madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

14 lis 2009, 23:01

muszę leżeć plackiem, dziś wstałam troszkę ogarnąć mieszkanko.... :) mój kubus wariuje w brzuszku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 lis 2009, 23:04

Qanchita, fajna lektura! też powinnam się czymś rozerwać!
wisnia3006, kurczę......no generalnie białka nie powinno być....ewentualnie jakieś śladowe ilości...Ale może być przy infekcji, jakimś osłabieniu....A ciśnienie kontrolujesz? bo wiesz........................No nie wiem...może lepiej powtórzyć badanie, w innym laboratorium? ja bym chyba powtórzyła, koszt niewielki,a może coś się zmieni...
madzia0609, no śliczny brzusio! szkoda, że syncio robi takie niespodzianki...ale do porodu coraz bliżej i tego się trzymaj!
mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać i pisać, pisać........bo w sumie niewiele nas tu marcóweczek....
Qanchita, dzięki....ale sama nie wiem jak to zrobić, żeby się coś zmieniło....ostatnio umiem narzekać chyba w nadmiarze...poza tym wywalam z siebie swoje stresy i taki efekt jak po wybuchu jakiejś bomby!

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

14 lis 2009, 23:10

będę pisała ponieważ siedzę cały czas w łóżku czasem umieram z nud. mój synek wczoraj mi psikusa zrobił byłam na usg tak chciałam zobaczyć jego buźkę że poszłam na usg 3D a mój kochany mi pupę pokazał i nie chciał się odkręcić

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

14 lis 2009, 23:49

madzia0609, piękny brzuś :-D
Mama nadzieję ,że teraz będzie już WAM z górki i nie będziesz miała już przykrych niespodzianek . Trzymam kciukasy za WAS . Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie.

zborra, widzę ,że dopada cię coraz częściej bojowy nastrój ...
Spokojnie to hormony , dają sie we znaki .
Czasem lepiej odpuścić .... unikniesz kłótni.. i zyskasz spokój .
Ja ostatnio mam taki sposób na mojego :
Siedzę cicho , coś się pyta tak , nie , ....... w końcu mój widzi ,że coś nie tak , bo ja gaduła jestem i pyta sie co ja zrobiłem ?? za co jesteś na mnie zła???
Potrafi się zainteresować , czego wcześniej nie potrafił .....

Buziaki babki
PS : Wiśekno nie przejmuj się , będzie dobrze .
Po to robimy badania by sprawdzić czy z nami i dzieckiem wszystko w porządku .
A gdyby fłu-tfu miałaś jakaś infekcję to chyba lepiej wiedzieć o niej i leczyć się no nie ?!
Głowa do góry , będzie dobrze .. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-11-14, 22:51 ]
a i jeszcze jedno podobno bakterie w moczu u ciężarnych to żadna nowość , sa bardzo częste , więc nie ma powodów do strachu

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 lis 2009, 09:20

Witam w niedzielny poranek

jagodka24 cisnienie jest w normie nie raz troszke za male

zborra, i tak zrobie w pon pojde odebrac tamte wyniki bo sprawdzalam w internecie i oddam nowy mocz

madzia0609, brzuszek masz spory. w porownaniu do moje to olbrzym

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

15 lis 2009, 09:34

wisnia3006, a ja zostałam brutalnie obudzona przez Jacka :ico_placzek: a co do brzuszka to mój Kubuś jest większy niż powinien być to raz a dwa mam dużo wód płodowych dlatego takie z nas grubaski:] :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 lis 2009, 15:20

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

wisnia3006, piszesz że Madzia ma olbrzymi brzuch w porównaniu z Twoim ... Ty jesteś 2 tyg. do tyłu więc sama zobaczysz co będzie za dwa tygodnie :ico_brawa_01:
Ja od 20 tc zauważyłam przyrost widoczny z dnia na dzień gołym okiem, bo wcześniej rósł bardzo powoli :ico_ciezarowka:
Wiec Kobietko... zobaczysz co się zacznie teraz dziać :ico_ciezarowka:

U nas dalszy ciąg wiosny dzisiaj :ico_brawa_01: Termometry pokazują 13 st., nie ma wiatru i świeci piękne słońce :ico_szoking:
Mąż pisał przed 13 że właśnie wyjeżdża do domu... no to za jakieś 5 godzin będzie... dopiero :ico_placzek:

Miłej i udanej niedzieli :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 lis 2009, 17:31

Witam :-D
madzia0609, to my prawie sąsiadki bo ja mam do wrocławia oś około 50 km :ico_oczko:
wisnia3006, spokojnie lekarz powie co mas robić po co się masz denerwować na zapas, ja bym nie robiła kolejnych badań.
Qanchita, no to za chwile mąż wróci i będzie już ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

15 lis 2009, 18:17

Witam :) was :ico_ciezarowka: a w szczególności nową koleżanke :)

Brzuszek masz podobny do mojego,ja ciut większy :) Teraz widze u siebie z dnia na dzien coraz wiekszy.Ech niech rośnie wkoncu to ciaza :)

Ja mialam ciężka noc.Najpierw siedzialam do 1 w nocy i robilam to zadanie,o ktorym pisalam o Egipcie a od 3 w nocy Łukaszek mi wymiotował.Wieczorem byliśmy w barze cos jak Mc donald i chyba frytki smazone byly na starym oleju,ze mu zaszkodziły.
Cały dzień nie chce nic jesc,tylko pije ale tez malutko :( wmuszam mu co mi sie nie odwodni.

Milego wieczorku :ico_ciezarowka:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

15 lis 2009, 18:25

hej dziewczynki :ico_haha_01: ja dziś czułam się cały dzień świetnie aż do tej pory :ico_placzek: rozbolała mnie bardzo głowa :ico_placzek: ale muszę Wam powiedzieć że miałam tak potężną ochotkę na gołąbki w sosie pomidorowym aż musiałam sobie przed chwilą ugotować :ico_brawa_01: i przyznaję się bez bicia najadłam się jak mały bączek leżę do góry brzuszkiem i dobrze się ruszyć nie mogę :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-11-15, 17:26 ]
riterka, a skąd jesteś?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość