Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lis 2009, 14:54

za 6 okienko ale ten czas leci:)
oj, to wieeeeeeeeelki brawa! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My taki torcik wielki będziemy stawiać za tydzień, bo wtedy też wciskamy się w 6 okienko :)

madzia, nie przejmuj się, w końcu idziesz na pierwszą przymiarkę, jeszcze do drugiej daleko pewnie. a poza tym rosnącego brzusia nie da się ukryć i na pewno będzie trzeba poszerzyć. nie martw się. poprawki to pikuś! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-11-29, 13:56 ]
a co do tego uciekającego czasu to się zgodzę. strasznie ucieka. ten środkowy trymestr to jak z bicza strzelił. a ten 6 miesiąc to już w ogóle ucieknie, bo grudzień i święta i nowy rok i w ogóle będzie super.

ja dziś jestem po pieczeniu ciastek. zdjęcie później zamieszczę, bo lukier trzeba nałożyć jeszcze.
a teraz na spacer :ico_papa:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

29 lis 2009, 14:58

wisnia3006 napisał/a:
my dzis do babci na obiad ma barszyk z uszkami:)
mniam mniam zjadłabym
nooo... ja na pierogi tez mam chec tylko robic mi sie nie chce :ico_wstydzioch: ruskie bym zjadla- takie odsmazone :-D
Chyba musze sie w koncu zmobilizowac :-)

lece obiad szykowac bo maly wlasnie zasnal, poza tym dol domu musze ogarnac... gore juz cale szczescie troche posprzatalam :ico_sorki: jednak dom to nie mieszkanie...

[ Dodano: 2009-11-29, 14:00 ]
ja dziś jestem po pieczeniu ciastek. zdjęcie później zamieszczę, bo lukier trzeba nałożyć jeszcze.
a teraz na spacer
ja na swieta upieke pierniczki... pycha sa :-D dla mnie najlepsze takie supertwarde :-D

a na usg ide dopiero za 2 tyg... mam nadzieje ze jakos zleci bo juz sie doczekac nie moge :-)

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

29 lis 2009, 16:54

hej mamusie ...wpadłam do Was gościnnie z sentymentu ...bo ja tez kwietniówka 2009 ... :-D

Pozdrawiam Was i samych bezproblemowych porodów Wam życzę i różowych ślicznych bobasów .

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

29 lis 2009, 17:47

my też jesteśmy po obiadku:] miałam zupkę pomidorową, oraz pierożki z mięsem i kilka z kapustką najadłam się tak z Kubusiem że teraz leżymy brzuszkami do góry mój mały mężczyzna fika fikołki a ja odpoczywam .... muszę wam powiedzieć że już dawno nie czułam się tak spokojna i szczęśliwa Kubuś jest zdrowy myślę że z serduszkiem będzie też ok rusza się pięknie i daje mamie znać o sobie, Jacek jest przy nas dba o nas, za chwilę będziemy małżeństwem, ma nową pracę więc czego chcieć więcej od życia?? :ico_wstydzioch:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2009, 18:00

Żana, ale z ciebie laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia0609, to super ze tak sie pieknie teraz uklada.

moj maluch tez sie leniwi i b malo sie rusza.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lis 2009, 18:09

madzia0609, no to wielkie moje gratulacje. cieszę się, że twój Jacek znalazł pracę. bez niej to strach.
Kubuś z pewnością jest zdrowy. gdyby nie, to czy by tak wesoło się bawił? Bądź tylko i wyłącznie dobrej myśli.

My już po spacerku. Półtorej godzinki chodzenia wokół pola :) Cudownie było. Nawet nie zmarzłam. Szczęście, że miałam czapkę! :ico_sorki:

Żana, witamy kwietnióweczkę ;-) Mamy nadzieję, że wszystkie twoje słowa się spełnią i porody same udane i szybkie! :-D

Chyba pójdę polukrować ciastka.
dla mnie najlepsze takie supertwarde :-D
Noooo, my właśnie takie zrobiliśmy. Tylko, że to nie są typowe pierniczki, bo są to zrobione takie a'la maślane ciastka, tylko zrobiliśmy w trzech opcjach - całe śmietankowe, całe kakowe i takie pół na pół. I wiele wiele wzorków, nawet tych już świątecznych. A jak z powidłami śliwkowymi smakują! :ico_sorki: Paluchy lizać!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2009, 20:06

tibby, prosze poczestowac kolezanki a nie tylko smaka nam robic :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-11-29, 19:27 ]
zobaczcie jakie fajne i taniutkie--ciekawe jaka jest jakosc.
jest tez niebiska

http://www.allegro.pl/item820490423_kos ... _2045.html

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lis 2009, 20:36

lidziasc, z wielką chęcią poczęstuję! ale nie sa polukrowane, bo jakoś mi się nie chciało. może jutro... :-P

a koszulka rzeczywiście ładna. i w ładnych kolorkach. :ico_brawa_01:

jak samopoczucie wieczorkiem dziewczęta?
jak dzieciaki? buszują po brzusiach? moja Madzia to jak szalona wieczorami się wyrywa. Teraz zjadłam sobie pomarańczko to od razu koziołki fika mamusi. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-11-29, 19:52 ]
Podział ciąży na trzy trymestry też nie jest wcale prosty. Uznanie, że trymestr oznacza trzy miesiące, jest uproszczeniem, nie tylko dlatego, że 40 tygodni nie dzieli się równo przez 3. Podział ten jest umowny i uwzględnia ważne etapy ciąży, a nie kalendarz.
Przyjmuje się, że pierwszy trymestr trwa do ukończenia 12 tygodni ciąży (10 tygodni od poczęcia). Do około 8. tygodnia ciąży może dojść do tzw. poronienia całkowitego (zazwyczaj przebiega ono jak zwykła, trochę bardziej spóźniona miesiączka i nie wymaga dodatkowych zabiegów ginekologicznych).
Trymestr drugi trwa od 13. do 26. tygodnia ciąży. Brzuszek nie jest jeszcze duży, ale dziecko nie jest już tak bezbronne jak wcześniej.
Trymestr trzeci trwa od 27. do 40. tygodnia ciąży, a właściwie do dnia porodu. Nie ma problemu, gdy dzidziuś się nieco pospieszy z przyjściem na świat, ważne jednak, by ciąża trwała co najmniej 37 tygodni.


Któraś z was tego kiedyś szukała, prawda?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 lis 2009, 21:07

no my wlasnie wrocilismy jeszcze skoczylismy do wuja na imieniny Andrzeja:)

a teraz ogoladamy taniec z gwiazdami ciekawe kto wygra.
jutro o tej porze bede po lekarzu:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lis 2009, 22:18

też sobie oglądam taniec z giwdami. osobiście chciałabym żeby wygrała Anna Mucha, a wy? :ico_noniewiem:

A my dopiero 17.12. na kolejną kontrolę i przedłużenie L4.
Madziula momentami dość ruchliwa! :) :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość