tina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:00

kicz party-pomocy

29 maja 2009, 15:23

Wybieram się jutro na imprezę pod hasłem Kicz party.Niestety opuściła mnie wena twórcza, a do tego pechowo nie mogę znależć niczego naprawdę fajnego..Dlatego pytanie, czy widziałyście śmieszne leginsy, futerka, sukienki, koszulki, dodatki gdzieś w Krakowie??Czekam na odzew.

lilo

29 maja 2009, 15:35

tina, mi się wydaje że idealnym miejscem do takich zakupów byłby jakiś second-hand :ico_oczko: Ale ze względu na termin - czarno widzę twoje zakupy :ico_oczko:

tina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:00

29 maja 2009, 15:49

hmm, no tak, wiem...ale zdecydowałam się w ostatniej chwili...długo chorowałam i to pierwsze moje wyjście od czasu wyjścia ze szpitala...i bardzo mi zależy..

aniutek99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2009, 02:15

:)

26 lis 2009, 15:00

Wiem że już po czasie, ale Kicz Party sa super. Byłam w zeszłym tygodniu i nie mogę się otrząsnąć po tym. Ja matka Polka pracująca, szalałam jak małe dziecko i hasałam przy muzyce. Każdemu polecam taką odskocznię od rzeczywistości i chwilę zapomnienia. A second hand jak najbardziej jest dobrym miejscem na takie zakupy. Po co wydawać dużo pieniędzy na coś co założysz raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość