olli3
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:38

Kołderka do łóżeczka-prezent na chrzciny, co sądzicie?

14 wrz 2009, 17:40

Dziewczyny, chciałabym zasięgnąć Waszej opinii w sprawie opcji prezentu na chrzest.
Czy uważacie, że kołderka do łóżeczka szyta techniką patchwork, z połączonych kwadratów np. lnu w ( kolorze białym i różowym dla dziewczynki, białym i niebieskim dla chłopca). Ta dla dziewczynki zdobiona bawełnianymi koronkami, jakieś serduszka w formie aplikacji....taka w romantycznym stylu..., do tego pasująca lniana szatka( jeśli byłby to np. prezent od chrzestnej) ?
Ile na taki prezent przeznaczyłybyście maksymalnie pieniędzy?
Dzięki z góry za wszystkie sugestie:)

olli3
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:38

15 wrz 2009, 10:10

Gabi, pytam, ponieważ zastanawiam się nad pomysłem szycia takich kołderek i wystawianiu ich m. in. na allegro, zrobienie sobie tym wątkiem reklamy na forum, zapewniam Cię, nie bylo moim celem. Chciałam popytać, czy według dziewczyn coś takiego mogłoby stanowić pomysł na prezent z okazji chrztu. Traktuję ten wątek jako takie zwykłe rozpytanie wśród dziewczyn. Przykro mi, że tak to odebrałaś...

bajajka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:13

24 paź 2009, 16:12

hm, nie jestem pewna, czy mówisz o poszewce na kołderkę, czy samej kołderce. jeśli poszewka - jestem jak najbardziej ZA, ale do tego proponowałabym jednak komplet pościeli hipoalergicznej. sama ostatnio w taki komplet zainwestowałam, i powiem Ci, że mój maluch dużo spokojniej śpi (alergik). w sieci jest sklep dla alergików, alergia.med, możesz u nich poszukać czegoś, by znać odpowiedni wymiar poszewek. ogólnie, moim zdaniem pomysł trafiony, komplet pościeli to niemały wydatek, a jednak warto zainwestować w coś porządnego - od tego może być i chrzestna :)

olli3
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:38

02 lis 2009, 16:13

Dzięki bajajka za odpowiedź:) To miała byc kołderka, nie pościel, raczej na zasadzie takiego prezentu-pamiątki. Pościel może rzeczywiście jest dobrym pomysłem, może taka w stylu retro...Pozdrawiam!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość