Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 paź 2009, 23:46

Joanna24, tu juz nawet nie o to chodzi :ico_noniewiem:jesli nie czułas tych pierwszych skurczy to tylko sie cieszyc

ja jak byłam z synem w ciazy to miałam jedno usg a ktg miałam dopiero na porodówce wczesniej nic i jakos dałam rade nie latałam co chwile do szpitala czy do lekarza no prosze was bez przesady .......................
a ja mam nadal skurcze co 10 min i jak narazie nic sie nie zmieniło ale zaczyna coraz bardziej bolec - w sumie to wolałabym juz doczekac do tego piatku w spokoju - ale cos czuje ze bedzie przesrana nocka

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 paź 2009, 00:56

Tak do was zajrzałam w ramach walki z nuda :ico_oczko:
Widze ze wciaz czekacie :ico_sorki: :ico_sorki:
bigottka, bidaku ty moj przesrane po terminie, co ?;-) ja pamietam jak sama myslalam ze oszaleje i kazdy bol to nadzieja ze juzzz
Dziewczyny maja racje zauwazysz jak sie zacznie bo to taki bol ze umrzec mozna
i sa to bole przedewszystkim typowe na @
z tym ze w moim przypadku to za NIC W SWIECIE nie przypypominało boli @
moze dlatego ze krzyzowe ale dosłownie jakby ktoś mnie rozrywał a przy @ to bolało podbrzusze zupełnie inaczej :ico_sorki:

A co do KTG to po terminie miałam co 3 dni miec
miałam 2 chyba na 3 nie doszlam bo w ten dzien urodziłam :-D Mysle ze KTG nie zaszkodzi choc ono całe G czasem pokazuje mi nawet na porodowce skurczy nie pokazywało :ico_puknij: ale to bardziej chodzi o sprawdzenie czy z dzieciorkiem wszystko ok :ico_sorki:
ja jak byłam z synem w ciazy to miałam jedno usg a ktg miałam dopiero na porodówce wczesniej nic i jakos dałam rade nie latałam co chwile do szpitala czy do lekarza no prosze was bez przesady .......................
a w UK jestes?
Tam to wogole jakies poronione podejscie do ciazy maja :ico_puknij: Ja z jednym USG przez cała ciaze to chyba zwariowałabym :ico_noniewiem:

Trzymam kciuki zeby szybciutko poszło :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 paź 2009, 05:59

Witam!!!! a ja znowu nie spie od 3 :-D
wczoraj wysmarowałam sie amolem i zasnełam bez problemu ale obudził mnie znowu bol z tym ze jest lzejszy jak wczoraj :-D
ramonka, ale jak rodziłam synka to jeszcze w polsce mysle ze dlatego tak rzadko wszystko miałam bo to było 9 lat temu :-) no ale przezyłam jakos co nie ???? i dla mnie to było normalne takze nie martwiłam sie
bigottka, zanim połozna wczoraj zrobiła mi te badanka i wyszło ze bede miec cc poradziła mi zebym jadla duzo ananasa świeżego nie takiego z puszki, oni twierdza ze herbatki z malin wcale nie pomagaja a no i radziła mi zebym kreciła sobie sutki ze to tez ponoc pomaga ale musisz to robic 3 godz dziennie około - u mnie z tym akurat jest ciezko bo mi mleko zaraz wycieka ale u ciebie moze sie sprawdzic - jak ja wczoraj miałam skurcze to sprobowałam na chwile i faktycznie skurcze sie nasiliły i były czestesze - dlatego moze warto sprobowac :-D :-D :-D to nic tylko działaj heheheh

Ja to juz za to sie nie biore bo poczekam do tego piatku dlatego nawet wolałabym zeby te skurcze mi ustały albo niech zostana takie jak sa w koncu do piatku dwa dni tylko

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 paź 2009, 09:12

Witam również z rana.
Ja juz po śniadaniu i jak zawsze nie wyspana.
Dzisiaj w nocy normalnie co chwilkę się budziłam tak mnie bolało od kręgosłupa i przechodziło do przodu do podbrzusza normalnie szok a ból niemiłosierny.
ramonka niestety po terminie i no ale cóż na to się nic nie poradzi moja klusia też się uparła że nie wyjdzie na czas.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 paź 2009, 09:23

Sabcia, ja miałam USG kilka razy. Ale KTG przez całą ciąże raz bo nie czułam ruchów małego i później dopiero jak wylądowałam w szpitalu ze skurczami ( skurczykami :ico_haha_01: ) A w szpitalu przez całą ciążę tez byłam tylko raz bo było podejrzenie pozamacicznej. A tak do lekarza co miesiąc. Nie latałam na KTG bo nie chciałam stresowac małego. A wiadomo czasem nie można od razu znaleźć tętna i ruszają ci tym brzuchem, stukają i wogóle bo maluszek tak sie ułoży że nie można wyczuć i w dodatku jeszcze spi. Własnie tak maiłam na tym jednym KTG i dlatego więcej nie chciałam. Jak miałam regularne skurcze to poszlam do szpitala. Były one nie bolesne ale wiedziałam że to już.
ale obudził mnie znowu bol z tym ze jest lzejszy jak wczoraj
A może tylko Ci się wydaje bo do tamtego się przyzwyczaiłaś. Jeszcze dwa dni albo i nie :)

[ Dodano: 2009-10-28, 08:28 ]
bigottka, to zacznij mierzyć co ile masz te bóle. Wtedy będziesz wiedziała co i jak. Bo skurcze przedporodowe są w miare równych odstępach czasu.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 paź 2009, 10:19

Wiadomosc o isi jutro ma wywoływanie boi sie i sama nie wie czy juz chce czy nie :-D

[ Dodano: 2009-10-28, 09:24 ]
ja miałam wczoraj skurczyki co 10 min, dzisiaj tez ale sa lzejsze mimo wszystko chociaz te wczorajsze tez były do zdarcia - za to masakrycznie bola mnie nogi ale tak jakby od zył :ico_zly: ani stac ani chodzic juz nie mowiac o lezeniu :ico_placzek: ale co tam dam rade jeszcze tylko dwa dni i po sprawie
Dzis przypomniałam sobie jak sie wstaje po cc i powiem wam ze mam z tym problem bo przez bol spojenia nie umiałam tak wstac heheheh no ale mysle ze po cc te wszystkie bole przejda ale za to zostanie bol brzusia - mam tylko nadzieje ze dojde do siebie tak szybko jak przy pierwszym cc byłoby super.
Jedyne co przykre mnie spotkało po cc to ze wymiotywałam po narkozie i z takim cieciem wymiotowac nie było przyjemnie tym bardziej ze cały brzuch sie skurcza w tedy no ale teraz bede miała tylko znieczulenie takze obejdzie sie nbez narkozy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-10-28, 09:26 ]
bigottka, zapomniałabym - musimy pomyslec zeby komus dac nasze numery tel zeby nam watki załozyli bo Wiola idzie w piatek do szpitala, ja tez, isia no to wiadomo a ty prawdopodobnie tez pojdziesz takze nikogo z nas nie bedzie na posterunku - moze dziewczyny z listopada ???

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 paź 2009, 12:15

Sabcia, to jak co to nie ma problemu, sluze pomoca :-) :-) :-)
A ty trzymaj sie do tego piatku dzielnie, juz niedlugo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 paź 2009, 14:35

Ewka_82, dzieki wielkie - juz dałam ejstusi z majowek tegorocznych :-)

[ Dodano: 2009-10-28, 16:11 ]
Własnie ogladam na tvn rozmowy w toku :-D o polskich porodowkach hehehe jak to słucham to zaraz mi sie moj poród przypomniał

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 paź 2009, 17:22

Bigottka jest juz na oddziale,rozwarcie ma na dwa palce i plami z krwia po badaniu :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 paź 2009, 17:30

Czyli do piatku zostałam na strazy heheheh - fajnie by było gdyby wszystkie sie jednak rozpakowały w pazdzierniku
Jutro isia ma wywolywanie i Wiola w piatek takze chyba damy rade :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ronaldpibre i 1 gość