misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 lis 2009, 23:14

wróciłam :ico_oczko:
Beata_Tychy, :ico_brawa_01: za 4 miesiące :ico_brawa_01: jak ten czas zleciał :-)
uleczka, to chyba już :ico_brawa_01: kochana trzymam kciuki abys jz jutro tuliła syneczka :ico_brawa_01: jestem myślami z Tobą :ico_sorki:

a tak wogóle przyszłam powiedzieć DZIEWCZYNY!!! znikły mi marki :ico_szoking: nie wiem co się stało weszłam normalnie w kacik plotkarski a na górze nie mam marków i niemam jak wejsc normalnie jakby wcale nie był ten temat załozony?? co się stało :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 23:14

Krzysiu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beata_Tychy, ale ten czas leci :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 lis 2009, 23:18

a tak wogóle przyszłam powiedzieć DZIEWCZYNY!!! znikły mi marki
hmmmmmmmmmmmm nie wiem
czytalam o tym jak to zdiagnozowano u ciebie ciaze potem poronienie i sie okazalo ze wszystko nie tak-gin poprostu jakis byl po glebszym czy co-zjechalas go???

leci ten czas leci to straszne jak szybko :ico_placzek:
w :ico_ciezarowka: sie wlecze
a na macierzynskim zapiernicz :/

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 23:19

no Uleczak się zmyła to pewnie rano się na Radosnych dowiemy jak i co :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: kurde trzymam normalnie kciuki &&

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lis 2009, 23:21

dobry wieczor :ico_sorki:

My juz po kinie,film super,oczywiscie ksiazka lepsza.

Dziewczyny juz nie komentujcie tej Lauruni,bo mi sie wymiotowac juz chce...i nie krzyczcie mi tu na Lalke,bo ona pewnie przeczytala tak jak ja wczoraj,ze sie rzucilyscie na dziewczyne i zal sie zrobilo,a nie zna calej prawdy o tej dziewczynie.

Lalka - no juz do terminu niewiele,Andrzejek troszke zazdrosny byl jak widzial,ze siostry corcie tulilam ale jak pytalam,czy chce taka dzidzie do domu,to mowi,ze tak.Bardzo jest tez zainteresowany moim biustem,bo widzial,ze siostra karmila i wciaz pyta czy mam tam mleczko - a jak mowie,ze tak,to pyta czy zrobie mu chrupki z mleczkiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 lis 2009, 23:22

kurde trzymam normalnie kciuki &&
ja tez
pewnie walczy bidna w domu albo juz w drodze do szpitala :)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 23:22

a na macierzynskim zapiernicz
a zobaczysz jak do szkoły pójdzie :ico_oczko: ja nie wiem kiedy mi te 3 miesiące zleciały :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 lis 2009, 23:23

Jadzia, ale super ten aniolek Twoj z tym czerwonym serduszkiem
My juz po kinie,film super,oczywiscie ksiazka lepsza.
na czym bylas?

[ Dodano: 2009-11-21, 22:24 ]
Jadzia, dlaczego ty w podpisie fotek pociech nie masz

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 lis 2009, 23:25

hmmmmmmmmmmmm nie wiem
czytalam o tym jak to zdiagnozowano u ciebie ciaze potem poronienie i sie okazalo ze wszystko nie tak-gin poprostu jakis byl po glebszym czy co-zjechalas go???
kochanaaaa w zyciu nie spotkałam sie z takim lekarzem..matko to co ja przeżyłam w tamten dzień to tylko ja wiem i mój R...wiesz nic mu nie powiedziałam tylko oddalam mu kartke ze szpitala i mu powiedziałam żeby sie zastanowił nad swoja pracą bo ja w depresje prawie wpadłam po tym..to mi powiedział,"zdaża sie i nie ma nad czym ubolewać" powiedziałam jeszcze ahhhhhhhhh i walnelam głosno dzwiami wiecej sie nie pojawie juz u niego :ico_nienie: szkoda mi było drzeć pape i zdzierać sobie głos bo ja jakbym zaczeła to by mnie wyprosili zapewne i po co?jak ja tam chodze do stomatologa jeszcze(normalnego) :ico_oczko:
eci ten czas leci to straszne jak szybko
w sie wlecze
a na macierzynskim zapiernicz
to normalka nic na to nie poradzisz,ale z drugiej strony fajnie bo synus coraz wiekszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lis 2009, 23:25

a jak mowie,ze tak,to pyta czy zrobie mu chrupki z mleczkiem
ja go uwielbiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hehhehhehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość