Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2009, 19:34

Matikasia powodzenia życzę. :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 lis 2009, 20:08

Matikasia, no wlasnie moze fajnie jak by od razu przystawili do cyca, moze wtedy jakos szybiej mleczka by przybywalo.
a co do biegunki to wcale ci sie nie dziwie, bo czasem czlowiek przed jakis wyjazdem dostaje jak cos przezywa, a co mowiac porod.
A ty tego smska tez do Kasi moze wyslij, bo jak dzis dla kilkolek wody odchodza to tez nie bedzie miala jak napisac o twoim malenstwie
Odnosnie jeszcze tych usypiania dzieci to wiesz powiem ci ze mi w miare szybko udalo sie uregolowac chlopakow chodzenia o tej samej porze, wiadomo na poczatku najgorzej , ale moze juz dzidzia w brzuszku niektore nawyki lapie :ico_oczko:
Mi chlopcy chodza spac o 19, a tez znam ludzi co wlasnie klada dzieci jak im padna, ja nwet sobie tego nie wyobrazam
Bo teraz nawet jak urodze i chlopakow poloze do 19 to mam czas na kapiel i usypianie malej. A zwlaszcza ze co maz jeden tydzien ranna zmiana drugi tydzien popoludniowa
No i powodzenia tam jutro , ucaluj dzidzie od nas :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lis 2009, 20:46

Siunia masz rację. Prędzej czy później dziecko da się wyregulować. Oczywiście dziecko, któremu nic nie dolega.

Wykapałam się. Ogoliłam. M nie chciał bo się bał zacięcia :ico_sorki: , ale chociaż lusterko trzymał. Główkę umyłam. Rano sobie jeszcze wyprostuję włoski to nie przetłuszczą mi się tak szybko. Źle się czuję jak mam tłustą głowę i obym już w środę mogła ją umyć.

Rozmawiałam przed chwilką z Matim. Chwilkę bo dziecko czasu u dziadków nie ma dla mamy :-D potem jeszcze z mamą. Uprzedziłam, że rano już nie dzwonię. Trzymałam się dzielnie, ale potem się spłakałam jak bóbr. Strasznie się boję. Ja nie wiem co we mnie wstąpiło. Trzymajcie kciuki i do smska. Napiszę najpierw do Kilolek bo wiem że ona zgrywa mmsy.
Kilolek gdybyś nie mogła dać dziewczynom znać proszę o smska to napiszę do Kasi:)

Całą relację zdam po wyjściu ze szpitala. Pewnie już któraś z Was też się rozdwoi bo to zawsze 5 dni. Kończę na 223 stronie. Nie naskrobcie mi tu za wiele:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lis 2009, 21:14

Ja tylko na chwilkę.
Dzwoniłam do położnej. Jak tylko położe Kubę spać i się wykompie pojadę na IP na sprawdzenia.
Gdybym w razie zostawala (w co bardzo watpię) to wyślę Matikasi smska

[ Dodano: 2009-11-02, 20:25 ]
matikasia, powodzenia jutro

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 lis 2009, 21:41

kilolek, ale jesli czulas ze to wody to pewnie zostaniesz, i beda wywolywac, albo i moze cesarke zrobia jesli dzidzia duza by byla
Powodzenia !!!

matikasia, to powodzenia tam i oby udalo ci sie jakos ta nocke przespac :ico_oczko:

Kala, a jaki obwod glowki miala corcia??

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

02 lis 2009, 22:31

matikasia, Powodzenia :-)
kilolek, Tobie również powodzenia bo różnie może się okazać :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 lis 2009, 08:36

Jeszcze usiadłam do was rano:) nocka w miarę przespana, ale od 5.30 nie zmrużyłam już oka. Zaraz jak M zje śniadanko to wychodzimy. Ja postanowiłam się zawziąć i jadę na czczo. Piję tylko gorzką herbatkę. Wezmę kanapkę ze sobą gdyby coś się przedłużyło.

Kilolek napisała eska, że ją zostawili, a dziś rano o 4.50 przyszedł na świat Michaś. Miała ciężki poród bo mały wychodził z rączką do góry trzymając pępowinę więc strasznie ją pocieli. Jednak wszystko skończyło się dobrze!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Czekajcie na wieści ode mnie:)
Do Kasi nie spisałam numeru bo już była w szpitalu więc nie ryzykowałam. Napiszę do wybranej losowo.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

03 lis 2009, 09:34

kilolek, gratulacje :ico_prezent:
matikasia, czekamy na wieści :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 lis 2009, 10:10

kikolek ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Czekamy na wiecej dobrych wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja na dzis nie przewiduje porodu, noc w miare spokojna, w miare bo o 5 obudzil sie Nathan i mi kaszlal , smarkal i zasnac nie mogl , usnal o 7 a o 7 to juz Milan mi wstal
I jak nie dzidzia w brzuszku tak chlopaki sparwaiaja ze moj sen za dlugo nie potrwa :ico_oczko:

A swoja droga malo nas zostalo
Ja, Monika, Kasia , Ewa i Uleczka - choc od niej nie ma zadnych wiesci , moze wie ktos co sie u niej dzieje????

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 lis 2009, 11:31

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:44 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość