Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 paź 2009, 09:03

nadinn zuza ma rację...
wiemy przez co musisz przejść, ale uwierz nam...że uśmiechnie sie słoneczko i przyjdzie czas, gdy w Twoim brzuszku zagości upragniona Nadzieja :-)

z całego serducha tego Ci zyczę :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

27 paź 2009, 16:22

nadinn idź jak najszybciej do lekarza,może dostaniesz duphaston i wszystko dobrze będzie.powodzenia!trzymam kciuki!

nadinnn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:53

29 paź 2009, 20:43

I Po wszystkim ... Nie wiem kiedy jeszcze cię postaram jak na razie to mam zdecydowanie DOŚĆ. Tak jakby wszystko sprzymierzyło się przeciwko mnie. Niesamowity tydzień najpierw to ... później praca , i jeszcze rodzina jakieś chore pretensje . Na początku myślałam że poradzę sobie świetnie ale jednak jak dla mnie to trochę za dużo . Dziękuje bardzo za wsparcie i przepraszam że nie odzywałam się , ale wszystko się posypało. No i oczywiście pamiętam jaką radość na początku czułam wchodząc na tą stronę. To po prostu trudne.

Bardzo wszystkim dziękuję i serdecznie pozdrawiam trzymajcie się cieplutko.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

29 paź 2009, 20:59

nadinnn, może zostań z nami na forum co?? Tu zawsze możesz się wygadac i będzie ci lepiej ;)

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

29 paź 2009, 22:15

nadinnn uwierz, mi tez było bardzo ciężko i wydawało mi się że nie dam rady przez to wszystko przejśc ,myślałam że nikt mnie nie zrozumie co ja czuję ale bardzo dużo pomogły mi dziewczyny tu na forum. na prawdę bardzo dużo jest tu dziewczyn które rozumieją to co czujesz bo one same przez to przeszły ,pozwól sobie pomóc ,zaglądaj do nas pisz co czujesz ,wyrzuc z siebie złośc i żal a z czasem troszkę Ci ulży. na początku jest bardzo ciężko ale czas leczy rany-tylko blizny po taki przeżyciu pozostaną na całe życie ,niestety.

czekam na Twój odzew , głowa do góry dasz radę przez to wszystko przejśc,jesteś silna bo jesteś KOBIETĄ

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość