Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2009, 09:29

Monika- jak chcesz wkleić zdjęcia to wejść na fotosik.pl, tam jest opcja dodaj zdjęcie, wyszukujesz go na swoim kompie a potem wlkejasz linka pod hasłem, zdjęcie 500px na forum tutaj jak piszesz posta i gotowe. :-D

Co do łóżeczka ja Tosiowe tez kupowałam na allegro, plus był taki, że kurier przywiózł pod same drzwi i nie trzeba było nosić.

U mnie pępek wylazł w tym miesiącu, co dziwne bo w poprzedniej nie wychodził, ale teraz jakoś mam większy brzuch ale mniej tłuszczu ogólnie więc mam nadzieje, że prościej będzie zrzucić.

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

02 lis 2009, 10:08

shiva- też jestem tego zdania:) nie ma co szaleć z pieniążkami ,a w ciucholandach zdarzają się takie cudeńka!:) mmm.. uwielbiam zakupy.
pruedence- też się naoglądałam łóżeczek na allegro i chyba tam kupimy. jeszcze musze je wszystkie mężowi pokazać, jak wróci. jest wybor i co najwazniejsze ceny też są znośne. Nam podoba się białe łóżeczko drewniane.
A co myślicie o tych turystycznych? ja jakoś nie jestem przekonana.. :)
Pępuszek też już mi wyszedł:) śmieszny jest;)

udanego dzionka życzę wszystkim

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2009, 10:16

Złośnica- ja jakoś nie przepadam za turystycznymi chyba, że zamierzasz dużo jeździć z dzieckiem, bo tam są tylko dwa poziomy wysokości dna, albo całkiem wysoko albo na dole, a w drewnianym są trzy, oraz nie ma jak wyciągnąć szczebelków, a jak Tosia zaczęła chodzić to sama wchodzi i wychodzi z łóżeczka.

U nas dzisiaj mrozik, ale piękne słoneczko, niebawem trzeba będzie się zebrać do wyjścia, bo muszę pare spraw załatwić na mieście, miłego dnia.

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

02 lis 2009, 10:24

Dziękuję Pruedence za pomoc , zaraz zobaczymy czy sie udało

Mój brzuszek w 32 tygodniu ciąży
Obrazek

Co do łóżeczek turystycznych , to uważam że w domu się nie sprawdzą , chociaż mam koleżankę która doradzała właśnie takie łóżeczko , bo sama korzystała i była naprawdę zadowolona , Ja jednak wolę normalne łóżeczko drewniane :ico_haha_01:

No i sie pochwalę moim słodziutkim pieskiem ,przez którego muszę 5-6 razy dziennie latać po schodach :-)

Obrazek

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

02 lis 2009, 10:25

też właśnie nie jestem przekonana:) wole tradycyjne, drewniane.
Dzięki Pruedence!
Też zmykam na mini spacerek i zakupy ;) Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-11-02, 09:27 ]
Monika 25- CUDAŚNY jest;)
a co do łóżeczko to przekonałyście mnie:) drewniane i koniec;)P:P

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2009, 13:34

Witajcie :ico_ciezarowka:

zlosnica, Co do łóżeczek, to też jestem zdania że te turystyczne sprawdzają się tylko w przypadku gdy dużo się podróżuje z dzieckiem. Ja nawet przez chwilę nie wątpiłam, że wybierzemy drewniane - przede wszystkim bardziej stabilne :ico_haha_02: A widziałam jak moja mała bratanica, potrafiła zatrząść takim łóżeczkiem (mimo że nie miała jeszcze roczku :ico_szoking: ).

Monika 25, właśnie tak patrzę, że trafiłyśmy na promocję tych łóżeczek :-D Super.
Co do brzuszka to super :ico_brawa_01: taki już duży i okrąglutki - wielkie gratulacje :ico_sorki:

Pruedence, rzeczywiście słoneczko i mrozik - pogoda super. Miłego spacerku.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2009, 14:29

Monika- widzę, że się udało:) brzusio pierwsza klasa, a poza brzusiem chuda laska.

Ja właśnie wróciłam, ale jestem umęczona :ico_olaboga: ja nie wiem jak pójde na te dwa ostatnie tygodnie listopada do pracy :ico_szoking: jak ja zadyszki wychodząc na 2 piętro dostaje.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

02 lis 2009, 16:42

hej, ja na chwilke, niedawno przyjechalam ze szpitala bo jazdy byly, nie mieli mnie puszczac ale wpadla moja pani doktor i zrobila wszystkim psikusa i leze w domu :-D zaspana jestem bo po 5 pobudka dzisiaj byla, za tydzien mam wizyte a za 3 i tak musze wrocic na zdjecie szwu, ale kobiet rodzacych jest od groma, łózko do porodu wygodne, nawet lezalam jak ktg mi robili, a teraz ide spac

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2009, 16:53

anetka- ale przygoda, ale ważne, że ok i w domku.

Ja właśnie pobijam gorącą herbatkę bo mi zimno strasznie:)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2009, 17:30

anetka607 , witaj w domu :-D Dobrze, że Twoja lekarka puściła Cię - bo wiadomo, że najlepiej leżeć w domku - z dala od szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: Pamiętaj dbaj o siebie i odpoczywaj :-)

Pruedence, Ja też wypiłam gorącą herbatkę, bo coś mnie znowu od czasu do czasu gardło drapie. Ale to raczej nie przeziębienie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość