Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 lis 2009, 23:35

hej!
ja mam lekkie zaległości, ale zaraz postaram się nadrobić...
madzia0609, a nie byłaś u lekarza? ja bym leciała chyba, jak 3dni mówisz.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-11-28, 22:39 ]
hormiga synuś dokazuje? mój też.....wczoraj w nocy właśnie szalał na całego...a niech ma, niech używa...hehhe
a my już mamy wózek w domu! :ico_brawa_01: jest super!!!!!!!!!!!! wypiorę tylko wszystko jeszcze raz, kupimy gondolę i trzeba się będzie uczyć tego wózka, hahahha

[ Dodano: 2009-11-28, 22:41 ]
riterka no to współczuję cukrzycy...ale nie martw się!oby nie do szpitala, a tak to dasz radę! moja szefowa też miała w 1ciąży, kłucie, dieta...ale dała radę i spokojnie donosiła bez leżenia w szpitalu! trzymam kciuki!

ja odebrałam wczoraj wyniki i cukier mam w normie...chyba 93miałam po godzinie... :ico_sorki: dzięki Bogu!
za to mam za mało żelaza...oby mi nie dowalił tabletek, bo będę miała znów komplikacje jelitowe niemiłe :ico_noniewiem:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

28 lis 2009, 23:42

zborra, no jesteś!!! Bo ostatnio nikt się tu prawie nie pokazuje!!! :ico_nienie: Twój Synuś to mały rozrabiaka? I dobrze, fajnie mieć takiego w brzuchu. Mój dziś akurat leniwy, spokojnie, czasem kopnie, ale w nocy ostatnio to daje popalić... :-D Uwielbiam to :-D A i zazdroszczę że wózek już w domku, my kupimy w styczniu lub lutym, ale już wiemy jaki i nie mogę się doczekać...

madzia no właśnie, u lekarza byłaś?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 lis 2009, 23:44

hormiga, no toś zaszalała z ubraniami!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-11-28, 22:48 ]
riterka już 7miesiąc? szok...gratulejszyn!
hormiga, kochanieńka...a jaki model tego x-landera wybraliście? i mówisz, że już pościel masz? super.....a mnie ciągle korci, a nie kupuję nic...
16.12 mam usg 4d i jak się potwierdzi płeć to zacznę kupować :-D
to znaczy, materacyk mamy...pościel jedną typową dla chłopaczka też, bo teściowa liczyła na wnuka przy Hani...ehhehe i tym sposobem moja księżniczka pierwsze noce spędziła w granatowej pościeli w jakieś słonie i auta...mam przez to uraz do takiej poscieli...ale może synkowi przypasi...Jeszcze mam 2komplety takie "neutralnej" płciowo tzn żółta w safari i zielono-niebieska w jakieś zwierzaki..więc luz..może jedną dokupię kiedyś....i prześcieradło, bo te co mam to juz z leksza zajeżdżone....
no i zostaną ciuszki...pieluchy i reszta takich dupereli...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 lis 2009, 01:35

Dobry wieczór :)

My się meldujemy całe i zdrowe:)
Byłam na USG... dzidzia ma 871 g :ico_brawa_01: Zapytałam czy to nie za dużo, ale podobno książkowo.
Moja anemia się pogłębiła ale nie ja tu jestem najważniejsza. Kruszynka ma się bardzo dobrze. Widziałam ją w całej okazałości na 3D, słyszałam serduszko i widziałam wykres jak bije... wystraszyłam się bo ma tętno 158, ale to podobno normalne dla dzieciątka.
Dziś szaleje niesamowicie, od rana daje mi kopniaki jakby wcale nie spała :ico_nienie: Może rzeczywiście za dużo latam i powinnam na trochę przystopować... Od jutra spróbuję zastosować codzienne leżakowanie popołudniu. Może chwilka snu albo jakaś dobra książka pozwoli na odpoczynek nie tylko mi ale też mojej małej Jolce :ico_ciezarowka:

Dobranoc :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lis 2009, 10:48

Witam
jak mnie te wasze posty pozytywnie nastawiły :-D
zborra, fajnie, że masz cukier w normie, bo ta dieta jest dość ograniczająca :ico_oczko: dosłownie mi się paczek śni w nocy :ico_oczko:
no i super, że już macie wózeczek
Madzia a piłaś już kakao? czasem to pomaga słodkie pobudza dziecko, jak nie zadziała to śmigaj do lekarza
Qanchita, łał 871g toż to już kawał dziecka :ico_brawa_01: a na anemię to pewnie masz już żelastwo więc bierz i będzie ok :ico_brawa_01:
ostatnio znalazłam na allegro coś takiego
http://www.allegro.pl/item819773906_6_e ... mocja.html
mnie się te żyrafki podobają od zawsze :ico_puknij:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

29 lis 2009, 11:35

wczoraj maluszek się ruszał jak zwykle:P zjadłam troszkę ciasta i od razu była reakcja:]

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lis 2009, 11:43

madzia0609, no to dobrze, na słodkie zawsze się dzidzia skusi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

29 lis 2009, 12:07

czesc dziewczyny!

pisałam juz do Was kiedys, ze tez mam termin na marzec ale nie berzdo mam czas zeby byc w dwóch tematach na biezaco, dlatego podglądam Was czasem ale nie pisze.

siedze głównie na styczniówkach 2008


widze ze Wy juz po badaniach i chyba wszystko ok. ja dopiero w piątek ide na krzywą cukrową.


byłam za to na usg. szcesliwa ze tym razem córcia bedzie ale tez amartwiona.
lekarz znalazł w mózgu dziecka dwie torbiele splotu naczyniówkowego. podobno 98% takich torbieli zanika ale ja i tak w nerwach bede do nastepnego usg .
16 grudnia ide do kontroli - oby tego juz nie było alebo zeby sie zmniejszały.

aha jakby co to termin mam na 28 marca ale tez na 1 kwietnia zależy kto obliczał :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 lis 2009, 12:13

marcia_pod, będzie dobrze! torbiele się szybko wchłoną więc trzymam kciuki mocno za pozytywne usg i powodzenia z krzywa cukrową :-D zapraszamy częściej do marcówek :ico_oczko:
wiecie co ja na diecie mam już 1 kg mniej, czyli 5 na plusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

29 lis 2009, 12:19

wiecie co ja na diecie mam już 1 kg mniej, czyli 5 na plusie :ico_brawa_01:
fajnie ja juz 8kg, ale nie przejmuje sie. zleci tak jak po pierwszej ciąży, co prawda trwało to ponad rok ale schudłam dużo i to tak ze ważyłam mniej niż przed pierwszą ciążą o 5kg.


nie obżeram sie ale jak mam na coś ochote to sobie nie odmawiam
marcia_pod, będzie dobrze! torbiele się szybko wchłoną
mam nadzieje.

zapraszamy częściej do marcówek :ico_oczko:
postaram sie ale nie obiecuje bo naprawde czas ograniczony.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość