Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lis 2009, 15:10

Sylwia.O., ale ładne zdjecie w opisie :ico_brawa_01:
dzięki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: więcej zdjęć moich dzieciaków na www.kubusolczyk.smyki.pl

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

10 lis 2009, 21:09

Sylwia.O., extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi sie nigdy nie chcialo zrobic bloga..i zaluje...
moze kiedys sie za to zabiore..
a foty rewelacyjne!!!!!!!!
Ale Julcia rosnie :ico_brawa_01:
I kurcze chyba masz anielska cierpliwosc co sie dzialo w kuchni?????????????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja bym sie zalamala i wsciekla jak.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 lis 2009, 17:43

I kurcze chyba masz anielska cierpliwosc co sie dzialo w kuchni?????????????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja bym sie zalamala i wsciekla jak.... :ico_zly:
a ja jak to zobaczylam to mi się śmiać chciało :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a Julka jeszcze przez kilka dni miała sztywne włosy - nie można było tego domyć.

[ Dodano: 2009-11-11, 16:45 ]
a co się tam działo?? to rodzice rano spali a dzieci poszły sie bawić do kuchni. A jak się pytaliśmy co oni tam robią (bo za cicho było) to Kuba odpowiedział "bawimy się zabaweczkami" :ico_puknij:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 lis 2009, 21:16

hihi niezly spryciarz zabaweczki... hihi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 lis 2009, 21:34

fajny blog. Wyczytałam, że byliście w Mrzeżynie w tym roku. Jak tam teraz jest ?????
No fajny fajny :ico_wstydzioch: Tylko szkoda ze nie mam czasu tak często tam skrobać jakbym chciała więc bynajmniej raz w miesiącu staram sie walnąć mocną notkę :ico_oczko:
Wcześniej miałąm dwa osobne blogi dla każdego chłopaka ale niestety czas czas czas :-)
A Mrzeżyno - jak dla mnie super mieliśmy zaledwie 80 m do morza i 100-150 do miasta więc rewelka :-) Wszystko pod ręką a wieczorem cisza jak makiem zasiał mimo, ze tak blisko miasta aż trudno uwierzyć :ico_oczko:

Ja dzisiaj mam mega ciężki dzień choc powinien być bardzo miły bo dzisiaj mamy z mężem 9 rocznicę ślubu :-)
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Ale niestety nikt nie znalazł się kto by zajął się dzieciakami, no i udało nam się rodzinnie :-) wyskoczyć tylko na obiadek :ico_noniewiem:
A poza tym Radek dzisiaj jest przeokropny a Wojtek nic mu nie ustępuje z rana to popłakałam się na maksa juz z bezsilności :ico_placzek: :ico_placzek:
No i teraz jest już wieczór i może w końcu teraz trochę odsapnę :ico_spanko:
Mam nadzieję, ze kiedyś uda się nam jeszcze wyskoczyć na miłą kolacyjkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 lis 2009, 21:40

Ja dzisiaj po imprezce urodzinowej Kubusia. Leże tteraz plackiem i szczerze mówiączdycham :ico_noniewiem:
Trochę ciężko bylo znoworodkiem i cąłą rodzina. Michaś był dzielny, nawet troche przy stole posiedział ale najchętniej cycował u siebie w pokoiku (ja szczerze mówiac też)
Pochwalę się Wam swoim dziełem
Obrazek
reszta imprezowych fotem będzie póxniej, bo muszę je najpierw zgrac od teścia.

[ Dodano: 2009-11-11, 20:43 ]
aga0406, :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 lis 2009, 12:29

A Mrzeżyno - jak dla mnie super
Mi też tam się podobało bo wszędzie blisko a swojego czasu tylko tam jeździliśmy nad morze.
Ja dzisiaj mam mega ciężki dzień choc powinien być bardzo miły bo dzisiaj mamy z mężem 9 rocznicę ślubu :-)
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
spóźnione życzenia. Wszystkiego najlepszego i dużo milości ;)
Pochwalę się Wam swoim dziełem
super. Zdolniacha z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 lis 2009, 20:03

hejka

znowu nastaly pustki????????????????????????
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

kilolek, mniam torcik pyszny i spoznione zyczonka dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

aga0406, dla was tez zyczonka wszystkiego dobrego i jeszcze z 50 kolejnych rocznic.
Mam nadzieje ze udalo wam sie wyskoczyc na kolacyjke?? :ico_oczko:

u nas nuda.
Siedze w domu i wydaje mi sie ze zaczynam powoli tracic cierpliwosc do Dominiki i meza.
Lepiej mi miedzy ludzmi a tak nuda troche mnie zżera i ta monotonia...
echhhh dogódz tu babie :ico_oczko:
aga0406 napisał/a:
A Mrzeżyno - jak dla mnie super
Mi też tam się podobało bo wszędzie blisko a swojego czasu tylko tam jeździliśmy nad morze.
A gdzie to jest??tzn kolo jakies wiekszej miejscowosci??
my 2x zaliczysmy Władysławowo i Chłapowo wiec okolice Helu a jak by sie udało w nowym roku z dzidziusiem pojechac na wczasy to teraz chcielibysmy do innej przyjemnej miejscowosci.
Nie musi byc luksusowa itd ale taka w sam raz dla rodzinki z dziecmi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 lis 2009, 21:53

dla rodzinki to ja polecam Jantar na Mierzeji. Mała mieścina, mniej ludzi niż w Krynicy, choć i tak duzo. Jest fajne "Mini-Zoo" można karmić zwierzątka. Duzo atrakcji to tam nie ma ale wlasnie dość spokojnie. Jak rano szliśmy na spacer to same wózki nas mijały :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 lis 2009, 18:26

tak caly polwysep jest extra i bialy piasek w jastarni...
ech rozmazylam sie wakacyjnie :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość