karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

29 lis 2009, 19:30

ja też padłam dziś na ryjek,zasnęłam o 16.00 i wstałam przed chwila.Tak mi się spać chciało,że co sobie będę żałowała.Doła złapałam,bo cukier znowu za wysoki,a nie grzeszyłam i nie jadłam nic niedozwolonego :ico_placzek: w piątek mam diabetologa to się dowiem.Jak tak dalej bedzie to niech mi tą insulinę wciśnie. A miałam nadzieję,że ustabilizował się i pomaszkecę na święta,ale chyba nici z tego.No ale sernik i tak upiekę i skosztuje.

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

29 lis 2009, 19:38

ehhh ja mam diabetologa we wtorek...ja już wariuję od tej diety chociaż dzisiaj się skusiłam na ciasteczka orzechowe moje ukochane... :ico_sorki:
Karmelka jeszcze tylko trochę zostało.... musimy dać radę

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 lis 2009, 20:09

hej :-)
widzę, ze wszytskie zmarnowane po cąłym dniu :-) u mnie spokojnie, nie szaleliśmy :-)
co do obaidków - ja od jakiegoś czasu uwielbiam gotowanie bo mam na nie czas, wiec problemu nie ma, ale z marcina też bardzo dobry kucharz i cukiernik wiec jak zaniemogę to na obaidek mozna liczyć :-) oczywiscie jeśli ślubny w domku w ogóle :ico_noniewiem:

a wqam kochane - karmelka i novac współczuję szczerze tej diety :ico_sorki: nie wyobrażam sobie dnia bez dawki czekolady :ico_noniewiem: ale macie rację - jeszcze troszkę :ico_sorki: ja karmiac Jagę przez 7 m-cy tez tylko na akszy, ryżu i brokułach żyłam więc w sumie - się da jak trza :-D

aa...miałam sie wam pytać - jak u was jest z prowadzeniem samochodu i jak w ogóle to wyglada w ciąży? :ico_noniewiem: ja w sumie dużo jeżdżę ale nie wiem do kiedy w ciąży jest to wskazane :ico_noniewiem: jak już nie bede mogła to nie mam pojecia jak Młodą do przedszkola odstawię i odbiorę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-11-30, 08:12 ]
hej kochane :-)
jagódka w przedszkolu, wiec moge dziś od rana swobodnie z wami ponasiadować :-D
ja mam zamair dzis raczej słodko leniuchować, od rana pranie wstawione, potem tylko odkurzanie i naczynia i siadam z pupcią :-D a po południu z Młodą do kuzynki i jej 3-miesięcznej Amelci skoczymy bo Jaga piszczy, że do dzidzi chce :ico_haha_01:
czekam na was z kawusią :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 lis 2009, 11:39

Eve nie prowadzę więc nie pomogę.Tak sobie myślę,że jeśli brzuszek ci nie przeszkadza to możesz prowadzić.

[ Dodano: 2009-11-30, 10:41 ]
a ja mam znowu kłopot co ugotować na obiad :ico_olaboga: Marcin dziś siedzi w domu,bo trochę się przeziębił i wolę go potrzymać w domu,.Na dodatek za tydzień jadą z klasą na wycieczkę do Domu św.Mikołaja,więc szkoda żeby go ominęło.Wycieczka droga,ale fajnie się zapowiada.

[ Dodano: 2009-11-30, 10:44 ]
W nadchodzącym roku szykują się niezłe wydatki,oprócz tych Filipkowych typu wózek itp. dochodzi zielona szkoła Marcina,komunia siostrzeńca potem chrzest Filipka (nie planuję wielkiej imprezy),a do tego jeszcze ta cholerna uczelnia.No i chyba z wyjazdu wakacyjnego nici :ico_placzek: No,ale przynajmniej Marcin spędzi 2 tygodnie nad morzem.Szkoda,że nie ma nam kto z rodziny pomóc,bo nawet parę zł na wózek to już coś,ale niestety mojej mamy nie stać,a tesciowa olewa nas.Siostra kup fajną karuzelkę i parę zł dorzuci-dobre i to.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 lis 2009, 11:59

witaj karmelka :ico_haha_01:

no masz rację, wydatków przy dziecku nie brakuje :ico_noniewiem: ja z wózkiem mam spokój - mam po Jagodzie w b. dobrym stanie bo w sumie gondola prawie nieużywana, tylko fotelika na stelażu używaliśmy, a spacerowy i tak mamy osobno :-) karuzela, mata edukacyjna, łózeczko, bardzo dobry materacyk - wszytskie takie rzeczy mamy po jagodzie wiec sporo wydatków odpada, ale i tak cisuzki, potem pieluszki, potem zupki - majatek an to idzie, ale co zrobić :ico_noniewiem: ja na pomoc mamy tez nie mogę lioczyć, sama finansowo jej dużo pomagam, u ans z kasa nie jest źle, ale przez ten domek trzeba pasa zaciskac, tymbarzdiej, ze tearz wynajmujemy i 1000 zł obcemu gosciow tzreba płacić :ico_zly:
na sczęscie marcin ma dwie duuużo starszesiostry z czego jedna jedna jest bardzo dobrze zarabiającą starą panną i pali się do kupowania naszym pociechom mnóstwa rzeczy :ico_brawa_01:

zrseztą - ja już tera powoli ruszam z wydatkami - cisuzki powinnam mieć do lutego wszystkie skompletowane do rozmiaru 74-86 nawet, za nidługo promocje wiec będę szaleć a przed nardozinami to tylko posciel zostanie i atkie tam :-) aaa..i koleżanka z UK urządza mi polowania na tamtejsze ciuchy markwoe za zupełna taniochę :-)

a co to za cisza tutaj, hm...? :ico_noniewiem:

karmelka zdrówka dla synka :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 lis 2009, 14:16

karmelka zdrówka dla synka
dziękuje

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

30 lis 2009, 15:59

jestem i ja.w końcu doczłapałam się do domu.
miałam dziś zapierdziel na mieście z M.suma summarum został w domu.ma czas na dotarcie do łodzi do 15.XII lub zostaje tu i pracuje też jako ZULowiec ale na własny rachunek.jezdzilismy do UP zobaczyć czy mozliwa jest dotacja na własny biznes.boshe,jacy tam niekompetentni ludzie pracują.koleś do nas-wszystko jest w internecie.a jak ktoś nie ma internetu????
siedze nad książkami z kursu biznesu i zastanawiam się jak napisac biznes plan,jak wypełnić wniosek etc.
ręce opadają...
złożyłam wniosek o dofinansowanie do mieszkania.
w gminie wzięłam broszurkę o własnej firmie to porównam z moimi notatkami ze szkoleń.

po tempce wnioskuję,że owu już za mną o ile w ogóle była :ico_noniewiem: chyba miałam 12dc bo chcice na cziki miałam niepohamowaną,ale coś ze śluzikiem chyba nie tak było.a może owu nie miałam,bo i tak mogło być.no nic sprawdze za 10dni testem ciąż.
M chyba chce bejbe na maxa bo dziś na wózki patrzył z uśmiechem na ryjku i coś pod nosem gadał :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 lis 2009, 16:10

M chyba chce bejbe na maxa bo dziś na wózki patrzył z uśmiechem na ryjku i coś pod nosem gadał
to dobrze,że chce,bo u mężów różnie z tym bywa :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

30 lis 2009, 16:25

M chyba chce bejbe na maxa bo dziś na wózki patrzył z uśmiechem na ryjku i coś pod nosem gadał
to dobrze,że chce,bo u mężów różnie z tym bywa :-)
z M też różnie bywa/ło.dzis patrzył na wózki jak ja niby nie widziałam:D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

30 lis 2009, 18:24

heja babeczki

Przeczytalam wszystko o amoli i jestes wrecz wsciekla ze z roznych tragedii jaja sobie robi rowniez naszym kosztem. zżylysmy sie troche opowiadajac sobie naszych roznych problemach a wejdzie sobie jakas taka na forum i.......... eh slow szkoda
Pozwolilam sobie wykasowac ja z pierwszej strony, nie zasluzyla sobie na nic wrecz przeciwnie......

u mnie wsio oki :) mala szaleje za dwoch :ico_brawa_01: co tam u was?? mam nadzieje ze czesciej uda mi sie do was zagladac.

Pozdrowki i buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość