Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 paź 2009, 15:44

ehh z tymi dzieciakami , moja siedzi ciągle na nocniku :ico_placzek: już ie wiem co jej dać żeby jej przeszło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 paź 2009, 16:01

Jadzia, biegunke ma? a co jej dajesz?
zle jak nie robi i zle ze za duzo robi dziecko :ico_olaboga:

moja spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam troche czasu dla siebie :ico_sorki:

jak zwykle gora naczyn do zmywania ale z tym poradze sobie :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

29 paź 2009, 16:08

Kinga_łódź a powiedz dawalas jej cos na uspokojenie czy stopery do uszu?
mowisz zeby pilo dzieciatko przy starcie i ladowaniu- cenna uwaga

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 paź 2009, 16:14

Jadzia, biegunke ma? a co jej dajesz?
tak ma biegunke , tak jak przewidział pani doktor ...po wymiotach dzień przerwy i spokoju i teraz sranko :ico_wstydzioch:

dostaje Smeckte, probiotyk-Lacidofil , pije rozgazowaną Cole. Zjadła marchwianke , ale co z tego jak już ją wyrzuciła z siebie :ico_olaboga:
Jeszcze teraz przyszedł mi węgiel do głowy, ale zbrakło mi w domu i M ma kupić jak będzie wracał :ico_sorki:
Fakt jest taki że z rotawirusa i tak musi się oczyścić, ale może to chociaż troszkę jej pomoże :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 paź 2009, 16:19

Jadzia, a duzo pije?
ale wegla to jej duzo nie dawaj ,jeest taki lek wspomagajacy przy biegunkach i wymiotach
ORSALIT to jest kroplowka w plynie :ico_noniewiem:
zdroweczka dla coreczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: aby dlugo ja to nie meczylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 paź 2009, 16:22

Jadzia a jagódki jej dawałaś???
ja ci powiem,że prócz tych leków co dostała twoja mała,to moja dostała dodatkowo Gastrolit do picia no i dostawała zastrzyki przez 5 dni (1 dziennie),miała wtedy 9 miesięcy. i wszystko odbywało się w domu,pielęgniarka do Hani przychodziła na zastrzyki

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

29 paź 2009, 16:23

Witam dziewczynki :)
Moja gira nie odpadla przez noc, wieczorem zalalm ja woda utleniona, wylam do ksiezyca ale jakos bedzie.
riterka gratulacje ciociu
Beata_Tychy, jak masz picie to musi byc oryginalnie zapakowane, albo mozesz miec swoje, tylko chyba nie wiecej niz 100ml, i musi byc zamniete w woreczku foliowym ja mialam pozamykanr w taki na zatrzask u gory ze sklepu, i nic mi nie powiedzieli. Mialam 12 butelek mleka oryginalnego, myslalam ze sie doczepia, ale u mnie podroz trwala ponad 10 h. Na start i ladowanie, albo picie, albo smoczek wystarczy, chodzi zeby sline lkalo. Dziewczyny czy dziala wam stronka naszej klasy, bo mi sie nie otwiera???
Wczoraj bylo wielkie siecie u rodziny J, a poszlo o to, ze Asia rozlala sok na biurku, bo tats myslam, ze sie z nim pobawi ogladajac film na komputerze, no i byla kacja, skonczylo sie tym , ze dziecko do 22 zasnoac nie moglo, bo chciala pobawic z tatusiem , a ten na zlos mi nie ruszyl sie sprzed kompa, a ja chcialam tylko w spokoju gary umyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 paź 2009, 16:28

katke witaj
mi nasza klasa działa :ico_noniewiem:
Wczoraj bylo wielkie siecie u rodziny J, a poszlo o to, ze Asia rozlala sok na biurku, bo tats myslam, ze sie z nim pobawi ogladajac film na komputerze, no i byla kacja, skonczylo sie tym , ze dziecko do 22 zasnoac nie moglo, bo chciala pobawic z tatusiem , a ten na zlos mi nie ruszyl sie sprzed kompa, a ja chcialam tylko w spokoju gary umyc
ach ci faceci :ico_zly: porządnie :wpale: im to może zrozumieją :ico_sorki: tylko dziecko niepotrzebny stres przeszło :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 paź 2009, 16:32

katke, witaj :ico_oczko:
ale sie ciebie zarty trzymaja nie odpadla ty do lekarza zasuwaj a nie wyjesz do ksiezyca :ico_haha_01:

chlopska natura taka ze maja zabawe z dziecmi hen hen w poszanowaniu :-D
moj tez jak sie przed kompa usadowi to dzieci odpadaja na drugi plan :ico_olaboga: ja musze im zastapic ojca :ico_szoking:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

29 paź 2009, 16:40

MMM to woj zbolaly zablokowal mi NK, tak myslalam, bo siedzial grzebal w moim kompie, u siebie tez zablokowal, ciekawe czy na laptpie tez, bo laptopa wczoraj nie ruszal :ico_zly: jak by tak mi forum zablokowal to nie ma czego szukac w domu, juz wczoraj myslalam zeby wziasc Asie i leciec do Polski, on mysli ze ja tego nie zrobie bo kasy na bilety nie mam, a karty kredytowe od czego sa :-D , poza tym nie na darmo pracowalam jako agent podrozy i w moim biurze pewnie bym kupila i powiedziala, ze Pl zaplaci :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, 16:41 przez katke, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość