Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lis 2009, 17:50

Wczoraj niebardzo miałam głowe aby pisac więc dziś melduje że nic nie wiem bo badanie słuchu takie szczegółowe z wykresami decybeli robiła pielegniarka i eraz musi zobazyć to lekarz jak juz będzie wynik to do mnie zadzwonią - więc czekam na informacje. Ida waży już 4 kg - jak na cztery miesiace przystało :-D i juz jest zdrowa nie ma śladu po zapaleniu płuc :ico_brawa_01:
Życze wam miłego wekendu i dużo duzo zdrówka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

14 lis 2009, 18:06

Wspaniała wiadomość, edulitko! :-) Teraz tylko, żeby wynik badania byl korzystny :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lis 2009, 14:22

Riterko dziękuję za pamięć :ico_buziaczki_big: .No tak,latka lecą.... A jak ty się czujesz?Dzidzia pewnie kopie już mocno.

Pustki tu straszne.Jakbyśmy wszystkie w sen zimowy zapadły :-D ale nic przyjdzie wiosna to i ruch będzie większy :-D

Doczytałam,że Edytki Idusia ślicznie się rozwija i jak fajniusio na wadze przybiera :-) :-) Brawo.
I trzymam kciuki za pomyślne wyniki słuchu.Napewno będą dobre!

Chloe spóźnione ale szczere ucałownia dla Maciusia.

Chorowitkom :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ale cóż zrobić taki czas teraz,taki sezon.

Ja znowu siedzę bez pracy.Tak więc czasu wiecej mam.O ile uda mi się znowu z pracą to Joachim od nowego roku zostanie przedszkolakiem.

Dziewczyny jak wasze przedszkolaczki teraz w przedszkolach się czują?Nadal płacżą?
tyle u nas.pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lis 2009, 14:35

Witam
Właśnie przeciez nasze pocieszki to juz przedszkolaki a my nadal na dwulakach :ico_haha_01:
aaneta25, - zaglądaj często skoro narazie nie pracujesz :-)
Co do płaczów przedszkolnych to ja jutro się przekonam bo Niki znów po przerwie wraca i już się boje jak to będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lis 2009, 23:22

:-) pewnie że można by zagladać częściej o ile obowiązki domowe pozwolą na chwilę odpoczynku.No i musi być tu z kim rozmawiać :-D bo frekwencja widać słabiutka.

Asia dawno cie nie było.Co u was?Jak wasze zdrówko?Jak Wikusi rączka?

Maziu daj znać co u was.

Mery jak Kornelkowe gardełko?

Iwciu jak wasze zdrówko?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lis 2009, 11:16

Witam
Myslałam że dzis Niki pójdzie do przedszkola a tu nonono blada - zaspaliśmy :ico_wstydzioch: no nic pójdzie od jutra :-)
Jeszcze nikt nie zadzwonił jak tam wyniki z badania słuchu chyba dzis sama tam zadzwonie i sie upomne.
Ide szykowac dziewczynki na spacer bo słoneczko zagląda nam przez okno to trzeba wykorzystac pogode :-D
Mam nadzieje że ktos tu dzis zajrzy coś naskrobać choc kilka słów :595: - abym miała co sobie poczytac :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 lis 2009, 14:09

Edytko pewnie ze trzeba sie upominać.I dla własnego spokoju warto zadzwonić i już wiedzieć.

U was słoneczko.A u nas szaro-buro.I deszcz.Właśnie wróciliśmy z miasta :-)

miłego dnia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lis 2009, 16:22

Dzwoniłam tam kilka razy ale nikt nie odbiera :ico_noniewiem: nic jutro spróbuje moze ktos łaskawie odbierze :ico_noniewiem:
Anetko u nas było ładnie a teraz się zachmurzyło i jakos mgliscie zrobiło, ale jak byłysmy na spacerku to fajnie swieciło słonko :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 lis 2009, 18:33

Hej!
anetko i u nas była cudna pogoda. Wspaniale, jak świeci słońce. Już wiem, że czas jesiennej melancholii mam za sobą :-D Maciej dziś był w przedszkolu po prawie dwu i półtygodniowej przerwie. Nie płakał rano,ale jak po niego przyszłam i na niego czekałam, to zszedł z panią, cały zapłakany :ico_zly: Strasznie przeżywa jak po niego przychodzimy. Nie za każdym razem, ale zdarza się.
Przegapiłam twoje święto. Wszystkiego naj, naj , najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
edulitko, musisz cierpliwie czekać, może jutro się uda.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 lis 2009, 20:53

aaneta25, a co tak wszystko pochowałaś? suwaczki i foteczki, no daj cosik :-D
edulita, ja się nie dziwię, też bym się denerwowała, co za ludzie :ico_zly: ale może jutro się uda
ja tam już przedszkolaka nie mam ale może faktycznie czas się przenieść :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość