Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 paź 2009, 11:08

Martalka, bo to róznie u kazdego dzieciaczka i niema reguły :ico_oczko:
J a narazie nie mam wstretu do kawy,na 1 z rana sobie pozwalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 paź 2009, 12:03

kurcze ona w nocy spi tylko o tej 4 lub 4 30 sie budzi a juz byly 2 tygodnie ze do 6 przesypiala

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 paź 2009, 12:06

mmarta81, poczekaj jeszcze,pewnie to uciązliwe,ale jeszcze nie raz sie wyśpisz :ico_oczko:
Ja sie zajadam kapusta kiszona,jeśli któras ma ochote to podrzuce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 paź 2009, 12:31

aga216, czekam czekam nic inego mi nie pozostalo :-D
a kapusty poprosze :ico_sorki: u mnie tylko w polskich sklepach taka ze sloika i sie chowa do tej z beczki
juz obiad prawie mam gotowy - dla siebie i igusi zupke jarzynowa a dla marcina kurczaka z buraczkami
zaraz Igolinie dlam jesc i poloze ja no i sama chyba tez sie wyciagne :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 paź 2009, 12:36

mmarta81, ja dzis łazanki robie,a ty odpoczywaj jak tylko mozesz w wolnuch chwilach,ja tez narazie uciekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mara bacha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2009, 00:37

29 paź 2009, 13:16

Na wstepie chcialabym pogratulowac wszystkim czerwcowym mamusiom :ico_brawa_01: oraz zyczyc zdrowych i szczesliwych ciaz .
O sobie nie bede pisac zbyt wiele , bo moje zycie jest w tym mopmencie okropnie poplatane i delikatnie mowiac ogolnie poprane :( wiec myszlaby z tego koszmarnie dluga epopeja .
Napisze wiec tylko , ze mam 31 lat , przez ostatnie 10 lat mieszkalam w Poznaniu , od wiosny tego roku jestem w Birmingham i przez te ciaze prawdopodobnie utkne w tym obzydliwym miescie :ico_placzek: (tatus dziecka tu mieszka ).
Hobby :kulinaria , ogrodnictwo (szczegolnie ogrod warzywny) , fotografia , wystroj wnetrz .

Jesli chodzi o ciaze : to moje pierwsza i kompletnie nieplanowana ciaza. Na suwaczku mam , ze to 8 tydzien ale prawde mowiac strasznie sie w tych wszystkich wyliczeniach gubie .Jestem po 1 usg ale nic kompletnie z niego odczytac nie moge , lekarz nawet mi terminu nie podal , wyliczyl jedynie orientacyjna date zaplodnienia (15-20.09) , co mnie dziwi troche bo oparl sie jedynie na ostatniej dlugosci cyklu a moje cykle z ostatnich 4 miesiecy wahaja sie od 24 do 29 dni :ico_noniewiem: no i stwierdzil , ze to 6 tydzien , nie jest to ciaza pozamaciczna , nie jest blizniacza (ufff, tego sie troche balam ) serce bije . finito. A ja goopia baba z tego calego zdenerwowania i przejecia zapomnialam sie spytac o termin, o jakies badania ( krwi chocby ?) o to co jest czym na focie usg (nawet nie wiem ile mm miala fasolka :( )
Mam nadzieje , ze przy Was doswiadczone mamy ,czegos sie naucze :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

29 paź 2009, 13:47

aga216, ejjjjjjjjjjjjjjjjjj wpadnij czesem Agulko na czer-lip tesknimy za toba napisz co u Ciebie
mara bacha, dziewczyny to chodzace encyklopedie napewno bedziesz miala tu jak u Pana Boga za piecem :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 paź 2009, 14:56

mara bacha, gratuluję i życzę spokojnej ciąży :) Mam nadzieję, że wszystko uda Ci się poukładać przez te kilka miesięcy, żeby potem było już spokojniej w życiu :)
Co do tygodni ciąży, to suwaczek pokazuje tygodnie licząc od ostatniej miesiączki!!
Lekarz, z tego co piszesz, liczył od zapłodnienia te 6 tygodni, więc wszystko chyba się zgadza.

A na focie usg chyba niewiele widać oprócz małej kulki?? Chyba że w UK mają jakieś lepsze aparaty. Ja jestem na podobnym etapie ciąży, ale jeszcze nie idę na usg, bo obawiam się, że niczego nie zobaczę :ico_haha_01:




OT. strasznie wielkie macie na tym forum podpisy! :ico_szoking: aż się ciężko czyta ;)

Awatar użytkownika
mara bacha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2009, 00:37

29 paź 2009, 16:01

Dzieki dobre kobiety za cieple przyjecie :)
Martalka , w sumie masz racje z tym , ze sie zgadza , tyle , ze liczy sie od ostatniej miesiaczki wiem , chyba po prostu za duzo licze i sie zakrecilam , a w dodatku niepotrzebnie marudze :(
Na wizycie bylam w polskiej przychodni , zaplacilam 100 f ( :ico_szoking: ) za wizyte i USG , poszlam i zaplacilam bo niecierpliwa jestem :ico_wstydzioch: , poza tym nasluchalam sie , ze tu w Uk wczesnymi ciazami sie nie przejmuja i na USG trzeba dlugo czekac .Ile w tym prawdy nie wiem , widzialam , ze jest tu pare dziewczyn mieszkajacych na Wyspach , ktore na pewno wiedza wiecej i do ktorych pewnie bede miala wiele pytan odnosnie ciazy w Uk :ico_sorki:
Aparat do USG nie wygladal na specjalnie "wypasiony" .Na zdjeciu jak mówisz - mala , biala plamka, choc na monitorze widzialam cos w stylu krewetki hihihi z bijacym serduchem .
Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 paź 2009, 16:48

mara bacha, serdecznie witamy,i zapraszam na pogaduchy,fajnie że jest nas ooraz więcej :ico_sorki:
mara bacha, no iswietne zdjęcie fasolki,ja już bym chciała zobaczyc mojego niuśka,ale musze jeszcze poczekac do 10 listopada,a to tak długo :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość