MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

03 lis 2009, 12:39

ja włąśnie wróciłam byłam na ktg poszłam pokazać wyniki to odrazu mnie moja Pani doktor przebadała i tak jak sie obawiałam moja macica spokojna szyjka 4 cm Pani doktor mówi że w tym tyg napewno nie urodze :ico_placzek: zaleciła współżycie z mężem żeby pobudzić szyjke do skracania bo dziecko już głową ustawione ok tylko szyjka długa oczywiście poinstruowała męża bo by mnie nie słuchał albo mówił że kłamie kazała mu się brać do roboty powiedziała że do świąt bożego narodzenia będe w ciąży chodzić.
Jedyne co jest pocieszające to mówi że ta szyjka może być taka długa do końca a jak się zacznie to szybko pójdzie .W poniedziałek mam ostatnie usg jak nie urodze to na 18-19 dostaje skierowanie do szpitala.W sumie przytyłam 20 kg :ico_olaboga: troche dużo bo z Kacperkiem było 15kg .Więc jak tak dalej pójdzie to ja tu ostatnia urodze ja to zawsze mam pecha!

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

03 lis 2009, 14:31

Hejka -
ja właśnie wracam z wizyty u lekarza jechałam ale myślałam,że ten ostatni raz był ostatni a tu niestety zobaczył,że dośc spuchłam, zmierzył mi ciśnienie i okazało się,że mam dośc wysokie najpierw 140/85 gdy zobaczył że takie to powiedział,że wyśle mnie do szpitala a ja jeszcze bardziej się zdenerwowałam,bo pomyślałam co ja bedę siedziec w tym szpitalu i czekac-kurcze wole w domu bo i tak mi nic nie dolega a lekarz mi powiedział,że czekac nie będę tylko mi wywołają poród jak to usłyszałam to ciśnienie z 140 podniosło się na 160/105 z jednej str się cieszyłam,bo już bedzie z głowy a z drugiej to był taki szok ,że tak nagle do szpitala i bum.Lekarz zadzwonił do szpitala ze przyjadę ale tam powiedzieli,że mam zrobic badanie moczu i sprawdzic czy mam białko w moczu okazało się że nie mam także kazali mi na razie do domu jechac i czekac. Także wróciłam i czekam.
Najlepsze jest to jak powiedziałam mężowi,że lekarz chciał bym odrazu jechała do szpitala to zaniemówił i zbladł-widac było ,że się przestraszył gdy wracaliśmy do domu był taki zamyślony,prawie nic nie gadaliśmy-Już sobie wyobrażam co to będzie jak zawyje alarm i będzie trzeba rodzic :ico_haha_01:
Zobaczymy,czy coś się będzie działo-doktor mówił,że w ciągu tygodnia powinno się to rozwiązac a jak nie to będą wywoływac-Także dalej czekamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

03 lis 2009, 14:54

Witam dziewczyny :ico_haha_01:
Kala, a jaki obwod glowki miala corcia??
WERONIKA miała 35cm obwodu główki, tak, że nie tragedia. SZYMONEK miał 36 i było o wiele gorzej, może dlatego że był moim pierwszym dzieciaczkiem... :-D

[ Dodano: 2009-11-03, 13:59 ]
ogromne gratulacje dla kilolka i Michasia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 lis 2009, 19:45

Nikt nie dostal smsa od matikasi??????

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 lis 2009, 19:51

siunia, ja nie, tez wlasnie zagladam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja bylam dzis u lekarza i co i nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Powiedzial, ze jeszcze kolo tygodnia moze to potrwac, szyjka sie otwiera pomalu, Pawelek wazy ok 3200, takze rosnie jak na drozdzach :-D a mamusia przytyla juz 22 kg :-D :-D :-D ale mam to gdzies
To poniedzialku mam l4 a jak do tego czasu nic sie nie zdazy to mam sie zglosic do szpitala, przez trzy dni beda podawane zastrzyki na prowokacje i jak dalej nic to w piatek bedzie wywowywany oksytocyna. Takze mam nadzieje ze do tego nie dotrwam.
Od dzis biore sie za meza, goraca kapiel i chodzenie po schodach, zobaczymy kiedy zadziala :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 lis 2009, 20:04

Ewka_82, to ja nie wiem do kogo ta matikasia napisala , bo miala dac znac okolo 12

A ja tam nic nie dzialam w kierunku przyspieszenia porodu, wypoczywam ile sie da, zeby miec sile rodzic :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-11-03, 19:05 ]
Kala ;), z ta glowka to chyba cos jest, bo ja tez pierwszego syna z glowka 35 cm - waga 3,5 kg, a drugi syn glowka mniejsza bo 34cm a waga 4 kg, to tak sobie licze ze moze glowka ze 33 cm :ico_oczko: , połudzić sie mozna :-)

[ Dodano: 2009-11-03, 19:07 ]
nerowercia, ja ostatnio mialam cisnienie 140/80 i mowili ze ok, bo to koncowka ciazy

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 lis 2009, 20:11

Ja tez mam 140/85 i powiedzial, ze to normalne. W koncu to juz koncowka i wysilek dla organizmu wiekszy wiec ma prawo

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

03 lis 2009, 20:13

Ewka_82, mój mąż dostał osobiście wskazówki od Pani doktor :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

03 lis 2009, 20:14

Witam!
Dobrze że zdąrzyłam dotrzeć do domku ze szpitala. Ja dostałam smska od Matikasi, więc

"Milenka jest już na świecie,waga 3650, długość 56 cm :)"Zaraz wstawiam zdjęcie

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

03 lis 2009, 20:15

Ewka_82, przepraszam, że się tak wtrącam, ale wciąż tu zagladam sprawdzić czyś się rozpakowała... Bidulko, nie martw się, mam nadzieję, że Pawełek będzie dobry dla mamusi i wyjdzie szybciutko i sprawnie bez wywoływania go na siłę. Wagą się nie przejmuj, zgubisz szybciutko!
Życzę zatem by czas ci szybko płynął i byś za moment miała Synka przy sobie...Ściskam mocno kciuki!!!

PS> U nas też Synek!!!!!!!!!!1 Hurra! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość