Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 lis 2009, 13:50

NICOLA_22, już przyjełam :ico_oczko:
........a jak tak latam miedzy kuchnia a pokojem bo obiad robię! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: i jeszcze kwiatka musze przesadzic :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lis 2009, 12:25

Witam witam i o zdrówko pytam! :-)

Nasza Martalka pewnie wygrzewa się w łóżeczku, bo cuś jej nie widać - mam nadzieje, że już wygoniła choróbsko! :ico_sorki:

Nikola, sprawdziłam rozmiarówkę spodni firmy Nivena i niestety - będą na mnie za krótkie :ico_placzek:

Aga, ja też chętnie zajrzę do Ciebie na NK troszkę później, ale z profilu męża bo mamy wspólny :-)

Ja dzisiaj postanowiłam troche wyjść w świat, bo od niedzieli siedzę w domu i tylko pracuje przy kompie. Mam zamiar obskoczyc sklepy z odzieżą ciażową - może uda mi się znaleźć spodnie mojej długości, albo chociaż takowe zamówić :ico_noniewiem:
A swoją drogą stawiam :ico_tort: za kolejny tydzień !

NICOLA_1985

26 lis 2009, 13:41

hej witam i ja
Karoline wlasnie polozyłam spac na drzemke, zupka sie gotuje, jeszcze tylko obraz ziemniaki i opanierowac piersi z kurczaka...

dzisiaj czuje sie calkiem niezle, troche jakas niedospana jestem mimo ze spalam cala noc i polozylam sie o zupelnie normalnej porze.. obudzilam sie tez po 8.00 wiec troche sie dziwie ze jeszcze mi sie ziewa... :ico_spanko: nic mi sie ogolnie nie chce.. ciezko mi na duszy jak se mysle ze ten obiad trzeba robic.... :ico_noniewiem:
Nikola, sprawdziłam rozmiarówkę spodni firmy Nivena i niestety - będą na mnie za krótkie
na mnie byly na dlugosc dobre i to mnie wlasnie zdziwilo bo ja zawsze musze wszystkie spodnie skracac.... a mam 163 cm wzrostu.
Mam zamiar obskoczyc sklepy z odzieżą ciażową
kurcze tez bym poszła na szmatki... :ico_sorki: a tu uwieziona w domu jestem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 lis 2009, 15:11

No, chora jestem.
Wczoraj temp skoczyła mi do 39st. szybko ją zbiłam, ale martwię się czy nie zaszkodziła taka temperatura klusce.. Dzisiaj wizyta... wszystkiego się dowiem. Pierwszy raz mam stresa i się martwię...


Też bym się wybrała na jakieś zakupy :) Zwłaszcza po spodnie i jakieś tuniczki, czy dłuższy sweter.

NICOLA_1985

26 lis 2009, 15:13

Dzisiaj wizyta... wszystkiego się dowiem. Pierwszy raz mam stresa i się martwię...
trzymam kciuki za wizyte u ginka i oby cie to chorobsko w koncu opuscilo :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lis 2009, 16:08

Martalka, rozumiem, że się martwisz, ale coś Ci powiem - Jedna moja znajoma też teraz jest w ciąży - początek 4 miesiąca no i zachorowała na grypę. Miała temperaturę taką jak Ty - 39 st, poszła do swojego ginka, tamten jej wypisał antybiotyk i powiedział, że temperatura w żaden sposób nie zagraża dziecku. Tak jej powiedział. Trzymam kciuki żeby Twój gin to potwierdził! :ico_sorki: Daj znać później jak i co.

Nikola, powodzonka przy obiadku! Na pewno będzie pyszny - ja dzisiaj mam obiad z głowy, bo dostałam od tesciowej pierożki :-)

No a ja już wróciłam z zakupów - no tak jak podejrzewałam - spodni wystarczająco długich na mnie nie ma, ALE na szczęście w jednym ze sklepów sprzedawczyni powiedziała mi, że jedna z firm spodni, które ona ma oferuje możliwość zamówienia różnych długości :ico_brawa_01: Co prawda, sam materiał średnio mi się podobał, ale nie ma wyjścia - zamówiłam. Muszę poczekać na realizację ok 6 dni :-D Mam nadzieję, że dobrze uszyją :ico_sorki:

NICOLA_1985

26 lis 2009, 16:31

julchik22, no to super z tymi spodniami ze taka oferta ale ja bym tez na twoim miejscu kupiła sobie materiał taki jaki by mi sie podobał i dała do uszycia do krawcowej wtedy mialabys i material i krój taki jaki by ci sie podobał.
Nikola, powodzonka przy obiadku! Na pewno będzie pyszny - ja dzisiaj mam obiad z głowy, bo dostałam od tesciowej pierożki :-)
obiadek wyszedl rzeczywiscie dobry :-D a pierozki mialam wczoraj i przedwczoraj, na jutro mam zupe tylko o drugim daniu teraz musze pomyslec co zrobic

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lis 2009, 16:43

Nikola, no niby tak, ale zwykła krawcowa na codzień nie specjalizuje się w szyciu spodni dżinsowych, a firma która robi to od lat myślę, że jednak zrobiłaby to lepiej. Zresztą w sklepach z tkaninami też rzadko widziałam jakiś fajny przecierany materiał dżinsowy, a ja lubię właśnie taki. No ale co tam - to tylko kilka mięsiecy - jakoś się przemęczę, zwłaszcza, że ten, który wybrałam ostatecznie nie był zły :ico_oczko:

NICOLA_1985

26 lis 2009, 16:50

julchik22, no wsumie masz racje na pewno spodnie beda fajnie sie nosily na te pare miesiecy wlasciwie nie ma co wybrzydzac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 lis 2009, 21:27

No jestem.
Kluska zdrowa, serduszko cyka ;) Dziecko jest bardzo ruchliwe :D Wszystko w jak najlepszym porządku. O temperaturę zapytał tylko, czy się zbija łatwo (a zbiłam raz dwa). Kazał leczyć się mnóstwem czosnku, i generalnie tym czym się leczę :)

Julchik, na grypę dostała antybiotyk?? Grypę powoduje wirus, a antybiotyki nie działają na wirusy, tylko na bakterie. Może to coś innego było, nie grypa??

Co do spodni, to ja stwierdziłam, że do moich wyjściowych spodni na kancik (są w akurat pasującym na mnie rozm i są biodrówkami- co ważne) doszyję sobie ten taki "golf" z dzianiny ściągaczowej :ico_brawa_01: tak, żeby ściągacz sięgał nad brzuch :D Za to krawcowa nie powinna wziąć wiele. Jak masz dzinsy biodrówki, to może takie rozwiązanie byłoby dobre na jakiś czas :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość