dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 paź 2009, 12:32

iw_rybka, taki juz nasz urok. A moje anty wcale nie byly tanie bo bralam 3 lata temu i placilam za opakowanie 32 zl.
A te sa w jakiej cenie???

My tez trzymamy kciuki za siebie :-D :-D :-D
Dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

24 paź 2009, 12:54

przyszłam troche odpocząć i poczytać co tam dopisałyście od rana ja dostałam weny na sprzątanie najpierw wysprzątałam kuchnie, umyłam okna w sypialni jak mąż sie dowie to mnie udus :ico_szoking: i ale ile można sie prosić zaraz ide dokończyć tam sprzątanie przed chwilą ogarnęłam w łazience a teraz odpoczywam chwile pooglądam na wspólnej potem jeszcze jeden pokój i podłogi.Kurzy sie jak cholera w tym moim domu w zeszłym tygodniu wysprzątałam wszystko a dzisiaj to już znowu tona kurzu to przez ogrzewanie ale grzać trzeba bo zimno.A jeszce wyprałam kape z sypialni.robie dopóki mam siłe bo jak się urodzi to już niebędzie ani pewnie sił ani czasu a chłop mój tak niewysprząta jak ja bym chciała. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 paź 2009, 13:18

Hej

U mnie ok, pogoda beznadziejna , smopoczucie dobre
Wlasnie dostalam poczta sparwozdanie z zajscia ze szpitala, to samo wyslali do przychodni dla dzieci i lekarza rodzinnego
Ten lek na ktory Milan uczulony to jakis Vallergan
Ok ide dalej tlumaczyc co tam mi napisali

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 14:31

my zawsze butki kupujemy w CCC lub Deichmann. Są ciepłe, nie przemakają i cena nie jest wygórowana. Na jesień dajemy zawsze w granicach 50 zł. Na zimę 60, a sandałki na lato 30-40 zł.
u mnie neistety nie ma

A i ja się nastawiłam na pizze ale tym razem dla odmiany zamówioną :ico_oczko:
A moje anty wcale nie byly tanie bo bralam 3 lata temu i placilam za opakowanie 32 zl.
ja przez 3 miesiące stosowąłam plastry. To byłą dopiero cena! 75zł na miesiąc! ale fakt, ze dawno to było, teraz pewnie cena jest inna.

Mnie też dziś czeka spore sprzątanie, bo teść układał panele na klatce i straszliwie się nakurzyło w całym mieszkaniu. Ale musze poczekac do wieczora. Teraz Kuba próbuje się zdrzemnąć to nie będę hałasować a później to wiadomo, nie da mi nic zrobić. Posprzatam tradycyjnie jak pójdzie spac wieczorem.
Z resztą ostatnio codziennie ścieram ze wszystkiego kurze, zamiatam i szoruję calusieńką podłogę, bo teść jak pada deszcz to nie pracuje i wtedy przyjeżdża do nas robić tą nieszczęsną klatkę. Codziennie się kurzy niemiłosiernie, a ja nie mam sumienia tego zostawić na następny dzień.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2009, 15:04

Ja też tak jak Wy przekładam, układam, ścieram, wycieram i tak wkółko:) chyba sobie wijemy gniazdko czy jak to się tam nazywa:) przed chwilką obeszłam dom czy nie trzeba okien umyć, ale chyba zostawię to gdzieś na czwartek. Będą dłużej czyste:)
Pogoda u nas ładna choć bez słoneczka i nawet Mati wytachał z szopy letnie autka do piaskownicy. Także czekam na męża. Zjemy obiadzik i też się położę:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 paź 2009, 15:11

Ja tez sie wzielam za sprzatanko, bo wieczorkiem znajomi maja wpasc :-) :-) :-) Jestem juz upocona jak kot, a zrobilam tylko na cycus glancus pokoik malego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ubralam posciel, zrobilam cale lozeczko, koszyk, pukladalam i gotowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko najwazniejszego goscia jezszce nei ma :-) :-)

Teraz ide sprzatac reszte mieszkanka a tak mi sie nei chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


U nie tez pogoda pod psem, szaro, buro i ciemno jak o 19 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobrze ze chociaz nie pada

Lece dalej do roboty :-)
Jakis dzionek pizzowy dzis :-D :-D :-D :-D
My tez wieczorkiem zamawiamy megaaaaa pizze, mneim mniam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

24 paź 2009, 15:12

no ja już skończyłam sprzątanie zjadłam z Kacperkiem makaron z serem i czekamy na męża jak wróci jedziemy do moich rodziców mama mi bigos ugotowała i jest tort i ciacho bo mój brat 30 10 urodziny ale zaprosił nas na jutro wiec jedziemy już dzisiaj to niedaleko 15 km ale mama się zajmie Kacprem to se poodpoczywam i pojem bo może to już nasza ostatnia wizyta przed porodem a przy okazji do selgrosa pojada na zakupy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość