Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 lis 2009, 12:40

No na to by wychodziło,że musiała by zajść w miesiąc po porodzie... :ico_puknij:

Szkoda słów i tak jak pisze eve.ok, zgłoś się lepiej do lekarza Amola... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lis 2009, 12:42

witajcie
przepraszam, że się wtrące...
iw_rybka napisała u nas na wątku o tej amolce....jestem w szoku!!! :ico_szoking:
z ciekawości przeczytałam jej posty.... i nasuwa mi się jedno...wątpię w to co napisała Amolka.... jest 100% prawdą...
tez zauważyłam, ten jej suwaczek.... i ewidentnie nie zgadza się ...jakim cudem zaszła w ciąze....bedąc niby w poprzedniej...lub parę dni po...?
myslę, że dziewczyna zadrwiła z nas wszystkich....

a te "jej" zdjęcia... skopiowane m.in z fotosika...porażka...aż słów brak...
jak tak można.... :ico_zly:
pozdrawiam Was

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lis 2009, 13:26

Ja też własnie sobie luknęłam na tę aferę...
ale dziewczyny przecież tu jest więcej takich oszustek...ktore chyba nie mają za bardzo co robić w domu to wymyślają i grają na uczuciach innych osób...Porażka.
Współczuć chyba tylko należy tym ludziom.

Pozdrawiam wszystkie lutowe mamuśki...jeszcze kilka miesięcy i będziecie tulić swoje skarby :ico_haha_02:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 lis 2009, 13:28

Ja również zauwazyłam jej suwaczek, i to już dawno, ale pomyslalam ze wpadka zaraz po porodzie... o przeciez i takie rzeczy się zdarzaja...

wiecie co, teraz to tylko jedno powiem :ico_haha_02: nie ma sensu dłużej zawracac sobie mysli jej osobą... są ważniejsze rzeczy... np. :-D Wasze kochane maleństwa noszone pod serduszkiem. Trzymam kciuki za Was

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lis 2009, 13:32

witam
wiecie co, teraz to tylko jedno powiem :ico_haha_02: nie ma sensu dłużej zawracac sobie mysli jej osobą... są ważniejsze rzeczy... np. :-D Wasze kochane maleństwa noszone pod serduszkiem. Trzymam kciuki za Was
podpisuję się pod tym..nie ma co się denerwować..pomyślcie o swoich maleństwach ..a ta Amola ..cóż... powinna się leczyć chyba.. niestety coraz częsciej zdarzają się takie oszustki na ''dzieciowych ''forach...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 lis 2009, 14:00

dziwił mnie,że zaszła w ciążę pratycznie odrazu po poprzedniej,ale jakoś nie wnikałam,teraz wszystko się wyjaśniło :ico_puknij: no i bardzo było dziwne to że rzeczywiście nie wie jak nazywają się zabiegi,które jej wykonują :ico_puknij: ja bym w życiu nie pomyślała,że można sobie jaja robić z tak poważnych spraw. Naprawdę powinna dobrego psychiatrę odwiedzic.I te jej teksty o samobójstwie,o siostrze ginekologu... idiotka! Trzeba ją stąd przepędzić!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2009, 14:11

Trzeba ją stąd przepędzić!
- mysle,ze jak zobaczy,ze zostala zdemaskowana,to sama ucieknie.Dobrze,ze moderatorzy juz wiedza,to sprawdza jej IP i nie zalozy nowego konta,tylko co jesli przeniesie sie na inne forum i ta zacznie to samo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 lis 2009, 14:27

tylko co jesli przeniesie sie na inne forum i ta zacznie to samo
pewnie tak zrobi,ale my juz na to wpływu nie mamy.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

24 lis 2009, 14:38

hej babulce moje najdroższe.
czytam czytam i oczom nie wierzę :-(
chciałabym tego nie komentować,bo zaraz moderator by mi bana dał za słownictwo,ale nie umiem...jak tak można
AMOLA bój się Boga,dziewczyno!my tutaj tworzymy forumową rodzine,a ty nam takie cholerstwo odstawiasz?ja za ciebie się modliłam,wyłam jak kretynka,że i ciebie może spotkać to co mnie,opowiadałam swojej mamie o tobie.a teraz co?
a idź ty w pindu babo przebrzydła,żeby gorzej nie napisać!!!fak!
udzielam się też na innym forum,ale to co tu się wyprawia to istny hardcore

tylko jedna uwaga,jeśli bliźniaki były w 2 workach to jedno mogło przeżyć-moja koleżanka tak miała.urodziła zrowego dzidziusia i mumię jak nazywa bliźniaczkę Antośka,w to uwierzę.

trzymajcie się kochane

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

24 lis 2009, 15:09

Witam

również jestem w szoku,jak można tak się zachować :ico_szoking:
tak z ciekawości po przeczytaniu waszych postów weszłam na fotosik amoli85 i zastanawiam się,czy to jest jej zdjęcie,czy też podrobione...bo na tej fotce dziewczyna wyglada dość młodo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe0 ... 3123e.html

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość