misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

31 paź 2009, 13:00

pochwalony :-D

ja od rana w sumie leniuchuje troszke posprzatałam pokój i kuchnie i to wszystko obiadek mamy jeszcze z wczoraj wiec nic nie musze robic...zaraz jak R wroci z pracy tylko musimy z nasza psiura jechac do weterynarza bo cos chora jest :ico_sorki:
a teraz siedze i gram w te szczegóły wciaga jak nie wiem co :-D ja nie zapisuje tej gierki bo nie wiem jak tylko zostawiam otwarta karte i na drugi dzien mam nadal tam gdzie zaczełam..ale coraz cięzej sie robi :-D

co do tego linka o bezpłatne doładowanie daruje sobie dzis wchodze a tam 0 :ico_szoking: zrobili mnie w balona nie bawie sie tak z nimi :ico_nienie:

Sabcia, pyszny torcik :ico_haha_02:
Marcia77, oby szybciutko choróbstwo mineło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 paź 2009, 13:11

magdalena1981 witaj :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 paź 2009, 13:20

magdalena1981, aniawlkp86, witajcie :ico_oczko:

ja gabi daje kieliszkiem jest mi latwiej :ico_sorki:

mam juz dosc wysiadam :ico_olaboga: glowa mnie rozbolala sama jestem i wszystko mnie wkurza :ico_zly: :ico_zly:

nie mam sily i mam ochotr rzucic wszystko w diably :-D
otwarta karte i na drugi dzien mam nadal tam gdzie zaczełam..ale coraz cięzej sie robi :-D
ja juz wszystko przeszlam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
weszlam gdzie sie szuka szczegolow na czas i w puzle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 paź 2009, 13:35

glowa mnie rozbolala sama jestem i wszystko mnie wkurza :ico_zly: :ico_zly:
to witaj w klubie..mozemy sobie rece podac :-D :-D

ja zabawiam niunie bo marudzi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 paź 2009, 13:40

a mnie ząb od wczoraj okropnie boli :ico_placzek:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

31 paź 2009, 14:01

mam juz dosc wysiadam glowa mnie rozbolala sama jestem i wszystko mnie wkurza
biedulko moze przynajmniej weź tabletke?
ja juz wszystko przeszlam
no ja jestem na etapie ruszajacych sie obrazków :-D a w inne gierki to raczej nie zagram bo nie znam tak dobrze angielskiego :ico_sorki:
a mnie ząb od wczoraj okropnie boli
ojj to dentysta sie kłania niestety...ja tak miałam całkiem niedawno to takmnie bolał ze po 8 tabletek na dobe brałam i nic nie pomagało myslałam ze go wyrwe z bolu noi poszłam do dentysy a ta mi dała antybiotyk i dopiero przeszło ale nacierpiałam sie bardzo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 paź 2009, 14:03

zapomniałam wam napisać wiadomość od Ulki :ico_sorki: :ico_sorki:
otóż u bigottki dalej bez zmian,a Ulka dalej w szpitalu pozostaje bo wyniki miała gorsze i zacznie małego wyganiać żeby w piątek urodzić :-D bo już będzie miała zezwolenie od piątku na poród :-D :-D

[ Dodano: 2009-10-31, 13:06 ]
dentysta sie kłania niestety
już woła od ponad roku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: to ten sam co byłam w zeszłym roku w lipcu i dentysta mi tylko trutkę założył i kazał iść do innego na leczenie kanałowe :ico_sorki: a ja się boję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i tak od roku cierpię ze strachu przed dentystą :ico_wstydzioch: bo jak byłam zdecydowana go wtedy wyrwać (a jeszcze karmiłam piersią),to on nie chciał bo powiedział że lepiej go wyleczyć :ico_noniewiem: no i teraz nie mam na razie takiego zdecydowania i cierpię :ico_puknij:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

31 paź 2009, 14:13

aniawlkp86, to jesli tak sie boisz dentysty...to idz tylko do niego i powiedz ze cie bardzo boli ona nic nie bedzie ci robiła bo bolacego zeba nie moze ruszac wiec nic nie bój ze bedzie ci wierciła czy cos..da ci antybiotyk wykup go wex i minie...a jak juz sie zdecydujesz na borowanko to wtedy pojdziesz :ico_oczko: mi w zebie wypadła plomba rok temu i jeszcze nie byłam tak sie boje :ico_sorki: a co najlepsze nie bolu bo ja np mam w jezyku kolczyka którego robiłam bez zadnego znieczulenia to pomysl jak to musiało bolec (jakbys przegryzła sobie z całej siły jezyk) a mnie to nie ruszało w pepku tez mam i tez bez znieczulenia było...tylko mam odruchy wymiotne i jak poczuje ze mi slina napływa zaczynam buzie zamykac i lekarka nie daje rady ze mna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 paź 2009, 14:21

cos tym dzidziulkom sie nie spieszy :ico_oczko:
moze przynajmniej weź tabletke?
ja jestem anty tabletkowa :-D

u mnie juz po obiadku zaraz biore sie za zmywanie :-D
gabi bawi sie z chlopakanmi bo u daniela jest kolega :ico_brawa_01:

to o zasnieciu gabi moge zapomniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 paź 2009, 14:24

magdalena1986 kiedyś się na pewno wybiorę :ico_noniewiem:
w pepku tez mam i tez bez znieczulenia było.
ja miałam w pępku kolczyka przez 2 lata :-D też bez znieczulenia bo to koleżanka mi przekłuwała i to akurat nie bolało :ico_noniewiem: tylko troszkę gorąco mi się przez moment zrobiło i tyle :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość