Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

30 paź 2009, 16:15

Normalne ze jak dziecko ma stycznosc z dziecmi inaczej sie rozwija a czy jest szansa ze bedzie chodzil do szkoly? trzymam kciuki :ico_sorki:

nie ma nikogo pusto :ico_szoking: to ja tez uciekam szkoda ze nie ma z kim pogadac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 paź 2009, 16:28

pomocnica jak się patrzy :ico_brawa_01: miała za zadanie mieszać sobie koncentrat i skubać liscia od kapusty :-D :-D przynajmniej spokojnie mogłam robić co chciałam :-D

no i mężuś dzwonił,że dzisiaj o 20 juz w domku będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

idę się wykąpać póki mała śpi,bo woda już gorąca się zrobiła,a muszę jeszcze w kuchni palić żeby gołąbki się zrobiły :ico_sorki:

niedługo jestem

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

30 paź 2009, 16:43

aniawlkp86, teraz jest juz zapozno na zmiane szpitala - to by mi zajeło dłuzej jak do tego 2.11
Dziewczyny jak zeszłam z forum połozyłam sie i zasnełam jak dziecko ze łzami w oczach ale jest juz lepiej - ale najchetniej przespałabym te 3 dni, takze ja zmykam poczytam troche i moze znowu zasne bop przybita jestem strasznie jakby mnie ktos z pradu odłaczył

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 paź 2009, 17:03

hej kobitki ja już zrobiłam obiadek , nawet go nie ruszyłam bo jakoś mało ostatnio jem :ico_noniewiem: ale rybka i ryżyk są :-D
anioła na jutro też prawie skończyłam :ico_sorki: :ico_sorki:
i teraz tak czatuje kiedy mój facecik wróci :ico_oczko: ehhh

Sabcia , współczuje, nie potrafię sonie tego wyobrazić nawet ...ja miałam szcęście ze moje dziewczynki tydzień przed terminem się wykluły i to bardzo szybko ..nic tylko mi rodzić dzieci to mi dobrze wychodzi hihii

[ Dodano: 2009-10-30, 16:04 ]
ach zapomniałam czy te kobitki które u mnie głosowały mogły by zajrzeć i zostawić komentarzyk do foteczki proszeeeee :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 paź 2009, 17:09

hej moja niunia zasneła wiec mam chwilke..kurna mnie tez dopadło i katar mi ciurkiem z nosa leci :ico_olaboga:

Jadzia zrobione :-D :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 paź 2009, 17:13

dziewczyny wyjezdzam do mamy i rodzicow,bede w przyszlym tygodniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 paź 2009, 17:24

czy te kobitki które u mnie głosowały mogły by zajrzeć i zostawić komentarzyk do foteczki proszeeeee
oczywiście ale troszkę później :ico_sorki:
wyjezdzam do mamy i rodzicow,bede w przyszlym tygodniu
będziemy tęsknić :ico_buziaczki_big:

ja spadam bo koleżanka przyszła
po 17 wrócę :ico_sorki:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

30 paź 2009, 17:25

Dzien dobry :-D Melduje, ze noga nie odpadla, slubny wczoraj wrocil z wiechciem, wiec zrobilam mu jajecznice na obiad i nawet sie odezwlam, NK odblokowal po kryjomu, bo dzisiaj dziala :-D . Ale za to Asia dala popis w nocy, nie dosc ze z zasypianiem jest walka od 20 do 21, krzyku co niemiara, to obudzila sie o 12 i nie spala do 3:30, tez plakala, bo chciala sie bawic, jak ja poscilam na podloge, to tylko podmuch po niej zostal, tak szybko raczkowala :ico_noniewiem: , ale spalysmy za to do 9:30, dzisiaj moja pana nie pojdzie spac przez dzien, zobacze czy wytrzyma, bo ostatnio coraz czesciej ma porblemy z zasnieciem, jeszcze tydzien temu szla ladnie spac o 20, kladalm dziecko do lozeczka i finito, a teraz sceny dantejskie sie odbywaja u nas wieczorem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

iw_rybka, milego pobytu u mamy
aniawlkp86 super pomocnica, powiedz mi jak ty robisz golabki, bo tam w garze na lisciu widzialam sos, ja sos daje na gore dopiero ???
szczesliwamama gratulacje za piatki z angielskiego i fajnie ze chocia jeden dzieb chodzicie do szkoly
riterka ja to nawet na ten link od gierki nie zagladam, bo mi dziecko odbiora, wystarczy forum :-D
magda75 kup chomika, ja mialam duzo chomikow, ale w szkole sredniej okazalo sie ze bola mnie oczy, a to bylo od moczu chomika, jak sie go pozbylam, reka odjal, aha jeden nawet byl wyszkolony i sikal do sloika, wiec kibelek sie czyscilo i tak nie smierdzialo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 paź 2009, 17:27

hej moja niunia zasneła wiec mam chwilke..kurna mnie tez dopadło i katar mi ciurkiem z nosa lec
ZDRÓWECZKA dla was :ico_sorki: :ico_sorki:

i dziękuje :-D :ico_sorki:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

30 paź 2009, 17:27

Marcia77, oj to nie dobrze, kuruj sie kuruj

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość