Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

Lubimy zakupy

05 lis 2008, 15:50

Jakie problemy kojarzą Wam się z tym tematem?
Zakupy to dla mnie:
brak odpowiedniego rozmiaru,
kupa czasu spędzona w stresie buszując w stogu rzeczy, która mi nie odpowiada
Buszowanie po sieci i szukanie pozytywnych opinii o różnych rzeczach, które warto kupić
Wynajdywanie miejsc, które są mało popularne, ale oferują interesujące produkty za dostępną cenę.

Milenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 gru 2008, 17:17

05 sty 2009, 17:10

Ja lubię wtedy gdy są rzeczy, które mi odpowiadają czyt. praktyczne, wygodne i przede wszystkim fajne :-) Nie lubię chodzić bezczynnie, szukając nie wiadomo czego. Przeważnie idę do sklepu z zamiarem kupienia bluzki albo spodni. A będąc już na zakupach zawsze upatrzy się też co innego. A przez internet kupuję, ale znacznie mniej. Jednak wolę przymierzyć, obejrzeć i zapłacić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ariannae
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:33

06 sty 2009, 16:08

Ja powtórzę za Gabi, że zakupy nie są dla mnie uciążliwe, a wręcz przeciwnie dośc przyjemne :-) Niestety odkąd zostałam mamą, mam na nie bardzo mało czasu i teraz biegam po sklepach z prędkością swiatła - oj, trochę mi brakuje czasów, gdy mogłam spędzac godziny na przymierzaniu ciuszków, nawet dla samej frajdy przymierzania.
Natomiast nie lubię robic zakupów pod presją, tzn. gdy muszę coś kupic, jakąś konkretną rzecz, bo to już ostatni dzwonek. Wtedy nigdy nic sensownego nie mogę znaleźc. Tak było z kupnem sukienki na chrzest mojego synka. Musiałam to zrobic za pierwszym podejściem, a w sklepach nie było nic - do dzis dnia nie jestem zachwycona, tym, co wtedy kupiłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

06 lis 2009, 15:25

z zakupami tak ogólnie jet zawsze problem. Ja bym chciała wejść do pierwszego sklepu i tam kupić co mam na myśli lub coś co od razu wpadnie mi w oko. Niestety to rzadkość:( Zawsze muszę się najpierwsz sporo nachodzić a to nie jest przyjemne.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość