katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

20 lis 2009, 23:35

Dawaj na NM :)

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

20 lis 2009, 23:43

katke, zaraz przylece

[ Dodano: 2009-11-20, 22:47 ]
czyli wiem czym, ale nie powiem, bo nie wypada
no dawaj, nie krępuj się
W SUMIE PO TO SIE WLOGOWALAM NA TEN FORUM, ZEBY SIE SMIAC Z GLUPICH LUDZI:
a mnie sie wydaje że forum jest po cos innego
a tym stwierdzeniem pokazałaś innym jaka jesteś naprawde
dziękuje w imieniu innych dziewczyn

[ Dodano: 2009-11-20, 22:51 ]
laurunia20, no czekam na twoją mądra wypowiedź co do mojej flustracji.........

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2009, 23:56

W SUMIE PO TO SIE WLOGOWALAM NA TEN FORUM, ZEBY SIE SMIAC Z GLUPICH LUDZI
z tego co zauwazyłam na razie kazdy smieje sie z ciebie
:ico_noniewiem:
nie wiem kogo tutaj nazywasz GŁUPIMI LUDZMI :ico_szoking:
moje zdanie na swoj temat juz znasz wiec nie bede sie powtarzac...

[ Dodano: 2009-11-20, 22:57 ]
no czekam na twoją mądra wypowiedź co do mojej flustracji.........
tez jestem ciekawa...

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

21 lis 2009, 00:11

laurunia20, chyba sie nie doczekam co masz mi ciekawego do powiedzenia na mój temat


jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE za twoją wypowiedz
pozwól że zacytuje:
"
HAHAHA, JAKIE SMIESZNE, W SUMIE PO TO SIE WLOGOWALAM NA TEN FORUM, ZEBY SIE SMIAC Z GLUPICH LUDZI:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 lis 2009, 09:01

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wpadam z rana na kawe bo u nas wszędzie pustki a tu takie rzeczy?????????????
apropo frustracji, nie, naprawde nie wypada, bo zabolaloby... no dobra, powiem, ale nie strzelaj: chodzi o to, ze od dluzszego czasu starasz sie o dziecko i nie wychodzi Ci, naprawde wspolczuje, mialam przypadek w rodzinie i naprawde... ale na pewno sie uda wkrotce, jestem dobrej mysli!
laurunia20, ty to powinnas u psychiatry leżeć na kozetce zamiast normalnych ludzi obrażać :ico_puknij: :ico_puknij: jesteś chora kobieto, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla twojego dziecka, a Twój mąż to też powinien do okulisty iść skoro tego nie widzi :ico_szoking: ja bym sie bała na jego miejscu z tobą dziecko zostawic bo jestes nieprzewidywalna - co minute zmieniasz zdanie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 lis 2009, 09:37

laurunia20, Boże widzisz i nie grzmisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak możesz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pytam jak możesz być aż tak okrutna?????????????? albo jesteś tak wyrachowana albo tak głupia że nie masz pojęcia co piszesz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

pytam KTO CI DAŁ PRAWO do poruszania w ogóle tematu starań o dziecko rybki80, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nawet nie wiesz co czują takie osoby, nawet nie masz pojecia jak cierpią starajac się o dziecko a śmiesz zabierać głos w ich sprawie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i to w jakim kontekscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

mi poprostu słów brakuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 lis 2009, 10:28

hej dziewczynki :) :ico_kawa: z rana ;)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 lis 2009, 10:36

apropo frustracji, nie, naprawde nie wypada, bo zabolaloby... no dobra, powiem, ale nie strzelaj: chodzi o to, ze od dluzszego czasu starasz sie o dziecko i nie wychodzi Ci, naprawde wspolczuje, mialam przypadek w rodzinie i naprawde... ale na pewno sie uda wkrotce, jestem dobrej mysli!
kobieto co ty wypisujesz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Walnieta jesteś- Ty posłuchaj rad koleżanek i zacznij sie leczyb bo masz rozdwojenie jaźni!!!
OCZYWISCIE TYLKO TY MOGŁAS TAK NISKO UPASC i szydzic ze staran innych!!! stuknij sie w ta pusta łeb!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Żeby na forum przeznaczonych dla kobiet matka sarkastycznie podchodzła do staran innych kobiet- insynuacja Bóg wie co!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Kobieto strać się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. Jak ci brakuje polskich słów i zastepujesz je angielskimi to chetnie podam linko słowników jezyka polskiego!

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 lis 2009, 10:37

witam..jakis czas mnie nie było mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :ico_oczko:

rozkrecam teraz mały biznesik i jakos czasu brakuje

stawiam :ico_kawa:

PS dziewczyny co tu sie tak nerwowo zrobiło??? :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lis 2009, 10:45

laurunia20, shut up???????
WARIATKA jestes i tyle
napierw piszesz pierdoły potem płaczesz :ico_puknij: :ico_puknij: Wspolczuje Twojemu dziecku z całego serca jezeli jestes taka na codzien to w zakładzie zamknietym powinnas siedziec a nie sie leczyc bo to za mało :ico_puknij:
I nie rozumiem z jakiego powodu GŁUPICH LUDZI NA TYM FORUM starasz sie obrazac?


a tak wogole to :ico_kawa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość