misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 paź 2009, 18:29

to tak jak ja kochana :ico_sorki: mój R śpi po pracy padniety nie dziwie mu sie bo codziennie wstaje po 4 i wraca o 18-19 to teraz odsypia nawet nie wyjdziemy nigdzie bo on zmeczony ja mam z nim zycie :ico_sorki: nawet moja suczka śpi no jak na złosc dawno sie tak nie nudziłam i nie mam pojecia co robic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-10-24, 18:31 ]
Na dodatek cos mi sie stało :ico_placzek: jakos z tydzien temu moze pozniej zapomniałm dwoch tabletek antykoncepcyjnych i 3 dni potem dostałam plamienia i to sie ciagnie tak juz sporo dni i te plamienie zamienia sie w krwawienie dosc silne a nadal biore tabletki :ico_sorki: a jajnik to mi zaraz rozerwie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 paź 2009, 18:31

nie mam pojecia co robic
ja też nie :ico_sorki:
dlatego siedzę na forum,ale tu pustki-wiadomo weekend,więc przeglądam sobie suwaczki :-D

[ Dodano: 2009-10-24, 18:33 ]
jakos z tydzien temu moze pozniej zapomniałm dwoch tabletek antykoncepcyjnych i 3 dni potem dostałam plamienia i to sie ciagnie tak juz sporo dni i te plamienie zamienia sie w krwawienie dosc silne a nadal biore tabletki a jajnik to mi zaraz rozerwie
to może idź do lekarza :ico_noniewiem: bo tak nie powinno być :ico_nienie:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 paź 2009, 18:34

dlatego siedzę na forum,ale tu pustki-wiadomo weekend
hehe wiadomo :ico_oczko: ja sobie wchodze po profilach i czytam co tam kobietki pisały jakis czas temu :-) ale ty to masz chociaz dobrze bo masz córeczke i ona ci zapełnia czas :ico_sorki: a ja nie mam nawet do kogo buzi otworzyc a z moim R to bedzie tak ze sie obudzi moze przyjdzie do nas znajomy z flaszeczka to bedzie miło a jak nie to zostaje telewizor :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 paź 2009, 18:36

ty to masz chociaz dobrze bo masz córeczke i ona ci zapełnia czas
dzisiaj to jakby jej nie było :ico_noniewiem: jedynie wiem,że mam dziecko jak zawoła,że chce siku lub jeść :ico_szoking:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 paź 2009, 18:36

to może idź do lekarza bo tak nie powinno być
wiem :ico_sorki: do lekarza mam na 29 ale wtedy ide jeszcze do pracy a ten lekarz tylko w czwartki przyjmuje do innych nie ide bo po ostatniej diagnozie to sie juz boje..ale przyzna ze boje sie ze to moze jakies poronienie samoistne jest wszystko jest mozliwe kurcze :ico_noniewiem: bo ostatnio byly przytulanki a ja czesto specjalnie zapominałam tabletek to sobe narobiłam :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-10-24, 18:39 ]
jedynie wiem,że mam dziecko jak zawoła,że chce siku lub jeść
hehe w sumie z jednej strony to dobrze bo sie bawi skarbek a z drugiej ty sie teraz nudzisz heheh wogóle to ona sie ładna dziewczynka robi ja juz jestem z wami rok na forum i jak ja pierwszy raz zobaczyłam a teraz to pannica juz duza jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 paź 2009, 18:46

boje sie ze to moze jakies poronienie samoistne jest wszystko jest mozliwe kurcze bo ostatnio byly przytulanki a ja czesto specjalnie zapominałam tabletek to sobe narobiłam
o kurczę.lepiej zeby to nie było poronienie tylko jakiś inny problem :ico_sorki: :ico_sorki:
ona sie ładna dziewczynka robi ja juz jestem z wami rok na forum i jak ja pierwszy raz zobaczyłam a teraz to pannica juz duza jest
dziękujemy :-) już 2 latka skończyła a gada jak przekupka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 paź 2009, 18:46

magdalena1981, hello kochana gdzieś ty była jak cie nie było :ico_placzek:
dzisiaj to jakby jej nie było
a moje małe śpi :ico_szoking:

ja dziś zabiegana cały dzień po cmentarzach biegałam :ico_olaboga: i proszę wybaczcie że do was nie zajrzałam :ico_sorki: :ico_sorki: ale co zrobić . prawko zrobiłam to mnie teraz ganiają tu i tam :ico_oczko:

mam do was wielką prośbę i wiem że na was można liczyć :-D na Torbę zagłosowałyście to i teraz w was wierzę . jest mało czasu bo tylko do 31 paźdz. :ico_sorki: :ico_sorki:
proszę o głosik na Maję
http://fotoona.pl/d_maja-babulenka_moja ... _gdag.html

trzeba się zarejestrować ,( no chyba że któraś już używa któregoś z podanych tam portali ) ale rejestracja jest warta zachodu :ico_sorki: na prawdę z resztą , same zdecydujecie :ico_sorki:

zmykam bo krzyczą na mnie :ico_zly:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 paź 2009, 18:52

o kurczę.lepiej zeby to nie było poronienie tylko jakiś inny problem
ja tak dlatego tak pisze bo juz raz poroniłam w taki sposób nawet nie wiedząc ,ze jestem w ciazy :ico_sorki: krwawiłam tak sobie ponad tydzien myslałam ze to @ sie przedłuza ale jak zaczeły sie pojawiac skrzepy to pobiegłam do lekarza i juz nie bylo co czyscic :ico_sorki: chyba jednak pojde do tego niedobrego lekarza niech chociaz sprawdzi :ico_sorki:
już 2 latka skończyła a gada jak przekupka
mojej kuzynki synek ma skonczone 2,5 roczku i jeszcze nie mówi albo cos tam baknie noi caly czas na rekach jest noszony :ico_sorki:
hello kochana gdzieś ty była jak cie nie było
witaj a pracowałam sobie teraz jestem czesciej bo jestem na zwolnieniu bo mi nie przedłuza umowy niestety :(

[ Dodano: 2009-10-24, 18:54 ]
ooo mój R sie obudził :ico_szoking: tosz to szok...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 paź 2009, 18:54

Jadzia jaki przeciąg :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-24, 18:57 ]
chyba jednak pojde do tego niedobrego lekarza niech chociaz sprawdzi
nie chyba a na pewno :ico_sorki: :ico_sorki:
mojej kuzynki synek ma skonczone 2,5 roczku i jeszcze nie mówi albo cos tam baknie noi caly czas na rekach jest noszony
to spory chłopak :ico_brawa_01: sąsiadki synek jest miesiąc młodszy od Hani i prawie nic nie mówi :ico_noniewiem: my już Hani nie nosimy na rękach,tzn czasem tak,ale teraz ma nóżki to niech porusza nimi :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-24, 18:58 ]
Jadzia a link do strony nie działa :ico_sorki: :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 paź 2009, 19:01

my już Hani nie nosimy na rękach,tzn czasem tak,ale teraz ma nóżki to niech porusza nimi
wlasnie o to chodzi zeby juz przestac nosic na rekach bo ten mój Filipek jest bardzo rozpieszczony a nie powinno tak byc :ico_nienie: a teraz na dniach Agatka ma sie jeszcze urodzic to zawrót głowy beda mieli teraz :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość