Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lis 2009, 20:30

SANDRUSIA)), ale juz zakupow porobilas :ico_olaboga:
ale chyba jeszcze tego nie pralas wszystkiego?????
kurde znowu tyle prana i prasowania tych malych ciuszkow :ico_olaboga:

my dzis te zna zakupach ale dla malenstwa nic narazie nie kupuje za to Iglince kupilismy nowe kozaczki i trefilismy na przecenie w GAPie wiec skaplo jej sie jeszcze bluzek kilka i sweterak :ico_brawa_01:
po zakupach na jedzonko skoczylismy i dopiero wrocilismy :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 lis 2009, 21:21

mmarta81, wiesz ja te rzeczy takie jak kolyske i te ubranka z pierwszych zjec kupilam za grosze dolownie wiec nie jest mi zal :ico_oczko: a terasze te nowe rzeczy juz mialam bo kiedys sprzedawalam ciuszki (taki maly biznes) :ico_oczko: wiec to mi zostalo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 lis 2009, 21:27

SANDRUSIA)), no a zapomnialam napisac ze bardzo ladne te ubranka :ico_brawa_01:
ja jestem ciekawa czy chlopiec czy dziewczynka bo jak chlopiec to musze pokupowac wszystkie ciuszki :ico_brawa_01: wiec bedzie wieksza frajda :ico_brawa_01:
chociaz po coreczce chyba troche by mnie ten sisiak ,,przestraszyl,, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 lis 2009, 21:38

witam panie!
ja z wieczorną herbatką! :ico_kawa:
Sandrusia, ciuszki są cudowne! A kołyska pierwsza klasa. I rzeczywiście niedrogi, skoro tylko za 10funciaków ci ją oddali.
Ja swoimi ciuszkami nie będę się chwalić póki co, bo mam je spakowane do kartonu i stoją na szafie. W szafie już mało miejsca było.
Miłego wieczoru. :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 lis 2009, 21:47

dzieki dziewczyny :-) ja co tydzien jezdze na taki targ gdzie ludzie sprzedaja niepotrzebne rzeczy i tam mozna duzo fanych rzeczy dla maluszka kupic jak nowych :ico_brawa_01: a ceny sa smieszne bo rzeczy te sa firmowe i za jene spodenki musiala bym zaplacic w sklepie tyle co tu za tobe ubranek :-D ,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 lis 2009, 21:53

No wiem coś o tych tańszych sklepach. Sama ostatnio kupiłam za 30zł spodenki, ciepły pół golfik dla dzidzi i pełno pajacyków z długimi rękawkami z niki. Cudne! Wszystkie pokaże, jak będę robiła zdjęcia. Ogólnie taniocha, jak na ceny w naszych firmowych sklepach.
Cudownie, że są takie tańsze możliwości pokupowania ciuszków! :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 lis 2009, 22:16

tibby, no jasne ze to jest super ja jestem jak najbardziej za , dla Kuby np kupuje juz w sklepie i rzeczy ktore kupuje sa strasznie drogie ale Kuba juz tak nie rosnie , a takiemu maluszkowi szkoda kupowac tak drogich rzeczy jak za tydzien sa za male heh , ogolnie ja wole wydac wiecej i kupic rzecz firmowa , dobra jakosciowo , ale te targi sa o tyle dobre ze mozna firmowe rzeczy uzywane kupic za gorsze :ico_haha_01: wiec mam 2 w 1 jakosc i cene dobra :ico_oczko: i powiem wam ze gdybym musiala wybierac kupic cos nowego i niedobrej jakosci , a cos uzywanego i dobrego jakosciowo napewno wybrala bym opcje 2 :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 lis 2009, 22:28

i powiem wam ze gdybym musiala wybierac kupic cos nowego i niedobrej jakosci , a cos uzywanego i dobrego jakosciowo napewno wybrala bym opcje 2
Sądzę, że większość z nas by tak postąpiła.
a takiemu maluszkowi szkoda kupowac tak drogich rzeczy jak za tydzien sa za male heh
święta prawda! :ico_sorki:
ale te targi sa o tyle dobre ze mozna firmowe rzeczy uzywane kupic za gorsze
dokładnie! Iniech takie stragany istnieją jak najdłużej! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-11-15, 21:36 ]
no to lecę się kąpać dziewczynki i kładę się do łożeczka, bo mojemu dzieciątku długie siedzenie mamusi przed kompem się nie podoba. wariuje i woli jak leżę ;-) No to ustąpię dziecinie :-D

dobranoc! do jutra. :ico_papa:

[ Dodano: 2009-11-15, 21:38 ]
walnęłam sobie jeszcze jeden suwaczek :-D z zaręczynami! ;-)
nawet ten pierścionek z brylancikami podobny jest do mojego! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dobranoc! :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

16 lis 2009, 09:34

hej czuję się okropnie boli mnie bardzo brzuszek w lewej dolnej części, a jak się ruszę czuję jakby coś się ocierało w nim :ico_placzek: zaczynam się martwić :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 lis 2009, 09:58

Witam!!!
wczoraj cos internet nam sie spieprzyl i nie moglam wejsc ale juz jest ok. Wiecie co odwalilam? Wczoraj czytalam kartek na klatce ze od 16 do 20 listopada od 8 do 16 nie bedzie wody i zapomnialam nabrac w garnek a teraz nie mam w czym sie umyc dobrze ze obiad ugotowany. A zeby cyba bede musiala umyc w wodzie mineralnej.

JA jeszcze 3 dni do USG

SANDRUSIA)), super ciuszki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość