Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lis 2009, 14:39

ale... ale... jak to bliźniaki... przecież miał być pusty pęcherzyk.... nie rozwijały się maluszki???
Ja oczywiście jestem za tym aby aga była na liście, w końcu dzieciaczki były, więc nikt z nas nie będzie udawał, że ich nie było.
Ależ jest mi niewymownie przykro, w gardle klucha, łzy mi się cisną... aga... jeszcze raz ściskam... mocno!

nicola, masz na myśli odklejającą się kosmówkę? W bardzo wielu przypadkach leki i oszczędzanie się powodują ponowne przyklejenie się kosmówki!!! Także ja innej opcji u Ciebie nie przyjmuję do wiadomości!!!

Naprawdę dość już smutnych wydarzeń...

Julchik, kod jaki wygeneruje ci się po wybraniu suwaczka wpisz w pole PODPIS! W taką ramkę na dole profilu.
Kod musi mieć na początku i końcu wyr. url bodajże czy img ... I zwykle jest opisany jako for forums

[ Dodano: 2009-11-10, 13:43 ]
O, na przykład TAk musi się wyglądać kod, który wklejasz w swoim profilu [ URL = http:// www.alterna -tickers.com] [img]http%20/www.alterna%20-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/269884.%20png[/img] [/URL]


ja trochę pooddzielałam spacjami, żeby wyświetlił się napis, a nie dziabnięty naprędce suwak (jako obrazek już).

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lis 2009, 15:05

Aga :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak mi przykro... przytulam z całego serduszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pamietaj ze każda z nas jest z Toba myślami ['][']['] dla wszystkich Twoich aniołków

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 lis 2009, 15:24

aga216, bardzo Ci współczuję :ico_olaboga:

NICOLA_1985

10 lis 2009, 16:52

juchlik juz poprawiłam twoj termin. a z suwaczkiem zrob dokladnie tak jak radzi Martalka, naprawde nic trudnego.

Martalka na ostatnim usg lekarz powiedział ze mam odklejone czesciowo łozysko i wyjasnil ze to jest tak jakby czesciowo zmniejszyc komuś pojemność płuc... na poczatku slyszalam terminu "odwarstwienie rogowe kosmowki" ale teraz byla juz mowa o łozysku, lekarz powiedzial ze on nie wie czy to czasem ta odklejona powierzchnia łozyska nie rośnie razem z dzieckiem.. czyli im ciaza wyzej tym łozysko bardziej odklejone.. i powiedzial ze jesli dziecko bedzie miało za mało przyklejonej powierchni łozyska obumrze. ja oczywiscie staram sie o tym wogole nie myslec i wierzyc ze bedzie wszytko ok ale martwie sie, chyba kazdy na moim miejscu by sie martwił. moje dziecko moze sie udusic.

[ Dodano: 2009-11-10, 15:54 ]
a co do agi i tej wiadomosci o blizniakach to napisalam to co ona mi w smsku wiec widocznie ciąza przestala sie rozwijac na wczesnym etapie a przy zabiegu okazalo sie ze byly dwa maluchy...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

10 lis 2009, 17:14

aga216 tak bardzo mi pzrykro :ico_placzek: :ico_placzek: ['][']['] :ico_pocieszyciel:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 lis 2009, 17:48

aga :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: przytulam mocno. Światełka dla twoich aniołków [*] [*]
Ostatnio zmieniony 10 lis 2009, 17:49 przez karmelka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 lis 2009, 17:49

Aga myslami z Toba i Twoimi aniolkami [*][*][*]
tak mi przykro :ico_placzek:

NICOLA_22, wypoczywaj - wszystko bedzie ok-nie ma inej opcji

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lis 2009, 11:36

Cześć Dziewczyny!

Martalka, dzięki za pomoc! Wcześniej robiłam wszystko tak samo jak opisałaś z wyjatkiem wilekości liter, bowiem zamiast dużych IMG i URL wpisaywałam małe. Myślę, że stąd ten kłopot, no ale już się udało :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 lis 2009, 12:22

Kochana Agnieszko jestem z Tobą myslami i przytulam Ciebie bardzo mocno do serduszka :ico_buziaczki_big: .Dla mnie rok 2007 był cięzki, straciłam dwa Aniołki w odstepie paru miesiecy...Byłam załamana i nie wierzyłam w nic...
Na szczęście zaświeciło dla mnie słońce i dzis mam przy sobie moja najdroższą Gwiazdeczkę...
Do Ciebie los także sie usmiechnie i zaświeci jeszcze słońce, duże i złote :)
Trzymaj sie cieplutko !!!

NICOLA_1985

11 lis 2009, 14:39

hej dziewczyny
ja dzisiaj jade do rodzicow jak moja krolewna sie obudzi. i wskoczymy tez do tesciow na kawe bo mieszkaja pare pieter wyzej :ico_oczko:

dzisiaj poczulam wyrazne ruchy ..... az bylam w szoku... nawet nie wiem czy to mozliwe tak wczesnie to w sumie dopiero 11 tydzien...
pisalam wam juz wczesniej ze chyba cos czulam ale ostatni raz to bylo 1 listopada czyli 10 dni temu... pozniej juz nie czulam nic wiec stwierdzilam ze widocznie mi sie wydawalo i chyba tak bylo... ale dzisiaj to bylo cos innego, takie wiercenie sie jakby i czulam to naprawde wyraznie przez dluzsza chwile, pozniej za jakas godzinke czulam juz duzo mniej wyraznie ale tez cos bylo... myślicie ze to mozliwe? w pierwszej ciązy ruchy mialam miedzy 12 a 13 tygodniem....
sama nie wiem co mam o tym myslec...
jesli to sie bedzie powtazalo to widocznie ja jakas wyczulona jestem :ico_oczko:

jestem ciekawa jak aga sobie radzi.... nie chce jej zameczac cizglymi smsami.. bede jej wysylac co pare dni smska z pytaniem jak sie trzyma ale nie chce jej meczyc bo pewnie nie ma ochoty na razie o tym rozmawiac z nikim.. musi to sobie poukladac... na szczescienie jest z tym calkiem sama....... ale mysle o niej caly czas.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość