Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

21 lis 2009, 20:49

jaksie na drugi dzien okazało w szpitalu ze to nie ciaza a wielki torbiel
:ico_olaboga: w glowie sie nie mieści.

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

21 lis 2009, 20:50

Alkasbir, to jak bedziesz miala 6 miesieczne dziecko w zwyz to dopiero zobaczysz jaki chlewek mozna miec, ja do tego nie bylam przyzwyczajona a teraz juz nawet lustra w lazience nie myje, tylko raz w tygodniu bo jak tylko wchodzimy rece umyc to to co bylo do jedzenia jest na lustrze, wiec mam przeglad menu z calego tygodnia a na niedziele umyje to mamy niespodzianke,ze mozemy zobaczyc jacy jestesmy piekni i tak odrazu jest brudne, bo Asia sobie wtedy buzi daje :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 lis 2009, 20:50

na specjalista, nie powiem
a jak przyszłam ostatnio do niego po odbiór cytologi i pokazałam mu kartke,od lekarza ze szpitala bo on napisał tam do tego mojego gin,ze jest taki i taki dokładnie nie pamietam co bo pisał bo tych ich jezyku...ale mój gin sie nie przejoł kompletnie i mówi ze sie zdaza i nawet jakby to bylo poronienie to czym sie przejmowac? :ico_zly:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

21 lis 2009, 20:51

misia81, my o Twoim lekarzu piszemy jak odurzal dzisiaj mieskzanie ;-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 20:53

a mi bylo sie wstyd przyznac, bo pomyslalybyscie ze jakas nie teges jestem
heheh niby czemu :-D , jak się ma dzieci to trzeba przecież jak bym nie odkurzyła to bym się wieczorem o te śmieci potknęła ;)a ze one wszędzie z jedzeniem biegają to całą chałupinę trzeba ciągle sprzątać :ico_zly:

tych co teraz to nie wrzucę bo mi aparatoo się zchrzantolił , ale tak wygląda nie pomalowany
Obrazek

no kurde znów muszę iść jeść zrobić :ico_olaboga: ile to można jeść :ico_szoking: :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 lis 2009, 20:53

musze uciekac bo mój R chce usiasc moze potem wdepne narazie kochane :**

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

21 lis 2009, 21:01

misia81 pa...

[ Dodano: 2009-11-21, 20:05 ]
Jadzia śliczne te aniołki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 lis 2009, 21:11

laurunia20, Boże widzisz i nie grzmisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak możesz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pytam jak możesz być aż tak okrutna?????????????? albo jesteś tak wyrachowana albo tak głupia że nie masz pojęcia co piszesz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

pytam KTO CI DAŁ PRAWO do poruszania w ogóle tematu starań o dziecko rybki80, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nawet nie wiesz co czują takie osoby, nawet nie masz pojecia jak cierpią starajac się o dziecko a śmiesz zabierać głos w ich sprawie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i to w jakim kontekscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

mi poprostu słów brakuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
cześć dziewczyny chodzą plotki po forum że niezbyt ładnie się zachoujecie
pozwolłąm soie zcytować tą wywypowiedź bo rzuciły się w oczy wielkie itery : "KTO DAŁ CI PRAWO"?/no właśnie kto Wam dał prawo wyśmiewani się?oceniania?zachwoujesie się jak nastolatki,jak jakieś podlotki które nie wpuszczają do swojej paczki nowej dewczyny tylko z niej drwią.zastanówcie się.to że wy nie chcecie pamiatke w postaci filmu z porodu to nie daje Wam prawa do wyzywania innych,słabszych
wystawiacie tylko sobie świadectwo.

[ Dodano: 2009-11-21, 20:13 ]
tak na marginesie to Wy zaczełyście nagonkę.
z innej beczki
iw_rybka już niedługo termin? :-D :ico_brawa_01: jak Jędrula zapatruje się na rodzeństwo?

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

21 lis 2009, 21:42

Jadzia, ja kiedys cos probowalam zrobic z masy solnej, ale ja to jestem anty talent plastyczny :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 22:01

Lalka, Ja uważam temat za skończony i proszę zróbcie sobie nowy temat i może ankietę kto tu kogo obraża :ico_sorki: bo ja nie mama zamiaru tu takich rzeczy czytać
!!!!
KONIEC tematu Laurunia kontra reszta świata
!!!!!!!!!!
bo się to chore zrobiło :ico_puknij: :ico_puknij:

Zmiana tematu : :-D
Jadzia, ja kiedys cos probowalam zrobic z masy solnej, ale ja to jestem anty talent plastyczny
no zobacz ten mój ma pęknięcie na brzuchu :ico_oczko: mi tez nie wszystkie wychodzą

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość