Nocne marki - temat otwarty czy zamkniety

Czas głosowania minął 19 lis 2009, 06:19

otwarty
47%
8
zamkniety
53%
9
 
Liczba głosów: 17
Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 paź 2009, 00:15

Jagdzia - tak ja mam jutro imieninki a moj tata ktorego juz nie ma miedzy nami :ico_placzek: ma urodzinki :-D takze fajnie by było jakby mała jutro wyszła

No i znowu miałam skurcze :-D
dziewczyny net mv nawala i nie wiem jak długo jeszcze z wami bede takze jakbym sie nie pojawiła to sorki ale czasami moj net sie wyłacza i juz nie moge wejsc

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

27 paź 2009, 00:16

katke, smacznego :-D sama bym zjadła łazaneczki ale ja to ze smietana jeszcze uwielbiam ostatnio mniammm i to pewnie zachcianki ciazowe były pewnie niedługo patrzec nie bede mogła na łazanki w smietanie poki co zjadłabym bardzoooo :ico_sorki: kurcze teraz wszystko sie składa w całosc teraz :(
już się trochę przyzwyczaiłam ale szkoda,że tak mało czasu spędzamy ze sobą twój to chociaż obiad ugotuje,a mój nie umie
ale mojemu to sie nawet przytulac nie chce bo zawsze zmeczonyy :ico_spanko:
a twój to widze ze dosc czesto chce...to juz cos ..a czy on mowi ci ze cie kocha przytula cie czesto itd?
ale to minie
juz bym chciała

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

27 paź 2009, 00:17

kto mi o 6 rano do dziecka przyjdzie??
kiepsko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 paź 2009, 00:17

kto mi o 6 rano do dziecka przyjdzie??
no tak :ico_sorki:
a jak pojdziesz gdziesz to kto z Hanulka zostanie?
z drugiej strony dostaje juz kota do glowy siedzac w domu.
ja juz dostaje :ico_szoking: 7 miesiecy w domu to dla mnie koszmar :ico_szoking:

Awatar użytkownika
szkielko
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 18 paź 2009, 00:04

27 paź 2009, 00:18

wiecie co jest najgorsze ze ci ktorzy tak pragna dzidzi ile czasami ciezkich chwil musza przejsc a duzo jest takich ludzi co nie potrafia docenic tego ze moga miec dzieci

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 paź 2009, 00:18

mnie dalej meczy to czy powinnam isc do pracy, byloby nam chociaz troche latwiej, ale pewnie to co zarobie to oddam opiekunce i kolo sie zamyka,
to zależy czy chcesz iść do pracy :ico_oczko: dla mnie argument,że to co zarobię oddam opiekunce jest przekonujący :-) ale jak znajdziesz kogoś kto weźmie mniej niż zarobisz to czemu nie :ico_noniewiem:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

27 paź 2009, 00:19

a czy on mowi ci ze cie kocha przytula cie czesto itd?
ja jestem 9 lat po slubie, 15 lat z tym samym chlopem i niestety jak ni zapytam czy mnie kocha alebo powiem zeby powiedzial ze mnie kocha to on na to nie wpadnie, takze naprzyklad moj typ tak ma, ze nie mowi :ico_noniewiem: , a pzrytulic to czasem przytuli :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

27 paź 2009, 00:21

katke, ramonka, doczytałam dopiero teraz za szybko piszecie heh
powiedziałabym mu ale boje sie ze wtedy juz bedzie uwazał abym nie zaszła w ciaze a te tabletki byly specjalnie nie zjadane przeze mnie wogole troszke pogmatwane to jest...nie jestem silna tylko udaje taka :ico_sorki: akurat ja to mam bardzo slaba psychike a dzis w nocy to spac raczej nie bede :ico_sorki:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

27 paź 2009, 00:22

ja juz dostaje :ico_szoking: 7 miesiecy w domu to dla mnie koszmar :ico_szoking:
ja od wrzesnia 2008 siedze w domu, a przedtem pracowalam 7 dni w tygodzniu po 10 godzin i narzekalam, ze zle, siedze teraz w domu i tez zle, tylko ze w domu czuje sie jakos niespelniona, tylko obiad, gary, pranie, wiem jest Asia ale tez bym chciala sie troszke uwolnic, bo zaraz bedzie rok jak ja nie spedzilam ani minuty bez dziecka przy nodze :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 paź 2009, 00:23

twój to widze ze dosc czesto chce...to juz cos ..a czy on mowi ci ze cie kocha przytula cie czesto itd?
czasem to za często chce :ico_oczko: rzadko mi mówi,że mnie kocha,a o przytulanie to nieraz sama muszę się upomnieć :ico_sorki:
a jak pojdziesz gdziesz to kto z Hanulka zostanie?
na razie jest opcja,że bratowa A,ta wredna męda co mnie kiedyś "wredną matką" nazwała-pewnie pamiętasz :ico_sorki: ale póki co ona dużo nie weźmie i jest jedyna do dyspozycji :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość