MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

14 lis 2009, 15:10

Jem !Jem wszystko tylko co mi się teraz zachce bo wiem co mnie czeka poza tym to chce szybko zrzucić te zapasy co nagromadziłam przez te 9 miesięcy a wtedy koniec z zachciankami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2009, 16:30

Mi tam dietka pasuje i aż się miło robi gdy codziennie 10-20 dag jestem w dół. Oby tylko to nie stanęło, ani nie zaczęło rosnąć bo będzie bieda jak nic.

Czekolady bym sobie jedynie zjadła, ale trzymam się mocno. Nutella stoi i jakoś jej ilość się nie zmniejsza:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lis 2009, 17:16

Hej

Jeszcze nie urodzilam, choc juz o 3 sie szykowalam do szpitala, bo skurcze mocne z brzucha i z krzyza co 5 min byly, ale mysle jeszcze poszekam, a potem bylo co 5-10 min , i tak se cala noc przechodzilam przelezalam, normalnie dzis ledwo zyje i na oczy patrze, skurcze w miare ustaly o 7 rano.
A teraz jak siedze np nie lapia, ale jak wstane to od razu sa, potem jak dluzej pochodze to ustaja,a jak usiade lapia, bez sensu. Ostrzegali mnie ze przy 3 ciazy bede miala wiecej tych skurczy ale zeby az tyle??
chyba nie kzywdze dzicka w brzuszku bo wiem kiedy jest ten znak zeby zglosic sie na porodowke.
a czop dalej se odchodzi, taki brzydki juz , i o wiele wiecej krwi, bleee.
Normalnie kregoslup siadal jak te skurcze lapia .


A co do jedzenia po porodzie, powiem wam szczerze ze ja jem wtedy o wiele wiele wiecej niz podczas ciazy, ogranizm tyle potzrebuje, nawet podczas karmienia piersia nie wytrzymam bez picia czy jedzenia, na szczescie moj ogranizm taki ze szybko leca kg i moge sobie pozwolic na jedzonko :ico_oczko:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

14 lis 2009, 19:21

Zwariować można z tymi ludżmi :ico_zly: przed chwilą zadzwoniła jedna z "serdecznych" koleżanek która dopiero teraz na koniec ciąży się odzywa tak wcześniej prze rok potrafiła niedzwonić albo zasypuje mnie smsami czy już urodziłam albo wydzwania teraz zadzwoniła z innego numeru chyba żebym odebrała oczywiście wiadomo z jakim pytaniem oraz co będzie bo ja nie mówie nikomu a zwłaszcza jej no bo jak to u mnie drugi chłopczyk może być to wstyd normalnie bo jej się udało i ma parke najważniejsze żeby zdrowa dzidzia była i się szczęśliwie urodziła a nie jakiej płci no wkurzyła mnie strasznie! :ico_zly:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lis 2009, 20:10

MonikaSko, ja tez pierwszych 2 mialam chlopakow , i nawet jak by teraz urodzil by sie chlopak to bym sie cieszyla, dziecko to dziecko, twoje i juz , nie wazne jakiej plci.

Ja to zniknelam z gg , zeby juz nie odpisywac ludziom kiedy urodze, to teraz zadreczaja mojego meza i siotre
Ja nie wiem jak by czlowiek mial ukrywac ten jednen z najszczesliwszych dni w jego zyciu jakim jest narodziny dzidzi.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 lis 2009, 22:08

ja na jedno karmieni to minimum 0,5 litra wody muszę wychłeptać.I w noocy podjadam wafle ryżowe na karmieniu. A tak to o dziwo jem mniej niż w ciązy. Przynajmniej na razie.

Co dopłci to ja tam się szykuje na trzeciego chlopaka :-D inaczej na pewno nie będzie, a moze być cąłkiem fajnie z taką zgrają.

Wlasnie wrócilismy z imienin teścia. Zamieszanie okropne. ALe Kubunio o dziwo bardzo dzielny, pieknie się bawił. Jedna ciocia ppomyslała i oprócz ubranka dla Michasia przyniosła samochodziki dla Kuby i Kubunio pieknie się tymi samochodzikami bawił, a właściwie to kartonikami po nich :-D Michasko troche gorzej.Co prawda nie plakał i nie marudzil ale widzialam, ze go to męczy, więc większość czasu przesiedziałam z nim w sypialni, a on przyssany co bardzo mnie cieszy. Stwierdziliśmy z mężem, ze musimy częściej w gości chodzić to Michaś wreszcie na wadze przybierze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2009, 22:31

MonikaSko dziwna ta koleżanka:)

Kilolek podziwiam, że szykujesz się na kolejnego szkraba. Nie masz widzę żadnej traumy po porodzie :ico_brawa_01: ja to już chyba podziękuję. Dzieciaczki kocham i jak Milka mi urośnie to strasznie będzie mi brakować takiego słodziaka w domu, ale trzecia cesarka to już raczej nie wskazana.

My też dziś mieliśmy odwiedziny takie na 1,5 godzinki. Mała dostała śliczne śpioszki. Mati czekoladki, a ja długaśną różę. Strasznie to miłe było. Potem niestety Mati się popisywał i nie można było go ogarnąć. Ciągle coś chciał albo skakał po mężu. Jutro znów odwiedziny od 10 rano, a M będzie na kursie. Mam nadzieję, że Mati będzie spokojniejszy bo zwariuję.

Mała właśnie usnęła, ale coś zaczyna nam się robić problem z tym wieczornym karmieniem. jak zaczynam po kąpieli ok 19 to kończę po 21 i każde odłożenie do łóżeczka kończy się krzykiem, a przy cycu pociągnie z 5 razy i albo śpi, albo odrywa się, macha łapkami i się denerwuje. Po czym znów się wgryza. Naciskam brodawkę i normalnie leci mi mleczko choć może nie tak mocno jak w dzień, ale nie ma co się dziwić skoro 2 godziny ciągle ciągnie.

Ja też cały dzień mam duże pragnienie i ciągle chodzę i piję wodę i herbatki. Nawet następnym razem na spacer coś wezmę bo dziś myślałam że uschnę.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 lis 2009, 22:44

Kilolek podziwiam, że szykujesz się na kolejnego szkraba. Nie masz widzę żadnej traumy po porodzie
absolutnie żadnej :ico_haha_02: po pierwszym miałam straszną traumę. Zupełnie nie tego sie spodziewąłam. wszysycy mówili, ze to takie piekne i wspanniałe, że w starciu z żeczywistością doznałam szoku. Cala noc po porodzie przeryczalam. A tym razem jeszcze na fotelu mowilam polożnej że bylo super tylko męzowi powiedziałam, ze ma odkladac na znieczulenie :ico_oczko:

Tak sie zastanawiam... co robicie z maluszkami w ciągu dnia kiedy czuwają? U nas Kuba lezal sobie na kanapie ze mna i teraz Michasia tez tak zaczynalismy kłaść ale Kuba jest dośc nieuważny i wskakuje na kanapę albo znosi zabawki trzeba być w stałym pogotowiu. Myslę może o kupieniu łóżaczka turystycznego do salonu.Sama nie wiem...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lis 2009, 23:05

kilolek, moja tesciowa ma 6 synow i ani jednej corki
i zapewne plusty takich samych chlopakow miec, bo wiadomo wtedy mamusia najwazniejsza :ico_oczko:
A co do pomyslow na dzieci na dzien, to ja wlasnie tez albo kladlam na lozko, choc jak piszesz bylo to niebezpieczne jak Milan znosil zabawki i rzucal sie nieuwaznie, dlatego do duzego pokoju wrzucilam lozeczko turtstyczne i tam se Nathan lezal, albo w wozku bo milam spora gondole i tam luz mial

Zanim my tu do konca urodzimy listopadowki to wasze dzieciaczki beda juz takimi fajnymi bobaskami :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 lis 2009, 08:57

Witajcie
przepraszam ze nie pisze ale mam takie urwanie glowy
przez ostatni tydzien masakra z moimi cyckami juz wysiadalam
znowu nawal,i znowu zapalenie masakra :ico_placzek: :ico_placzek:
bol niesamowity goraczka,dreszcze mowie wam juz bylam na wu\ykonczeniu
swiadomosc tego ze mleko mam a nieumiem wykarmic to najgorsze co moze byc
plakalam przez ostatnie pare dni
bo Zuzia niemumiala dobrze zassac cycka i bol taki jak wciagnela sutka ze myslalam ze umre
niepoddawalam sie dawalam ale tak rwalo piers i w sutku taki bol z pieczeniem
no ale karmilam :ico_olaboga:
no i teraz znalazlam na necie techniki karmienia i inaczej prubuje ja przystawiac jest ciut lepiej
ale tylko troszke bo malutka jak poczuje sutka to szybko zaciska dziaselka i wtedy mnie podraznia sutki i i oczywiscie bol :ico_placzek: :ico_placzek:
maz juz jak na mnie patrzy to mowi zebym sie tak niemeczyla bo bez sensu
ze jak wiem ze przychodzi pora karmienia to ja az sie boje jej podac cycka ze strachu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:
kupil mleko Nan ale jeszcze niepodalismy to tak awaryjnie stoi

od wczoraj niby lepiej juz z cyckami lepiej sa oprozniane i niemam tak twardych cyckow jak wczesniej
moze jest szansa ze sie tam cos reguluje niewiem
oby
bo bardzo ale to bardzo chce karmic :ico_wstydzioch:
no ale zobaczymy poki co niepoddaje sie ale czasem juz wymiekam normalnie

ogolnie to Zuzia spi dobrze w nocy tak co 3-4godz
takze spoko
w dzien sobie polezy w łozeczku wtedy Wiki jest przy malej i rozmawia z nia i pokazuje pluszaczki :ico_oczko:
maz wczoraj kupil mi nowy stanik do karmienia bo tamten byl za maly :ico_olaboga: i pewnie mnie uciskal i moze tez sie dlatego robily te zastoje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
teraz mam troszke luzniejszy ale jest dobry czuje ze oddycham hehe

dietka oki zjadlam nawet oistatnio pizze z szynka i serem
zalecenie poloznej ktora unas byla :ico_oczko:
mowila ze moge jest ogolnie wszystko tylko bez tych wzdymajcych warzyw,cytrusow,nic kwasnego,czekolady,orzechow,i uwazac na mleko zeby niebylo za duzo no i serow wiecje jesc wedlin
takze jest dobrze poki co
jem wiecej gotowanych rzeczy i nawet wedliny ktorych wczesnije niejadlam tera smakuja :-D

my jeszcze niebylismy na spacerku :ico_wstydzioch:
bo dopiero dzis bede miec wozek i pewnie zaczne najpierw mala werandowac przez pare dni a potem spacerki sie zaczna juz niemoge sie doczekac :ico_oczko:

niewiem ile schudlam bo niemam wagi ale jak moj maz mowi chudne w oczach takze dobrze :-D
obym tylko nieprzybrala kg :-D

nerowercia moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek wszystkiego najlepszego dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

no i teraz czekac na reszte dziewczyn ciekawe ktora bedzie nastepna :-D

siunia ty juz po terminie tak??
a jak tam MIlan mieliscie juz te badania??

pozdrawiam wszystkie mamuski te rozpakowane i te ktore sie niedlugo juz rozpakuja :-D :ico_oczko:

ide zjesc sniadanko papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość