Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 sie 2009, 23:20

delicja pisze:albo zaczerpnęła opinii innego gina.

zgadzam sie :-)

ja podobnie jak Joanna24, dalam sobie na luz nie myslalam o tym ze chce zajsc w ciaze a po miesiacu radosc jestem w ciazy takze musiasz sie wyluzowac a zobaczysz ze szybko ujrzysz 2 kreseczki na tescie
Tynusz1, trzymam kciuki :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 wrz 2009, 07:59

tynusz mam nadzieje ze pomiary temp przyniosa efekty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 wrz 2009, 17:17

lidziasc,
też mam taką nadzieję ;)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 wrz 2009, 10:58

Czytałam kiedyś, że przy małej macicy może być problem z zajściem w ciążę lub donoszenie jej.
Ale jakaś dziwna ta Twoja ginka :ico_puknij:
Wie że się staracie i nic Ci nie wyjaśniła :ico_puknij:

Na Twoim miejscu poszła bym do innego gina :ico_sorki:
Może wszytko jest ok a Ty się niepotrzebnie zamartwiasz.
Gdybyś mieszkała w łodzi dała bym Ci namiary na moją ginkę :ico_sorki:

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

12 wrz 2009, 10:12

hejTynusz1 nic sie nie przejmuj! dokladnie, gdyby ci lekarka a cienkiej blonie powiedziala to sie powinnas martwic ale tak to nie ... tez mialam mala i mam dwojke dzieciuszkow zdrowych ;) co prawda stracilam synka ale to nie z powodu wieekosci macicy ;) teraz jestem w trzeciej ciazy i wszystko jest raczej ok;) dziedziuszki mi sie zdrowe i duze urodzily wiec spokojnie ;)) nic sie nie stanie i podzielam opinie forumowiczek wyzej ;) i co do zasjcia w ciaze to wielkosc macicy nie ma nic do znaczenia ;)pozdrowionka ;*

patrycja2009
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2009, 09:54

23 paź 2009, 10:00

Witam,
czy ktos mógłby mi wyjaśnić jakie problemy występują w przypadku małej maciccy i cienkiej błonie w macicy (staramy się z mężęm o dziecko od 6 miesięcy, lekarz ginekolog powiedział że mam malutka macicę a błona ma grubość 1/3 przeciętnej). Martwi mnie to bardzo, a lekarz nie wyjaśnił mi dokładnie co z tą błoną. Wiem że mała macica nie powoduje problemów z zajściem w ciążę tylko ewentualnie z utrzymaniem ciąży - co prawda jest dość eleastyczna ale wszystko ma swoje granice :/ ).

z góry dziekuję za jakiekolwiek informacje na ten temat.

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

23 paź 2009, 20:02

patrycjia w przypadku zbyt cienkiej blony macicy, moze wystapic problem z jej rozciagliwoscią, po czym dziecko ma za malo miejsca i albo wystepuje przedwczesny porod albo poronienie.. choc to nie jest takie pewne.. jak juz pisalam wyzej mala macica w niczym nie przeszkadza, a swoja droga po urodzeniu dziecka nie bedzie taka jak przed nia ;)) nie musisz sie obawiac bo z zajsciem w ciaze tez nie powinnas miec zadnych problemow kochana :-) jesli cos bedzie nie tak ze staraniami moze powinnas brac folik ? mysle ze jesli ginekolog nie powiedzial ci nic konkretnego, np ze nie powinnas zachodzic w ciaze z powodu macicy to wtedy sie martw teraz wyluzuj :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

patrycja2009
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2009, 09:54

25 paź 2009, 12:45

dziękuję za wyjaśnienie.
Folik już biorę wraz z witaminą E od 2 miesięcy. Mam nadzieję że za niedługo będę cieszyć się moimi dwoma kreseczkami :).
serdecznie pozdrawiam

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość