Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 paź 2009, 11:06

Martalka, a może nie bedzie tak zle.zobaczymy,ja zawsze chciałam rodzeństwo dla mojego Piotrusia,nie chciałam żeby był sam jak palec,on niby mówi że też sie cieszy no ale czas pokarze.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 paź 2009, 11:06

Martalka, ja tez jeszcze karmie zazwyczaj raz rano (ale to lezy przy cycu i godzine :ico_olaboga: no ale wczoraj ze 4 r :ico_olaboga: zy mi sie dorwala do cyca :-D tez nie chce jej odstawiac bo nie chce zeby tracila na tym ze jestem w ciazy :ico_noniewiem: no ale mleka nie ma za duzo wiec to kwestia czasu :ico_noniewiem:
aga216, witaj :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 paź 2009, 11:13

Ja wczoraj pojechałąm jeszcze wieczorem na klachy do mojej psiapsiłoki,więc miło spędziałam wieczór,a i dzieciaki sie pobawiły,jak wróciałam do domu to juz mi sie nic nie chciało,tylko łózeczko mi sie marzyło,dzis rano nie mogłam wstac,na obiad dzis pójde na łatwizne zrobie ziemniaczki z jajkiek sadzonym i fasolką szparagową,dziś jeszcze chyba zajade do rodziców bo wyjeżdzają w piątek na dzien Wszystkich świetych,a chciałabym im zaiwesc znicze dla babci i dziadka żeby zapalili na grobie :-)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

28 paź 2009, 11:37

witam czerwcówki.
troche Was doczytałam i widzę, że grono czerwcowych mama sie powiększa. jak fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 paź 2009, 11:39

aga216, ja mialam taki obiad wczoraj :ico_haha_01:
dzis robie kasze z sosem wiec tez sie nie przepracuje :ico_nienie:
Iga dzis pobudka o 4 :ico_olaboga: jak zwykle :ico_noniewiem: no i do mnie do wyra :ico_noniewiem: wiec nie jestem zbyt wyspana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 paź 2009, 11:57

mmarta81, oj to sobie nie pospisz bidulko,to ja mam luksus przy tobie,juz zapomniałam jak to jest wstawac w nocy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 paź 2009, 12:28

aga216, heheh no jeszcze troche i Ci sie przypomni :ico_oczko:
a od kiedy Twoj synek przesypia cale nocki tak do rana????i do ktorej to jest ???

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 paź 2009, 12:52

aga216, na pewno będzie ok. Głównie chodziło mi o to, że niezależnie jaka jest różnica wieku nie obejdzie się bez problemów między rodzeństwem :) W sumie czekaliśmy z decyzją o drugim dziecku dość długo, bo baliśmy się małej różnicy wieku, ale jak życie pokazało, że i przy większej są jazdy ;) to teraz zdecydowaliśmy się na małą różnicę. Bo problemów i tak się nie uniknie, a dzieci chcieliśmy trójkę, więc nie ma co czekać :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 paź 2009, 13:34

Martalka, heheh ja tez chce 3 :-D dzieci
mam nadzieje ze dam rade :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 paź 2009, 16:39

Wow Dziewczyny, mmarta81, Martalka podziwiam Was - nieprzespane noce, humory itd, a Wy chcecie trójkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja jednego się boję, ale może jak już on/ona będzie to inaczej na to spojrzę i przewartościuję pewne rzeczy :ico_noniewiem:
Pocieszyłyście mnie, że piersi nie przez całą ciąże nie będą bolały, a rozmiar mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie :ico_haha_01:
aga126, a moja psiapsółka też mi wczoraj umiliła życie, bo przyjechała do mnie z torbą niezbedników i upiekła u mnie swoją firmową najcudniejszą na świecie szarlotkę :ico_brawa_01: luzik
Dziewczyny, mam pytanko: czy to prawda że w 1 trymestrze ciąży nie wskazane są długie podróże pociągiem? Chodzi o to, że ja czesto jeżdżę za granicę i najwygodniej zawsze mi było pociągiem, bo tam są sypialne wagony i całą dobę podróży można przespać lub przeleżakować. Słyszałam jednakże od znajomej, że 2 jej koleżanki w ten sposób straciły dziedzię. Ponoć pociąg w tym względzie jest najbardziej niebezpieczym środkiem komunikacji bo może powodować poronienia i że lepiej jest lecieć samolotem albo jechać samochodem lub autobusem. W moim przypadku samolot odpada bo nie ma dobrych połączeń w interesujące mnie strony, samochód też bo ostatnio jestem strasznie śpiąca i bałabym się wyruszyć w całodobową podróż za kółkiem (choć wcześniej jeździłam), a autobus... no nie wiem biorąc pod uwagę jakość naszych dróg to nie wiem czy nie wytelepie bardziej niż pociąg. Nie wiem szczerze mówiąc co o tym myśleć - chciałabym zachować jakieś zdrowe podejście do ciąży, bo przecież to nie choroba, a zarazem boje się jakiegokolwiek ryzyka bo bardzo bym nie hcciała stracić dziedzię. A co Wy sądzicie na ten temat?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość