Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 paź 2009, 10:13

Ja tez sie witam kobitki!!!
Weekend minoł szybciutko,w sobote byliśmy u rodziców a potem u brata mojego męza,takze wróciliśmy do domu padnięci ok 23,wczoraj jak to zwykle bylismy na basenie,i też dzionek po obiadku szybko minoł,padłam już o 21,30.Dzis chłopaki juz odprawienie,a ja po dawce soku pomaranczowego,dawce witaminek,zasiadłam do was.

mmarta81, no i jak po nocy???
julie_377, kurcze no to pewnie dużo zobaczyłas przez to latanie,jejku jak to tylko raz leciałam 1,5 roku temu na wakacje,przeżycie niesamowite,wpadaj czesciej do nas,będzie rażniej :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 paź 2009, 10:29

aga216, a no wiec nockas nienajgorsza - Iga obudzila sie o 3 30 ( zazwyczaj budzi sie o 4 30 no ale to chyba przez to przestawienie czasu) do 4 nosilam ja na rekach
ale to nie pomagalo plakala jak ja do lozeczka odkladalam wiec dalam jej cycka
to tez nie pomoglo no i dostala pierwszy raz butle :ico_noniewiem:
wypila i spala do 6 30 :ico_brawa_01:
wiec dzis jestem wyspana :-D
jutro mam kurs ,szczepienie Igi i rachunki do poplacenia :ico_olaboga: no ale dzis mam luz wiec chyba sie z kumpela umowie :-)
jak bylam w Polsce mialam usg -takie potwierdzajace ciaze-dzidzia jedna :-) miewa sie ok :ico_sorki:
teraz 6.11 mam wizyte u poloznej i pewnie jakos w 13 tc usg tutaj :-) juz sie docze

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 paź 2009, 11:01

mmarta81, ja narazie musze poczekac do mojego usg,a to dopiero 10 listopada,jejku to bedzie mi sie tak ciągło że szok,też musze rachunek za telefon zapłacic,chciałam podjechac jeszcze do miasta i kupic jakis drobny upominek dla mojego kochanego bo dziś mam swoje prywatne święto,w sumie to tak patrze na suwaczku to ja najpózniej jestem z moim :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-10-26, 10:37 ]
Nikola a może jak znajdziesz chwileczke czasy zrobisz taką 1 ładną stronke z terminami porodów??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 paź 2009, 11:39

aga216, nic sie nie mart wiesz niekiedy oststni sa pierwszymi jak przenosze 2 tyg a Ty tydzien wczesniej urodzisz to mnie wyprzedzisz :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 paź 2009, 11:42

mmarta81, no w sumie tak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , a jak Twoje samopoczucie???bo mnie czasami mdli,spąca jestem cholernia,piersi prawie wcale nie bolą.może tylko sutki wrażliwsze mam,no i czasam okropne wzdęcia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 paź 2009, 12:50

aga216, wiesz co ja mam tyle latania przy Igusi ze nawet nie zauwazam czy mi cos jest :ico_haha_01:
czasem mnie cos tam mdli ale generalnie nie mam obiawow ciazy :ico_sorki:
gdybym miala latac co godzine do ubikacji i zajmowac sie mala to bym zwariowala :ico_olaboga:
wiec sie ciesze ze nic mi nie jest :ico_sorki:
zreszta pierwsza ciaza tez byla ok
wiadomo do czasu-pozniej brzuszek juz nie jest lakki :-)

NICOLA_1985

26 paź 2009, 15:34

hej laski
poczytalam co tam u Was i z gory przepraszam ze nie odpisze kazdej z osobna ale własnie Karolina sie obudziła wiec juz mnie nie ma...
co do tej stronki to ok moge ja zrobic w sumie nie wiem jak to sie robi ale u mnie na forum wrzesniowych dzieci 2007 jedna z dziewczyn robiła taka stronke to na pewno mi podpowie co i jak :ico_oczko:
buziaki trzymajcie sie odezwe sie postaram sie jeszczedzisiaj
koło 17.00 jade ogladac mieszkanie bo chcemy kupic wiec trzymajcie kcuki :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 paź 2009, 19:13

NICOLA_22, daj znac czy sie udalo z mieszkaniem Trzymam kciuki &&&&&
my tez w najblizszym czasie bedziemy kupowac moze sie uda pod koniec stycznia :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 paź 2009, 19:51

Cześć Dziewczyny!
A ja właśnie wróciłam od lekarza, no i powiem szczerze, że jestem troszkę niepocieszona. Może niepotrzebnie :ico_noniewiem:
Więc tak - wszystkiemu oczywiście są winne moje nieregularne cykle, bo jak wstępnie próbowałam sobie kalkulatorem obliczyć w jakim mogę być tygodniu ciąży, to wychodził mi koniec piątego-początek szóstego. A tu na dzisiajszej wizycie u lekarza, zrobił mi USG i okazało się że narazie jest tylko pęcherzyk, a zarodka jeszcze nie ma. Powiedział, że uda nam się dokładnie wyliczyć jaki to tydzień dopiero za 2 tygodnie, gdy już będzie zarodek. Powiedział, że obecnie jestem w przybliżeniu w 4-5 tc. A więc Aga216 narazie ja jestem na końcu kolejeczki :ico_oczko:
NIKOLA_22 trzymam mocno kciuki za wybór przytulnego gniazdka - my z mężem kupowalismy 2 lata temu - nie mało z tym biegania, więc powodzonka!
A tak wogóle, Dziewczyny, to chciałam Wam powiedzieć, że macie przecudnych Skarbów na tych zdjeciach ! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 paź 2009, 22:42

mnie tez mdlosci przechodza i piersi jzu tez lepiej tylko w rozmiarze pameli anderson :ico_haha_01:
aga no napodrozowalam sie troche i starsznie mi tego brakuje ale jak pisalam jzu ze wzgkledu an prace meza pewnei dlugo w jednym miejscu nieposiedzimy;)
czekamy teraz na odpowiedz jego zefa o pzreniesienie do...dubaju :ico_haha_01:
troche bedzie zamieszania bo teraz mamy dom i tzreba bedzie go wynajac ale wszystko da sie zrobic jak sie chce:) tylko znowu bym musiala rodzic w innym kraju hiihi :ico_olaboga:
witam julchik-po usg wszystko sie wyjasni aj etz dokonca pewna nie jestem bo co kalkulator to inaczej :ico_noniewiem:
ja mam usg 2 listopada....
a teraz mysle nad kostiumem na sobotnie halloween party- maly juz zalatwiony maz tez a ja musze chyba wyskoczyc jeszcze w tygodniu na miasto i cos dokupic :ico_oczko:
a wy co porabiacie w sobote???
moze macie jakies pomysly na zimne przekaski nie wymagajace wielkiej pracy procz salatek?? :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość