NICOLA_1985

27 paź 2009, 15:02

hej laseczki :-D
dzisiaj jakis meczący dzien... moj S zalatwil se wolne do konca miesiaca wiec jeszcze pare dni bedzie w domu. teraz poszedł z młoda na zakupy a ja odrazu tu do was zagladam :ico_oczko: nie czuje sie dzisiaj za dobrze ogolnie mecza mnie mdłosci czuje jakis taki ucisk na żoładek :ico_noniewiem:
tez bym spała.. nawet troche podzemalam
na obiadek dzisiaj zrobie nalesniczki :-D :-D :-D mniam :ico_haha_01:

co do mieszkanka to jak dla mnie mogłoby byc... moj S twierdzi ze on szczerze mowiac spodziewał sie czegos wiecej...
mieszkanie na 1pietrze 3 pokojowe czyli takie jakie mamy teraz
na podłogach wszedzie panele po za łazienka, łazienka cała w jasnych kafelkach, w kuchni meble takie dosc fajne ale nic specjalnego zeby jakies extra byly czy cos.. nawet nie bylo miejsca na zmywarke a mi zalezy na zmywarce..
wszedzie tapety i tez nie do konca w moim stylu no ale tapety to tam kij bo mozna zmienic, w pokoju dzieciecym zostaja meble zielone i ogolnie pokuj na zielono zrobiony.
nowe okna plastikowe.
na przedpokoju panele byly by do wymiany bo sie podniosły bo tej babce wylał automat..
a my szukamy mieszkania po remoncie takiego w ktorym nie trzeba by bylo robic NIC przez okolo 10 lat. ja tam jescze bym sie skusila na to mieszkanie bo moze byc ciezko znalezc takie ktore by odpowiadało nam obojgu... no ale skoro jedno jest na tak a drugie na nie no to trzeba bedzie szukac dalej.... mamy w sumie jeszzcze niecaly miesiac na poszukiwania a pozniej trzeba bedzie juz zalatwiac formalnosci z kredytem zeby zdazyc csie wyprowadzic do konca stycznia bo mam do konca stycznia umowe najmu.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 paź 2009, 16:11

Cześć wszystkim czerwcówkom, mam nadzieję, że mogę dołączyć? :D


Ja mam termin na około 20 czerwca, nie byłam jeszcze u gina, bo to moim zdaniem jeszcze za wcześnie. Potwierdzi co prawda ciążę, zaleci folik (sama sobie zaleciłam już dawno ;) ) a właśnie serduszka ani dziecka może jeszcze nie być widać.
U mojego drugiego syna było tak, że zobaczyłam go na usg (i usłyszałam serducho) dopiero w 8 tc (wcześniej byłam już w 6tym, ale był tylko pęcherzyk widoczny- usg przez pochwę). Teraz jestem jakoś w 6-tym (??) więc czekam :)
Także aga trzeba być cierpliwym :)

Mdłości nie mam, tylko jakiś ucisk na żołądek i "jeżdżące" jelita (nie wiem jak inaczej to nazwać ;) ).

Pozdrawiam
M

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 paź 2009, 16:30

Martalka, no pewnie że możesz sie dołaczyc,serdecznie witamy,super jest nas coraz więcej,i faktycznie musze byc cierpliwa a wszystko bedzie dobrze,napisz nam cos wiecej o sobie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 paź 2009, 17:24

Martalka, witaj :-D
NICOLA_22, no wlasnie najgorsze jest znalezc mieszkanie ktore sie 2 spodoba :/

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 paź 2009, 18:30

Cześć Dziewcznyny!
aga216, a ja właśnie miałam USG dopochwowo i jest wyraźnie tylko pęcherzyk, więc muszę poczekac te 2 tyg - ach ile ż to czasu :-/

Martalka witam cieplutko i gratuluję! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377, a może jakieś koreczki (np nadziewane na wykałaczkę kostki serka lub twarożka z ziołami, oliwki, pomidorki koktailowe i co tam jeszcze dusza zapragnie :-)

NIKOLA_22 z Twojego opisu mieszkanko wygląda fajnie, no ale cóż obydwie połówki muszą to dostrzec, więc życze powodzonka w dalszych poszukiwaniach! :-)

A ja chyba na tym etapie ciąży jeszcze nie powinnam mieć jakichś mocnych dolegliwości, a jednak mmarta81 mam odczucie, że do Pameli mi też niedaleko. Mąż się bardzo cieszy, a mnie to tak boli :ico_olaboga: Ciekawa jestem czy będą aż tak bolały przez całą ciąże :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 paź 2009, 18:56

aga, coś o sobie? Mam już dwóch chłopaków, co widać po paseczkach. Starszy chodzi do przedszkola, więc przed południem mam tylko jedno dziecko pod opieką i mam szansę, jak młody śpi, też się kimnąć (bo śpiąca chodzę non stop)
Mieszkamy niedaleko morza. Obecnie nie pracuję :)
No to chyba tyle na razie :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 paź 2009, 18:59

julchik22, z tego co pamietam to uczucie..pameli,,mija :-D
Martalka, Twoj mlodszy synek jest w podobnym wieku jak moja corka-masz tez czasem watpliwosci czy sie wszystko da pogodzic ???

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 paź 2009, 23:56

Mam czasami wątpliwości :) jeśli chodzi o różnicę wieku :)
Pamiętam starszego syna gdy miał dwa lata, i było ostro- bunty, histerie. Młodszy już ma swoje jazdy, ale wierzę, że damy radę.
Poza tym, większa różnica wieku też nie gwarantuje spokoju. 4 lata między chłopcami nie okazało się idealną różnicą, bo starszy przeżył i nadal przeżywa, że brat zajął część naszej uwagi, i nadal pamięta, że kiedyś go nie było.
No, ale świadomie zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko, więc cóż, musimy sobie poradzić.

mmarta81, nadal karmisz? Ja też. Malutko, bo raz, dwa razy na dobę. Nie odstawiam definitywnie, ale jestem ciekawa jak długo to potrwa przy tak małej ilości karmień... czy laktacja sama nie "siądzie" :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 paź 2009, 10:30

Dzien Dobry babeczki!!!!

julchik22, przez cała ciże to nie będą tak bolały,ale rozmiar pewnie zostanie,potem sie już przyzwyczaisz, :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Martalka, widzę że twój jeden synek jest w wieku mojego,mój tez przedszkolaczek,i tez mam obawy jak to bedzie jak urodzi mu sie brat lub siostra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 paź 2009, 10:58

a po ciąży baniaczki z mlekiem :ico_haha_01:

jestem ciekawa reakcji starszego, bo on jest nadal niechętny i zazdrosny o młodszego...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość