Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 lis 2009, 19:38

A nie lepiej z nim porozmawiać zamiast od razu strzelać focha?

zdecydowanie facetom trzeba mówić ze się ma ochotę na sex.......

jak zle napisze to mnie rysio poprawi :ico_oczko: :ico_sorki:

faceci nie są skomplikowani i nie czytają między wierszami :ico_nienie:

jak się kochana odwracasz dupką to on sobie myśli np: :ico_noniewiem: kurde coś jest nie tak ,
-źle się czuje, jest zmęczona, >> nie będę jej męczył niech odpocznie
ewentualnie
- jest na mnie zła (bo np: znów późno wróciłem) ma te dni przed okresem>>nie będę jej zaczepiał bo będzie awantura a na to nie mam dziś ochoty.

No niestety oni nie mają tłumaczenia do naszych zachowań czyt. fochy, mówienie ogólnikami itp( a szkoda) :ico_oczko:

Facet też nie pomyśli kurcze położę się przytulę ( bez obłapywani :ico_nienie: ) powiem przepraszam ...a może coś będzie ?? no niestety czasami zostają odrzuceni w takich sytuacjach i drugi raz nie spróbują , albo po prostu twierdzą "nie to nie" a przepraszać nie mam za co :ico_noniewiem:

a tak dla panów słowo PRZEPRASZAM może dużo zdziałać , nawet jeśli nie wiecie za co :ico_oczko:

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

06 lis 2009, 11:46

A nie lepiej z nim porozmawiać zamiast od razu strzelać focha?

zdecydowanie facetom trzeba mówić ze się ma ochotę na sex.......

jak zle napisze to mnie rysio poprawi :ico_oczko: :ico_sorki:

Jestem tutaj w troszeczkę innym celu :)

Ja zazwyczaj jak widzę, że Moja ma focha to z reguły najpierw określam skalę problemu. Musze wyczaić jakiego typu jest to foch. Bo istnieją tysiące rodzajów, ale ja nauczyłem się już je kategoryzować :)
Np: jeśli widzę, że stroi focha bo być może naruszyłem jej sferę intymną o podłożu psychologicznym, mającym w tle kompleksy na temat swojej wagi to z reguły dokładam do pieca i mówię jej coś w rodzaju "nie martw się, kochanego ciałka nigdy za wiele" ^^. Wtedy ona, że się do mnie nie odzywa! Kiedy już to usłyszę to do niej podchodzęi mówię w żartobliwy sposób "No poodzywaj się trochę do mnie" Przytulam, całuję i wszystko wraca do normy :) Oczywiście to jest jeden z wielu sposobów, które sobie opracowałem żeby zdjąć z niej focha :)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 lis 2009, 12:27

no właśnie , ale facet musi chcieć te sposoby na focha znaleźć ;) a nie czekać aż samo przejdzie ;)

Mój mąż ma na mnie takie "pokrętło" i też w żartach podchodzi i się śmieje>> to teraz zakręcimy tą złośnice i najczęściej mi przechodzi, ale to pomaga jak jeszcze nie jesteśmy w łóżeczku.....

kiedyś też focha strzelałam , ale teraz jak coś jest nie tak(albo ja tak czyje :ico_oczko: ) to mówię mu prosto w buziunie , ze nie mam ochoty kłaść się z nerwami bo się nie wyśpię :-D i zaraz jest inaczej , w tedy wie ze trzeba się zająć żoną , i nie tylko o zbliżenie mi tu chodzi :ico_sorki: :ico_oczko:

a tak w ogóle to mężczyźni powinni częściej czytać kobiece fora :ico_oczko: sporo by się dowiedzieli :-P

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lis 2009, 15:17

no wlasnie czasem niestety my chcemy żeby faceci czytali w naszych myślach
a to niemozliwe bo to tylko faceci a my jestesmy jedną wielką sprzecznością :-D

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

06 lis 2009, 15:32


a tak w ogóle to mężczyźni powinni częściej czytać kobiece fora :ico_oczko: sporo by się dowiedzieli :-P
Oj sporo sporo ^^

Jednak każdy powinien też mieć siostrę ( ja mam 2) :)

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

06 lis 2009, 16:10

no właśnie , ale facet musi chcieć te sposoby na focha znaleźć ;) a nie czekać aż samo przejdzie ;)
dokładnie :-) mojemu fochy były na rękę bo siadał na kilka godzin do komputera albo piwkował z kolegami i czuł się rozgrzeszony, przecież się foszę to nie będzie mi wchodził w drogę albo doszukiwał się przyczyny, w jego mniemaniu on nie miał z tym nic wspólnego :ico_oczko: foch nie działał więc ja znalazłam inny sposób, skoro Ty mój drogi na piwko to ja do fryzjera albo kosmetyczki, doszedł do wniosku, że taniej będzie ze mą pogadać :-D

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

06 lis 2009, 17:42

no właśnie , ale facet musi chcieć te sposoby na focha znaleźć ;) a nie czekać aż samo przejdzie ;)
dokładnie :-) mojemu fochy były na rękę bo siadał na kilka godzin do komputera albo piwkował z kolegami i czuł się rozgrzeszony, przecież się foszę to nie będzie mi wchodził w drogę albo doszukiwał się przyczyny, w jego mniemaniu on nie miał z tym nic wspólnego :ico_oczko: foch nie działał więc ja znalazłam inny sposób, skoro Ty mój drogi na piwko to ja do fryzjera albo kosmetyczki, doszedł do wniosku, że taniej będzie ze mą pogadać :-D
Dość ciekawy sposób :)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 lis 2009, 21:58

doszedł do wniosku, że taniej będzie ze mą pogadać
:ico_sorki: :ico_sorki: hehe cudowne oprzytomnienie ;) dobrze wykombinowałaś, nie ma co :ico_brawa_01:
Jednak każdy powinien też mieć siostrę ( ja mam 2) :)
no ale na to już nie każdy ma wpływ, (a może raczej nikt ;)) więc czytanie było by dla panów wskazane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 gru 2009, 13:37

U nas braki:(
Mąż za granicą :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sty 2010, 18:52

jak mam fochy to moj tez to wykorzystuje i siada do kompa i sie nie odzywa, wiec trzeba go brac pod wlos :-D :-D :-D ale sa juz na to sposoby :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość