Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 lis 2009, 18:27

aga, przytulam bardzo mocno!!!!!!!!!! Trzymaj się..
Oby faktycznie przyszły rok był o wiele lepszy i łaskawszy!!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lis 2009, 10:49

aga, bardzo mi przykro :ico_placzek: Trzymaj się!!! Następny rok będzie dla Ciebie na pewno szczęsliwy!!!! :ico_pocieszyciel:

P.S. A ja właśnie zbieram się do lekarza. Podczas ostatniej wizyty też widniał jedynie pęcherzyk. Mam ogromnego stresa :-|

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 lis 2009, 19:32

Agusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

09 lis 2009, 19:48

aga los naprawdę okrutnie cię doświadcza....Tak bardzo mi przykro, żadne słowa teraz nie ukoją Twojego bólu...Nie wiem co ci napisać, ale myślami jestem z Tobą, wspieram jak potrafię i wierzę, że jeszcze szczęście się do ciebie uśmiechnie...Życzę Ci dużo siły, spokoju w sercu i wierzę że mimo wszystko zaświeci dla ciebie słońce...Ściskam

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lis 2009, 20:32

julchik22, i co tam u lekarza ?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lis 2009, 22:35

Na szczęście wszystko jest w porządku. Słyszałam bicie serduszka - to niesamowite. Okazało sie, że jestem w 8 tygodniu. Cieszymy się z mężem bardzo.

Ale ciągle myślę o adzę - tak mi strasznie przykro z jej powodu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lis 2009, 23:10

julchik22, no to teraz mozesz robic suwaczek
...chyba kazda z nas musli o adze los jest taki niespawiedliwy,,,

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2009, 23:18

agnieszka - bardzo mi przykro,jak przeczytalam to dzisiaj,to jakos dojsc do siebie nie moge...ale wiesz co?Podobno pan Bog doswiadcza najbardziej swoich wybrancow...Myslami jestem z Toba,mam nadzieje,ze jednak zdarzy sie cud :ico_sorki:

NICOLA_1985

10 lis 2009, 11:07

hej dziewczyny
ja wpadam bo jestem dzisiaj sama moja mama wziela Karoline na rehabilitacje a ja troche posprzatam robie obiadek i bede odpoczywac do wieczora.

cos sie smutno na wątku zrobiło... :ico_noniewiem:
aguś kochana tak mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiem co czujesz ja przez chwile tez tak czulam sie w szpitalu gdy lekarz na usg powiedzial ze widac tylko pecherzyk ze on nie wie jakiej jakosci byly geny i ze moze byc pusty ze trzeba czekac a jesli nic sie nie pojai to czeka mnie zabieg.... :ico_noniewiem: to brzmialo jak wyrok.... u mnie na szczescie okazalo sie ze dzidzia jest ale znowu mamy problemy z czyms inny nadal istnieje ryzyko ze strace dziecko bo łozysko sie troche odkleiło... ale wierze ze bedzie ok.
wierze tez ze w koncu i ty doczekasz sie drugiego malucha, goraco cie ściskam i jestem z Tobą! :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-11-10, 11:14 ]
dziewczyny spisałam was wszystkie ale brakuje mi terminu juchlik22 i mara bacha, ogolnie jest na 7, oczywiscie licze tez age216 mimo ze stalo jak sie stalo bedzie z nami na liscie bo widzialam ze na innych watkach dziewczyny ktore stracily malucha tez sa wpisane, wkoncu jej test był pozytywny.... a Wy co myslicie? ja mysle ze nie mozna jej pominac.

[ Dodano: 2009-11-10, 11:50 ]
pierwsza stronka zrobiona, mam nadzieje ze jest ok.
niestety mam złe wiesci od agi216 juz jest po zabiegu napisala ze czuje sie dobrze ale jest jej bardzo przykro bo gdyby bylo wszystko ok to bylyby blizniaki...... :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Agusia jesteśmy z Toba dla twoich blizniakow swiatełka zapalamy [*] [*] :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lis 2009, 14:14

NIKOLA, trzymam za Ciebie mocno kciukasy aby z Twoim łożyskiem wszystko będzie OK. :ico_sorki: Ja też myślę, że nie powinnyśmy pomijać agi, no chyba że ona sama nie chciałaby być wpisana.
aga, trzymaj się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NIKOLA ja obecnie jestem w ósmym tygodniu ciąży (dokładnie 7 tygodni i 5 dni), a termin mam na 24 czerwca.
Niestety mam problem z założeniem suwaczka. Komputerowa niezdara ze mnie. Nie wiem, może w złe miejsce wklejam kod :ico_puknij: Postaram się później znaleźć trochę więcej czasu żeby się zorientować co jest grane.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość