Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 20:09

ulka chyba nie musisz chodzić na ktg :ico_noniewiem: chodzi się po terminie na pewno ale przed to raczej nie :ico_noniewiem:
macie codziennie pojawiajacy sie sluz az jest na majtkach?
kurcze od kad pamietam mam 24 godz na dobe 7 dni w tygodniu ten sluz i zmniejsza sie tylko przed @ zapach w sumie nie wiem mdły? i co najlepsze nie widze ciagnacego sie sluzu w dniach plodnych czy to normalne?
jakiś tam śluz mam choć nie codziennie :ico_noniewiem: masz pewnie jakieś upławy,a to może być przez to że bierzesz te leki dopochwowe :ico_noniewiem: i zwykle upławy są jak są jakieś problemy z układem rodnym,może grzybica pochwy,nadzerka itp

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 lis 2009, 20:17

misia81, może ten śluz to przez infekcję i po tym antybiotyku się uspokoi
uleczka170, ja jak chodziłam z Jaskiem to na ktg mi kazała iść w 39 tc i po ktg już zostałam a w szpitalu jak leżałam to robili po 2x na dzień do porodu, więc nie pomogę

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:17

chyba nie musisz chodzić na ktg chodzi się po terminie na pewno ale przed to raczej nie
no właśnie też tak myślę, ale chciałam się spytać czy dobrze robię że nie chodzę i nie robię nikomu krzywdy w ten sposób
masz pewnie jakieś upławy,a to może być przez to że bierzesz te leki dopochwowe i zwykle upławy są jak są jakieś problemy z układem rodnym,może grzybica pochwy,nadzerka itp
Aniu to niekoniecznie mogą być upławy ani nic złego. Ja miałam codziennie biały lepki nie ciągnący się śluz i wszystko było ok. Bałam się na początku że mogę być bezpłodna, bo w dni płodne śluz się nie zmieniał, ale jednak wszystko było ok. Grzybicy nie miałam ani innych problemów, a taki śluz jest jak to nazywają lekarze "taka uroda kobiety"

Myślę, że jeśli śluz zmieni kolor na żółty i zaczną się pojawiać grudki to od razu trzeba reagować i lecieć do lekarza.


A od jakiego czasu masz taki śluz?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 20:21

Aniu to niekoniecznie mogą być upławy ani nic złego. Ja miałam codziennie biały lepki nie ciągnący się śluz i wszystko było ok. Bałam się na początku że mogę być bezpłodna, bo w dni płodne śluz się nie zmieniał, ale jednak wszystko było ok. Grzybicy nie miałam ani innych problemów, a taki śluz jest jak to nazywają lekarze "taka uroda kobiety"
wiem że niekoniecznie :ico_sorki: ale skoro magda bierze leki dopochwowe to może być to jakoś nimi spowodowane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:21

misia81, no ale jeśli bierzesz antybiotyk to może być przez to. Jedz dużo jogurtów :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:26

masz pewnie jakieś upławy,a to może być przez to że bierzesz te leki dopochwowe i zwykle upławy są jak są jakieś problemy z układem rodnym,może grzybica pochwy,nadzerka itp
ale ja ten sluz mam od kad skonczyłam 13 lat :ico_noniewiem:
u lekarza byłam mówił ze to naturalna wydzielina jest i jakby było sucho to bym sie podrażniała znalazłam takie cos w necie i chyba to to bo nadzerki nie mam :ico_sorki:
http://www.kobieta.byc.pl/index.php?par ... 568&id=859

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:26

aniawlkp86, rzeczywiście

[ Dodano: 2009-11-11, 19:29 ]
misia, czyli tak jak myślałam. Nie masz się czym przejmować, też tak miałam i mam do tej pory nawet kiedy jestem w ciąży

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2009, 20:31

Nie masz się czym przejmować,
też tak myślę :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lis 2009, 20:31

uleczka170, to widze ze i ty miałas taki sluz wlasnie dokladnie to o czym piszesz ja tak mam nie zmienia sie nie mam grodek itp bo kiedys miałam grzybice i wtedy pokazały mi sie grodki i straznie swedziało...a ten jest lepki i białawo kremowy...noi tylko sie zmniejsza kiedy mam dostac @ ale to dziwne ze nie mam sluzu ciagnacego :ico_noniewiem: ale jak widac tak sie bałas kochana ze jestes nieplodna a tu taki psikusik :ico_brawa_01: wiec nie martwie sie a ten antybiotyk co tera biore mam nadzieje ze pomoze bo mi nic nie bylo ale w cytologi wykryli jakies bakterie :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-11-11, 19:34 ]
uleczka170, a wogóle doczytałas ze ja mieszkam wlasnie na sródmieściu kurcze moze kiedys cie spotkałam bo cos mi ta Twoja buźka wlasnie znana jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 lis 2009, 20:39

misia81, widzisz, wcześniej się nie tym nie martwiłam, ale kiedy staraliśmy się z G o dzidzię to zaczęłam się zastanawiać o co chodzi no i uczepiłam się tego mojego śluzu, zaczęłam panikować, ale okazało się że niepotrzebnie. To wszystko było spowodowane stresem i kiedy daliśmy sobie spokój to zaszliśmy i kamień z serca spadł.
No i właśnie ważne jest żeby Cię nie swędziało, piekło, żeby tych grudek nie było i dziwnego zapachu.

Jeśli w cytologii masz bakterie to bierz kochana te antybiotyki :ico_sorki: będzie ok :-D

Masakra jak ja się pocę teraz, coś okropnego. Znów mam skórcze... czekam czekam. Od teraz zacznę liczyć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-11-11, 19:42 ]
a wogóle doczytałas ze ja mieszkam wlasnie na sródmieściu kurcze moze kiedys cie spotkałam bo cos mi ta Twoja buźka wlasnie znana jest
ja mieszkałam na ołbińskiej,koło słowiańskiej i w sumie właśnie jak zaczęłam mieszkać we wro to najwięcej czasu przebywałam po za wro, bo na tym polegała moja głupia praca a w weekendy odsypiałam i do szkoły chodziłam. Ale wszystko jest możliwe :-D
Z resztą ja tam bardzo często bywałam zanim zaczęłam mieszkać, u znajomych po których później odziedziczyłam pokój. :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość