Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 paź 2009, 12:59

Czesc kobitki,nie miałam jeszcze kiedy opisac wczorajsza wizyte,a wiec,pan doktor zrobił mi usg,i jest narazie tylko pęcherzyk ciązowy,który odpowiada 6 tc,ale mam sie nie martwic ,bo nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienie i tak czasem jest(no ale wez to sie nie martw),powiedział mi że mógłby mi zrobic usg dopochwowe i może wtedy byśmy zobaczyli,ale powiedział że poczekamy i zobaczymy wtedu,i mam sie nie martwic bo pęcherzyk jest jak najbardziej prawidłowy i dobrze umiejscowiony.Następne usg bede miała 10 listopada i wtedy juz bedzie widac niuśka,powiedział że mogłabym przyjsc wczesniej i juz napewno byłoby widac,ale on powiedział że nie nie jest za częstym usg,tymbardziaj na poczatku ciązy,bo usg powoduje sie lekkie nagrzewanie fasolki,i wszystko w nadmiarze szkodzi,tak wiec zostaje mi czekac aż zobacze niuśka za 3 tygodnie dopiero ,wtedy to bedzie 9 tydzien ,w tym dniu tez umówie sie na usg 3d,w celu zobaczeniu karczku i noska,a usg bede miała bezpłatne ,bo pan doktor już dopisze odpowiednią adnotacje żebym mogła takowe zrobic,badania mam dobre,tylko dostałam już żelazo,bo w poprzednich ciązach maiałam anemie,Femintal no i tyle,pobrał jeszcze cytologie,także tak wszystko ok,tylko szkoda że niuska nie zobaczyłam

[ Dodano: 2009-10-21, 13:00 ]
A i bez problemu dostałam l4 nawet nie musiałam prosic,poprostu powiedziałam o co chodzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-10-21, 13:01 ]
Julia ciesze sie że wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nikola trzymam kciuki za wizyte :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NICOLA_1985

21 paź 2009, 15:28

hej laski ja właśnie prosto z wizyty do was zagladam :-D lekarz rewelacyjny :ico_brawa_01: ciesze sie ze taki mi sie trafil na kazde moje pytanie odpowiadal wyczerpujaco i był przy tym usmiechniety od ucha do ucha :-D
bede miała bez problemu L4 do końca stazu, z fasolkiem wszystko ok, widziałam dzidziusia , serduszko i niestety lekko odklejajaca sie kosmówke. lekarz kazał lezec wiec nic nowego nie uslyszałam. zmienił mi sie termin.. okazuje sie ze mam prawie skonczony 8 tydzien, czyli termin na 4 czerwiec wiec dzidzia juz bedzie z nami w maju :-D
troche sie uspokoiłam po tej wizycie i juz sie tak nieprzejmuje.

Julia ciesze sie ze to nic powaznego i ze nie musialas miec wizyty w szpitalu :ico_sorki:

aga dziwie sie ze lekarz nie zrobil ci usg dopochwowego... we wczesnej ciazy to raczej norma.. wszystko lepiej widac i mozna dokladniej okreslic wiek ciązy.
ale na pewno jest wszystko ok tylko szkoda ze tak dlugo musisz czekac na nastepne usg.
dobrze ze L4 dostałas bez problemów zdziwilabym sie zreszta gdyby Ci lekarz robił jakies problemy.. chocaz sama osobiscie znam takich ktorzy tylko kłody pod nogi podrzucają.

[ Dodano: 2009-10-22, 15:18 ]
a co tu taka cisza????

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 paź 2009, 12:26

Czesc dziewczyny ,ja ostatnio mniej zagladam,bo podłapałam jakiegos doła,i staram sie nie zglądac do netu,żeby mnie nie kusiło czytac róznych"mądrych"rzeczy,boje sie że pójde na usg i nie zobacze niuśka,ja tego drugi raz nie przeżyje ,jesli znowu na usg dowiem sie strasznych rzeczy,staram sie myslec pozytywnie,ale przychodzą chcwile zwątpienia,wybaczcie jeśli mało zaglądam,pozdrawiam was kochane moje

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

23 paź 2009, 12:45

witam,
zaglądam czasem do Was.
boje sie że pójde na usg i nie zobacze niuśka,ja tego drugi raz nie przeżyje ,jesli znowu na usg dowiem sie strasznych rzeczy,staram sie myslec pozytywnie,ale przychodzą chcwile zwątpienia
u mnie początek ciązy też tak wyglądał, że najpierw zobaczył lekarz pęcherzyk, a potem czekanie 2 tygodni, żęby zobaczyć czy serduszko bije - to byłby trudne 2 tygodnie. ale wszystko okazało sie być w porządku. ja pierwszą ciążę straciłam w 10 tygodniu, więc trudno było uwierzyc, że tym razem zobaczę jak maleństwo sie rusza i wszystko będzie ok, ale jest dobrze i trzeba myślec pozytywnie. Aga zaglądaj do nas częściej na kwietniówki - poplotkujesz z nami to Ci sie humor poprawi. oczywiście pozostałe dzieczyny też zapraszam.

NICOLA_1985

23 paź 2009, 13:22

aga216, wszystko będzie ok napewno na nastepnym usg bedzie widac fasolke - zreszta przecież sama wiesz ze zwykłe usg jest dobre tylko przy wyzszej ciązy, przy tak niskiej najlepsze jest dopochwowe. ja mialam dopochwowe robione 5razy a to dopiero 8 tydzien... napewno jest ci ciezko uwierzyc po stracie dzidziusia ze bedzie ok ale pamietaj ze nadzieja w matce zawsze umiera ostatnia. ja teraz sie boje ze powtorzy sie sytuacja jak przy mojej karolinie i ze druga dzidzia tez moze miec np. porazenie mozgowe... wiec troche rozumie twoj strach mimo ze ja juz wiem ze jak narazie jest ok..

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 paź 2009, 13:32

Cześć Dziewczyny! Gratuluję wszytskim Czerwcówkom i nie tylko :ico_brawa_01:
Jestem nowa na tym forum, bo dopiero wczoraj się zarajestrowałam i jestem pod wrażeniem klimatu, który tu panuje! :-)
Niedawno zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży. Drugi to potwierdził. Wg kalkulatorka, zostanę mamą pod koniec czerwca. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona abym razem z Wami mogła dzielić radość i wątpliwości. To jest moja pierwsza ciąża, więc nie ukrywam, że się boje, ale też jestem bardzo szcześliwa.
Pozdrawiam Was wszytskie bardzo cieplutko! :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 paź 2009, 22:45

halllo
wiec ja mam termin na 28 maj lub 3 czerwiec :-D
t :-D k wiec sie tu wpraszam do Was :-)
jak sie czujecie dziewczyny...mam nadzieje ze wszystkie swietnie :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 paź 2009, 11:05

witajcie!
serdecznei witam nowe mamuski :)
u nas pogoda koszmarna nawet mi sie kompa wlaczac nie chce lezymy palckie m i ogladamy telewizje ;/
wczoraj wybralismy sie troche na basen...
mdlosci mi juz tylko rano zostaly ale od wczoraj znow moge jesc hurraa!
2 listopada ide na usg wiec nie moge sie juz doczekac zeby zobaczyc malenstwo :)
a tak poza tym to wszystko w porzadku :) powoli zaczynam sie przygotowywac do 3 urodzinek nathana..
powiem wam ze jakos spokojniej podchodze ty m razem do tej ciazy...za pierwszym arzem od razu chcialam wszystko kupowac organizowac...a teraz wiem ze mam duzo czasu na to wszystko ;)

milej niedzieli pozdrawaimy

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 paź 2009, 11:46

Czesc dziewczyny,mi juz ostatnie doły przeszły,jest juz lepiej,co ma buc to bedzie,a bedzie dobrze,wiec musze sie wziąsc w garsc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22, mmarta81, serdecznie witamy,nareszcie jest nas wiecej,wkoncu bedzie wiecej ploteczek na naszym wateczku,jak sie czujecie kobitki???jak samopoczucie???miałyscie już wizyte u ginka,no i napiszcie w skrócie coś o sobie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ja własnie spod prysznica wyszłam,męzuś na rybkach,mały sie bawi,a ja zasiadłam na chcwile z kawusia do kompa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 paź 2009, 12:54

julie_377, ja tez duzo spokojniej do tej ciazy podchodze...mam czasem obawy czy dam sobie rade bo Igusia jest jeszcze mala i bardzo mnie potrzebuje ale o kupowaniu czegos dla malenstwa nie ma jeszcze mowy :ico_nienie: zreszta wszystko chyba mam :ico_sorki: tylko jak bedzie chlopczyk to garderobe terzeba bedzie pokupowac :-D
aga216, pewnie ze bedzie dobrze :-) bedziemy tu wszystkie trzemac za siebie kciuki :ico_haha_02:
a wiec mam na imie Marta 28lat i od 5 lat mieszkam z mezm w Bristolu(uk) mamay cudowna coreczke no i sodziewamy sie teraz kolejnego malenstwa :ico_oczko:
to tyle o mnie :-)
relaxuje sie teraz bo igunia spi ...nocke mialam z glowy :ico_olaboga: wstawalam do niej 6 razy bo pierwszy raz spala w swoim pokoju sama :ico_noniewiem: do tego bylysmy 3 tygodnie u rodzicow w Polsce wiec znowu zmiana miejsca :ico_noniewiem:
no ale mam nadzieje ze sie szybko przezwyczai i nie bedzie sie budzic w nocy :ico_sorki: bo rano dzis wstala juz o 5 30 :ico_olaboga: :ico_olaboga:
chyba glodna jest i dlatego juz spac nie chce :ico_noniewiem: caly czas ja karmie ale chyba to juz taka koncowka :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość