misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 19:25

no to działaj
hehe i nawzajem tylko ja tabletek nie biore od tego ferelnego dnia czyli od 26 paxdziernika a przytulanko były juz z 4 mam nadzieje ze juz mnie tabletki nie zabezpieczaja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 19:29

mam nadzieje ze juz mnie tabletki nie zabezpieczaja
wiesz co sporo kobiet zachodzi zaraz po odstawieniu :-D więc trzymam kciuki :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 19:34

więc trzymam kciuki
:ico_sorki:

a tak wogóle ogladasz pierwsza milosc? :-D ja zadnego odcinka nie przegapiam chyba ze teraz jak mam na 14 do pracy to siła wyzsza ale w koncu w moim miescie toczy sie film i kiedys nawet na mojej ulicy krecili z Pawłem w zmie jak cos robił przy aucie i podeszli do niego zbiry nie wiem czy sobie przypominasz to było krecone na nojej ulicy a ja tam zaraz stałam a Paweł taaaki przystojny ale jaki wysoki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 19:37

hej laseczki.

Ja cały dzień spędziłam w domku z G. Teraz on jedzie na mecz koszykówki, ja zostaję więc mam trochę czasu dla Was.
W nocy znów miałam skórcze, teraz też, ale mniejsze... Jej, kiedy to się zacznie :ico_sorki:

misia81, życzę udanych działań. W ogóle powiedz mi jak zmieniłaś nick?

[ Dodano: 2009-11-11, 18:40 ]
a tak wogóle ogladasz pierwsza milosc? ja zadnego odcinka nie przegapiam chyba ze teraz jak mam na 14 do pracy to siła wyzsza ale w koncu w moim miescie toczy sie film i kiedys nawet na mojej ulicy krecili z Pawłem w zmie jak cos robił przy aucie i podeszli do niego zbiry nie wiem czy sobie przypominasz to było krecone na nojej ulicy a ja tam zaraz stałam a Paweł taaaki przystojny ale jaki wysoki
ja oglądam nałogowo :-D kiedyś mieszkałam we wro i bardzo często można ich spotkać jak coś kręcą :-) jakby co to pawełek ze swoją laską często się stołują w la scali w rynku :ico_sorki: można ich przylukać

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 19:41

ogladasz pierwsza milosc? ja zadnego odcinka nie przegapiam chyba ze teraz jak mam na 14 do pracy to siła wyzsza ale w koncu w moim miescie toczy sie film i kiedys nawet na mojej ulicy krecili z Pawłem w zmie jak cos robił przy aucie i podeszli do niego zbiry nie wiem czy sobie przypominasz to było krecone na nojej ulicy a ja tam zaraz stałam a Paweł taaaki przystojny ale jaki wysoki
oglądam :-D :-D a z tym autem to chyba od Wekslerów :ico_noniewiem: przynajmniej tak mi coś świta :ico_noniewiem: wysoki to on na pewno :-D

[ Dodano: 2009-11-11, 18:43 ]
uleczka170 witaj :-) już niedługo się zacznie :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 19:46

uleczka170, witaj i miło mi cie poznac bo nie dane nam to było,a juz od dawna chciałam cie poznac moja droga :ico_oczko:
W ogóle powiedz mi jak zmieniłaś nick?
napisałam do LK i on mi zmienił nie robił problemów takze spokojnie do niego napisz i on ci zmieni :ico_oczko:
kiedyś mieszkałam we wro
o jak miło :-) a w jakiej dzielnicy?

[ Dodano: 2009-11-11, 18:47 ]
a z tym autem to chyba od Wekslerów
tak dokładnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-11-11, 18:48 ]
Jej, kiedy to się zacznie
duzo juz nie zostało nie jest powiedziane ze nie na dniach jak juz masz takie skurcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 19:52

witaj i miło mi cie poznac bo nie dane nam to było,a juz od dawna chciałam cie poznac moja droga
mi również jest bardzo miło :)
napisałam do LK i on mi zmienił nie robił problemów takze spokojnie do niego napisz i on ci zmieni
super, dzięki za informacje.. ja chyba też sobie zmienię, bo ktoś mnie podgląda co piszę, a likwidować konta nie będę..
o jak miło a w jakiej dzielnicy
mieszkałam w śródmieściu, także blisko wszędzie miałam można tak powiedzieć. A Ty?
już niedługo się zacznie
marzę o tym baaaardzooo......

Mam niby te skórczyki, ale czekam na coś mocniejszego

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 19:53

tak dokładnie
to dobrze pamiętałam :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:02

Dziewczynki, tak zapytam, bo jakoś nie mam chęci dwonić do lekarza teraz. Czy ja mam chodzić na ktg? Małego czuję cały czas, skórcze nie są na tyle mocne żeby je monitorować...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:03

ja chyba też sobie zmienię, bo ktoś mnie podgląda co piszę, a likwidować konta nie będę..
dokladnie z tego samego powodu zmieniłam :ico_sorki:
mieszkałam w śródmieściu,
ja mieszkam w śródmieściu właśnie :ico_brawa_01:
Mam niby te skórczyki, ale czekam na coś mocniejszego
zostało ci niby jeszcze 8 dni wiec kto wie :ico_sorki:


mam do was jeszcze pytanie czy wy macie codziennie pojawiajacy sie sluz az jest na majtkach?
kurcze od kad pamietam mam 24 godz na dobe 7 dni w tygodniu ten sluz i zmniejsza sie tylko przed @ :ico_noniewiem: zapach w sumie nie wiem mdły? i co najlepsze nie widze ciagnacego sie sluzu w dniach plodnych czy to normalne?

[ Dodano: 2009-11-11, 19:05 ]
Czy ja mam chodzić na ktg
ja bym dla swietego spokoju poszła :ico_noniewiem: a skórcze moga byc silniejsze ale ich nie musisz czuc tak doczytywałam jak dziewczyny pisały...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość