Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 paź 2009, 14:36

Zaletą takiego wózka jest z pewnością to, że jest lekki, także coś trzeba wybrać. Zobaczymy jaka zima będzie w tym roku.
MonikaSko super masz, że mieszkasz we Wrocławiu. Byłam ze 3 razy bo mieszkaliśmy 3 lata w Legnicy. Jest piękny:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 paź 2009, 14:45

MonikaSko, dopiero teraz zauwazyłam jaki wózek chcesz kupić. NIE KUPUJ!!!!!!!!! miałam wlasnie taki i ppo 8 miesiacach uzytkowania musiałam wyprowadzić go na smietnik. W zimę go nie uzywałam, bo po śniegu się nie dało nim jeździć więc te miesiace odejmuję, bo ogólnie to rozleciał się w rok od zakupu czyli jak tylko wygasła gwarancja. A poza tym gwarancja nie obejmuje kółek, a to one rozleciały się w piewszej kolejności. Najpierw poluzowały się osie i kółka zaczęły latać na boki. Trudno było prowadzić. Aż pewnego dnia podczas jazdy jedno odpadło!!
Poza tym wózek nie chciał sie po pewnym czasie składac i rozkładać, albo wręcz odwrotnie jechałam ulicą, podjeżdżałam pod krawężnik a tu nagle w wózku puszczały zabezpieczenia i wózek składął się na ulicy z dzieckiem w środku!! Moż epod tym względm miałam jakiś wadliwy egzemplarz a le co do kóółek to niestety bbardzo wiele osób to potwierdza.
kilolek, a ile Ula ma do terminu jeszcze chyba z mesiac co??
no na 19 listopada dopiero!

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

26 paź 2009, 15:05

kilolek, ja tam nie narzekałam aż tak bardzo a jeżdziłam po wertepach bo mieszkam w śródmieściu we Wrocławiu a tu wszędzie bruki i tak mam zamiar sprzedać ten wózek bo mam jeszcze dwie inne spacerówki chicco ten to tylko kupuje bo mi odpowiada i dopóki będę korzystać z nosidełka to będę go mieć a potem go sprzedam pozat ym u mnie są koszmarne ceny wózków no i te 3 piętro a jest wysokie i naprawde praktycznie nikt mi nie pomaga w taszczeniu tych ciężarów a ten rozłoże no i jakoś daje rade z innym byłoby kiepsko Obym tylko nie trafiła na jakiś feler !!! :ico_oczko:
matikasia, ogólnie nie jestem z Wrocławia pół życia mieszkałam pod Wrocławiem na wsi ale wyszłam za mąż i żeby było bliżej do pracy i rozrywek postanowiliśmy zamieszkać w mieszkaniu męża z dziadkami a teraz została tylko babcia i tak sobie mieszkamy do tych pięknych okolic mam niedaleko 30 min spacerkiem do rynku w pobliżu galerii grunwaldzkiej też ok 20 min mieszkam w śródmieściu i moja okolica nie jest zapiękna same stare budownictwo obskurne podwórka jedyne co w pobliżu zwykły park i ogród botaniczny . :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

26 paź 2009, 16:37

matikasia oto przepis na ciacho

SMAKOŁYK NA KRAKERSACH
-3-4paczki herbatników
-2paczki krakersów
-puszka mleka skondens. słodzone (czerwone)
-0.5 litra śmietany 30-36%
2op. śmietan-fixa
-3szkl mleka
-3/4 szkl cukru
-cukier waniliowy
-8 łyżek mąki
-1jajko
-1żółtko
1,5 kostki masła

1}Mleko skondens. gotujemy w puszce 2,5 godz na karmel-studzimy
2}Gotujemy 2 szkl. mleka z cukrem a do pozostałej 1 szkl. mleka dodajemy mąkę z jajkiem i żółtkiem i wlawamy do mleka i robimy budyń (musimy szybko mieszac by się nie przypaliło)-studzimy
Zimny budyń ucieramy z masłem tzn-do masła wrzucamy po łyżce budyniu i ucieramy

W prostokątnej blaszce układamy
-herbatniki
-krem
-krakersy
-karmel
-herbatniki lub krakersy
-śmietanę ubitą i fixem
Na koniec posypujemy czekoladą

Ciacho naprawdę pycha i jest naprawdę wydajne nie ma szans by nie wyszło a każdy kto spróbuje będzie chciał-przepis :ico_haha_01:

ode mnie-czasami faktycznie budyń się przypali i mogą zrobic się grudki ale jak się miksuję to oczywiście przypalonego ze spodu nie wkładam tylko jasne a co do grudek to zginą w cieście i nie będą wyczuwalne,
A co do układania na blaszce to przed śmietaną wolę ułożyc herbatniki bo jak położyłam krakersy to śmietana wyciągnęła sól z nich i po dłuższym czasie zrobiła się słona

Ciacho wstawic do lodówki na kilka godz i gotowe -PALCE LIZAC!!!!!! :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 paź 2009, 17:14

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:40 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 paź 2009, 18:13

MonikaSko, fajny ten wozeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mam nadzieje ze sniegu duzop niebedzie bo te kołka troszke male no ale jak sie tobie podoba to czemu by nie ładny kolorek :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Uleczkaojejku to sie porobilo :ico_olaboga: szybko wyzdrowiej trzymam kciuki :-D

nerowercia, mniam mniam poychotka to ciasto wezme sobie skopiuje je i zrobie jednym razem ja lubie takie z karmelem :-D :-D :ico_brawa_01:

Kasia90, super ze juz niejestes wszpitalu i teraz to tylko odpoczywaj i nieprzemeczaj sie za bardzo
a z rodzinka to masz fajnie ze ci pomoga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Możecie mnie powiadomić czy ktoś już się rozdwoił lub co się w ogóle dzieje? :)
jeszcze nie
Paulina ma cc na 30.10
Kala jest wszpitalu miala juz urodzic ale ma za slabes kurcze i ja trzymaja
no i Matikasia ma cc na 03.11
i Uleczka jest teraz w szpitalu bo jakies chorobsko sie przyplatalo :ico_zly:
to tyle

a umnie bez zmian to znaczy aj jeszcze w :ico_ciezarowka:
ale to chyba nawet dobrze
bo jestem chora :ico_chory: zarazilam sie od Wiki
bylam z nia dzis w przychodni a tam kolejka my chyba z 15 :ico_szoking: :ico_szoking: masakra
jakis pan zwolnil mio miejsce :ico_oczko: ale te dzieci wszystkie dookola mnie kaszlace zasmarkane masakra
no i tak czekalam chyba z 15-20min
a za nagle przyszla pielegniarak z innego pokoju i widzi ze siedze tak miedzy tymi chorowitymi
i szybko weszla do Wiki pediatry i po mnie przyszla i ludzie niemieli juz wyjscia zeby wpuscic
takze dobrze ze chociaz mnie zauwazyla bo doszly by jakies bakterie dodatkowe ato juz tylko 6 dni do konca i boje sie strasznie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
i nawet Wiki pediatra powiedziala ze zwroicila uwage tym w rejestracji zeby patrzaly czy sa kobioety w :ico_ciezarowka: zeby sie dodatkowo niezarazaly

no ale i tak Wiki ma zapalenie oskrzeli :ico_placzek: :ico_placzek: i siedzi do konca tygodnia w domu i na kontrol w czwartek ale to juz moj B pojdzie bo konczy prace o 13a przyjmuje do 15.30
ja sie niebede tam pchac niepotrzebnie

zreszta moj B tez chory masakrycznie kaszel taki jakby gruzlica swiszczacy :ico_placzek:
no ale zapisalam go dzis na srode do lekarza niech sie wykuruje
szkoda ze na sam koniec mojej ciazy wszyscy chorzy
ale co zrobic dlatego musimy sie wykurowac zeby Zuzia sie niedaj boze niezarazila :ico_olaboga: :ico_olaboga:


no ide na Dr Housa a potem Brzydula :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

26 paź 2009, 19:05

Dziewczyny mam wieści od Ulki dzisiaj pojechała na badania do szpitala i ją tam zostawili bo ma zatrucie ciążowe i małe skurcze wykryli u niej więc leży pod kroplówką i odpoczywa. Ja w czwartek jadę znowu do niej więc zobaczymy co jej powiedzą ;-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 paź 2009, 19:54

bigottka, dziekujemy za info od Uli
zyc jej zdrowka i niech szybko do nas wraca :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 paź 2009, 20:01

Ja jutro z rana musze zapisac sie do lekarza, bo wydaje mi sie ze od jakiegos czasu wody mi sie sacza, i to nie sa bezbarwne ale zolte i do tego nie za bardzo pachna, na poczatku wydawalo mi sie ze to mocz, ale nigdy tak nie mialam ze czasem co 10 min ide siusiu a mocz zamiat bezbarwny byl normalnie zolty jak bym cala noc sie nie zalatwiala. no i dajmy ze 3 razy zrobie siusiu bezbarwnie poten ze 2 razy jak ide do ubikacji to tam zolto i normalnie nie wiem o co chodzi wole sie upewnic.
Bo moze po tym skurczach byly tydzien temu jakies rozwarcie sie zobilo, i wody sie sacza sama nie wiem chyba ze macie podobnie, ale ja w 2 poprzednich ciazach tak nie mialam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

bigottka, to pozdrow Ule od nas, biedna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mikusia1, zdrowka zycze, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja na szczescie do chorowitych nie naleze, za to moj maz szybko cos zalapuje, wiec ja zawsze za pielegniarke robie, a jak cos mnie zlapie to max na 1 dzien

Kasia90, super ze wyszlas ze szpitala i juz lepiej , a jak dlugo masz te tabletki na podtrzymanie brac??

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 paź 2009, 21:47

Siunia oby u Ciebie było wszystko oki!!

Kasia90 super, że już jesteś. Uważaj teraz na siebie. Chociaż jeszcze z 2 tygodnie abyś wytrzymała, to już będzie super!!

Nerowercia dzięki za przepis. Jutro skopiuję i druknę od razu. Lubię wszystko mieć moim segregatorze:) ale chyba do porodu już nic nie robię. Już mam nastawienie na odchudzanie;)

Dziś byłam u położnej, ale już jutro wam opiszę ci mi tam mówiła. Troszkę o diecie bo teraz idę oglądać M jak Miłość:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość