Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

24 lis 2009, 21:21

ja jedynie chcialam pokazac wielkosc mojego brzucha
posługując się cudzymi zdjęciami??
jezu mnie się to w glowie nie mieści
ja nie miałam z toba przyjemności rozmawiać i twoje przeprosiny nie są do mnie skierowane
ale gdy to wszytsko czytałam to aż mnie ciarki przechodziły
serce waliło jak szalone
jak ktoś może robić takie rzeczy i grać na uczuciach innych
ja nie wiem co ty powinnas zrobic zeby ci ktos uwierzył
tu się już chyba nie da nic zrobić

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

24 lis 2009, 21:23

MORD3CZKA Teraz juz sobie zdjae sprawe, i przepraszam i tak wiecej nie zrobie, napewno! mam nauczke, chodz nie chcialam zle, ani nie wiedzialam ze to kradziez, ale przepraszam po raz kolejny...
ja to konto zostawie tak jak jest, PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNY... ale naprawde teraz leze w szpitalu.. ok nie rozdrapujmy juz tego;(

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lis 2009, 21:26

ani nie wiedzialam ze to kradziez
:ico_szoking: :ico_szoking:
ale naprawde teraz leze w szpitalu
prosze Cie juz nie musisz nic pisac
i tak wszyscy juz wiedza ze cała ta historia jest jednym wielkim kłamstwem!
i chyba sama nie wiesz dlaczego? :ico_olaboga:

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

24 lis 2009, 21:28

dobrze juz nic nie pisze, przepraszam, i nigdy tak juz nie postapie... a znam jeszcze kilka osob z tego forum ktore tak robia,ja tak nigdy nie zrobie.. naucze sie na wlasnych bledach... Miło sie z wami pisalo..

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 lis 2009, 21:37

fiu fiu internet w szpitalu,full wypas :ico_olaboga: :ico_puknij:

Miałam się nie wypowiadać,ale mnie już nerwy biorą
Usłyszałam o tej historii od dziewczyn na forum i aż trudno mi było w to uwierzyć
ja nie wiem,co kieruje takimi osobami,ale to nie jest normalne

Piszesz,ze nie będzie już tu pisać i chyba to jest najlepsze wyjście
Choć przypuszczam,że za jakiś czas wywołasz podobną aferę na innym forum

napiszę to nie złośliwie,lecz od serca,bez ironii,sarkazmu- może powinnaś udać się specjalisty-psychologa,psychiatry? Bo Twoje zachowanie naprawdę nie jest normalne :ico_noniewiem:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 lis 2009, 21:42

Amola85, co znaczy
... a znam jeszcze kilka osob z tego forum ktore tak robia,
co to znaczy bo nie rozumiem

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lis 2009, 21:47

a znam jeszcze kilka osob z tego forum ktore tak robia
Czy to jest rodzaj jakiejś nowej zabawy, w którą my nie jesteśmy wtajemniczone? Dziewczyno, nie zwalaj winy teraz na innych. A jeśli mówisz tym razem prawdę i szczerze żałujesz swojej...hmmm głupoty to może napisz od razu nicki... my tu oszustów nie potrzebujemy :ico_nienie:
Dołączam się do dziewczyn- potrzebujesz na duch specjalisty. Nie ginekologa... psychiatry!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lis 2009, 21:48

Popatrz Tomek -powiedziałam do swojego męża- cieszmy się tym co mamy bo mamy dużo: zdrowie dzieci i siebie to najważniejsze.
Modląc się w głowie wymieniałam Bogu forumowe aniołki tych mam które znałam i tych, które tylko historie lekko mi się zakreśliły. W myślach prosiłam o silę dla ich mam, o mądrość i wiarę w to, że będzie kiedyś piękniej i słoneczniej.
Za Ciebie też się modliłam, za dzieciątko noszone pod sercem, za chorą córeczkę. za Twojego aniołka..tak bardzo Ci współczułam ... Zabrałaś mi po części wiarę w ludzi, ale ja nie przekreślam nikogo, bo wierzę, że w każdym jest coś dobrego. Każdy ma prawo do błędów.

[ Dodano: 2009-11-24, 20:49 ]
Amola85 Kto tak jeszcze robi...powiedziałaś A powiedz B.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lis 2009, 21:49

Amola85, wytłumacz mi proszę.. jak kobieta w trzeciej ciąży może nie wiedzieć jak nazywają się podstawowe badania w czasie ciąży?? leżąc w szpitalu masz neta i laptopa.. fajny szpital..ale czemu nie możesz pisać przed 14??
Jak to możliwe że nie wiesz co się dzieje z Twoją córką która jest w śpiączce?? jako matka masz prawo wiedzieć i możesz zadzwonić do jej lekarza prowadzącego aby powiedział ci wszystko...
Poza tym.. jak matka która musi przechodzić przez taką tragedię piszę na lutówkach smutna i ząłamana a na innych wątkach się cieszy że do porodu zostało tyle i tyle dni...
jeszcze jedna sprawa... opowiedz mi prosze jak wyglądało donoszenie bliźniaczki po porodzie i śmierci jej brata....
wiesz... poza zdjęciami które sobie przywłaszczyłaś mogłabym wyliczyć milion innych rzeczy które pisałaś a niestety wydają mi się bzdurą...

Mówisz że juz nie bedziesz pisała.. cóż to najlepsze wyjście.. zamilknąć.. prawda??

[ Dodano: 2009-11-24, 20:52 ]
no i Amola nam zniknęła... czyżby mamusia kazała jej już iść spać ?? :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 lis 2009, 21:54

jedno tylko powiem nienormalna jestes i koniec

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość