misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 lis 2009, 18:52

chociaz ostatnio to lozko mokre i w kolko musialam przescieradla zmieniac juz zastanawialam sie czy jej pampersa nie zalozyc
widzisz malutka sie po malutku uczy jeszcze troszke i mysle ,ze juz nie bedzie siusiała do łózeczka bo poprostu wyrosnie z tego :ico_oczko:
a ja nadal czekam na mojego dzwonił do mnie pijany w trupa :ico_olaboga: nie ma go kto przywieźc z pracy matko ja sie martwie ,ze on wsiadzie po alkoholu do auta :ico_placzek: on nie pije czesto ale jak sie napije to nie ten sam człowiek,juz nie wiem co robic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 lis 2009, 18:55

misia81, moze az tak zle nie bedzie i jakos wroci i nie usiadzie za kolko w takim stanie :-D
a daleko pracuje ? piechotka jakos sie nie doczlapie?
idzisz malutka sie po malutku uczy jeszcze troszke i mysle ,ze juz nie bedzie siusiała do łózeczka bo poprostu wyrosnie z tego :ico_oczko:
to ja wiem ale to jest meczace :ico_olaboga: moze do swoich urodzin juz przestanie sikac :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 lis 2009, 19:01

moze az tak zle nie bedzie i jakos wroci i nie usiadzie za kolko w takim stanie
a daleko pracuje ? piechotka jakos sie nie doczlapie?
on i piechotka? kochana zapomnij tak sie rozleniwił ,ze nawet na rynek jedzie autem czy do sklepu :ico_sorki: nie pracje daleko bo dzis we Wrocku,ale moze niestety wsiasc do auta juz raz tak zrobił to mu zabrali prawko na rok i teraz znowu chce to zrobic :ico_placzek: on jest nie soba jak wypije niestety i ja nic nie poradze...dopiero jutro jak wytrzeźwieje pogadam z nim bo bedzie mozna :ico_sorki:
i co najlepsze zamiast ze mna spedzic dzien to on tam z nimi to smutne niestety,czuje czasem jakby był ze mna z przyzwyczajenia jestem bo jestem to smutne :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-11-14, 18:02 ]
moze do swoich urodzin juz przestanie sikac
mysle,ze napewno :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 lis 2009, 19:06

misia81, wiesz u was to jeszcze za wczesnie zeby byc z przyzwyczjenia nikt z nkim z przymusu nie jest on cie kocha dlatego z toba jest a i jemy tez moze sie zdarzyc i wybacz mu :ico_haha_01:
przewaznie kazdy w takim stanie nie jest soba :ico_olaboga: a to prawda porozmawiasz z nim jutro na spokojnie wyjasnicie sobie i wszystko bedzie oki zobaczysz tylko rozmowa :-)
jestem bo jestem
nie mozesz tak mowic a nawet myslec :ico_nienie:

tak to juz jest z tymi chlopami :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 lis 2009, 19:15

czesc,melduje tylko,ze zyje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 lis 2009, 19:19

iw_rybka, hej :ico_haha_01:

jak tam smopoczucie?
jakos malo nas dzisiaj a szkoda :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 lis 2009, 19:19

iw_rybka, no dzisiaj jakoś tutaj pustki są normalnie dziwne to jest ciekawe gdzie są wszystkie dziewczyny??

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 lis 2009, 19:20

magda75, podnosłas mnie na duchu kochaniutka bardzo dziekuje ci bardzo,ale jak juz rozmawiamy na jego temat to czemu on taki jest ,ze to ja zawsze przychodze sie przytuli czemu ja pierwsza mówie kocham? on fakt przyjdzie i powie ale bardzoooo zadko....ja jestem bardzo wylewna moglabym sie tulic 24 godz na dobe on nie i mnie to boli...nie wiem tak naprawde czy mnie kocha czy nie bo tego nie okazuje ,ale skoro jest ze mna i wiaze przyszłosc to moze :ico_noniewiem: jednak ja po za nim swiata nie widze i taka jest prawda...ale zadnych spacerków zadnych wyjsc do kina nicccc bo on ciagle zmeczony po pracy ja mam dosc a jakbym go chciała zostawic poprostu mi na to nie pozwoli :ico_sorki: co ja mam robic jestem załamana czasem tym wszystkim...
wybacz ze ci truje ,ale bardzo xle sie dzis czuje przez niego i zadko kiedy komukolwiek o tym mówie bo boli mnie to bardzo boli :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-11-14, 18:21 ]
iw_rybka, bigottka, witajcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 lis 2009, 19:27

misia81, mezczyzni nie sa wylewni w okazywaniu uczuc i mowieniu kocham
ka tez zawsze pierwsza to mowie takze nie jestes sama :ico_haha_01:
wybacz ze ci truje ,ale bardzo xle sie dzis czuje przez niego i zadko kiedy komukolwiek o tym mówie bo boli mnie to bardzo boli :ico_placzek:
nie trujesz ciesze sie ze moge cie na duchu podtrzymac
wcale sie nie dziwie ze boli bo my kobiety chcemy czuc sie kochane a nie zawsze facet okazuje mimo tego iz kocha :ico_oczko: takze nie marw sie i nie zasmucaj wierzz mu ze cie kocha :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

14 lis 2009, 19:49

mezczyzni nie sa wylewni w okazywaniu uczuc i mowieniu kocham
byłam z mezczyzna 3 lata był młodszy ode mnie o 3 lata ale on to bardziej niz ja zasypiał wtulony codziennie chciał się przytulac to było cos ale wtedy nie doceniałam i zostawiłam go dla mego R :ico_sorki: ale na poczatku mój R mówił cały czas jak kocha jak chce dzidzi a teraz jakby zamarł :ico_noniewiem: od kad mieszkamy razem jest inaczej :ico_noniewiem:
facet okazuje mimo tego iz kocha takze nie marw sie i nie zasmucaj wierzz mu ze cie kocha
mój R mi powiedział kiedys wole Ci zrobic obiad lub posprzatac po tobie i to jest dla mnie kocham...ja zawsze uwazałam ze praca jest wazniejsza ode mnie on ostatnio do mnie mówi "misiu?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość